Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Zlota gwiazdke snipera.

Widziałem, że pocinasz w mapki z DLC. Jakieś wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mb ma Patch? A ile mb ma DLC? Pytam bo zapomnialem sprawdzic, sadzac po dlugosci pobierania nie wiecej niz 1gb. Ktos pamięta?

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 z jakimś groszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC ma 3,5gb, nowe mapy są ciekawe, ale rzeczywiście pokręcone, dużo różnych zakamarków, graficznie wyglądaja przepięknie, np w lesie miałem wrażenie że oglądam szkołę przetrwania Beara Gryllsa, w centrum handlowym można się zgubić, natomiast Club muzyczny wygląda lepiej niż Amnezja na Ibizie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... co taka cisza w temacie Hardline co?

Gra zacna tryb tdm 64 miażdzy system. Przypominają się czasy bf3 na platformie PC. Rozpierducha pełną gębą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wszelkie granie na 64 graczy odpuściłem, czy to w bf4 czy hardline. Widzę strasznie różnicę w spadku klatek. Wiem że niektórym to nie przeszkadza ale mi strasznie męczy wzrok. Dla swojego zdrowia psychicznego i fizycznego , ganiam w trybach gdzie na mapie jest 32 ludzi.

Ps. Poprawili już respy w trybie o którym mówisz? Czy nadal siedzą kampery i koszą fragi za darmoszkę?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, z tymi pukawkami mechanika jest coś nie tak, mimo że są bardzo szybkie to też mam wrażenie że padam mimo że nawet okiem nie mrugnąłem. Ogólnie odpuściłem granie w Hardlina i BF4 , obie gry działają fatalnie, do tego stopnia że wolę pograć W Rocket League.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w betę i odpuściłem sobie zakup tej gry, nie podchodzi mi, próba zrobienia Global Offensive w świecie Battlefielda nie bardzo się udała. 

Ilość dostępnej broni jest strasznie mała, również jej animacja oraz same modele wyglądają tragicznie, poza tym gra bardzo szybko się nudzi, widać że było to robione na siłę.

Może zagram ale dopiero jak pojawi się w Ea Access.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super misja 99 zabojstw z SPAS 12 za 250 000 $. Szkoda ze nie zalicza mi wogole zabic, a zeby odebrac nagrode lub sprawdzic postep na battlelogu na pc trzeba się nieźle nakombinowac.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 2.0 

The following features and fixes are included in Patch 2.0 release for PC, PlayStation®4 and Xbox One, unless otherwise noted as a specific platform-only change. This patch does not affect PS3™ or Xbox 360® players. 

Client 
• (PC) Removed requirement for Google Chrome plug-in support as Origin now provides the functionality that the Google Chrome plug-in used to handle. 

Crashes 
• (Xbox One) Fixed a known client side crash. 

Map 
• Bank: Fixed an issue where players could climb a Grappling Hook shot into the ceiling above the offices on the 2nd level of the Bank. 
• The Beat: Fixed an issue where players were able to float in the sky. 

Server Browser 
• Fixed an issue where correct Server Types were not being filtered properly in the Server Browser. 

User Interface 
• (PS4) Fixed an issue where the game crashes when navigating through the CUSTOMIZE menu. 

Servers 
• Fixed an issue with Map filters not working properly. 
• Implemented fixes with known TDM issues.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moźe mi powiedzieć jak odblokowywać umiejętności za reputacje ? Bo planuje zrobić syndykat szturmowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się wkurzyłem do tego stopnia że jeszcze chwila i usunę tą grę z dysku.

 

MIsja społecznościowa, oczywiście którą trzeba samemu znaleźć (http://battlelog.battlefield.com/bfh/pl/communitymissions) u mnie na battlelogu wogóle nie ma jakiejkolwiek zakładki do czegoś takiego jak misje społecznościowe. Kombinowałem jak mogłem i w końcu dopisałem do adresu końcówke z misji społecznościowych jak jest w BF4 na BL.

Super 3 zabójstwa nożem i 100 000$ ale oczywiście NIE. BO NIE MAM PIER******GO NOŻA !!!!! Jest to pozycja z battlepacka, no zajekurnafajnie. Jak można zrobić misje SPOŁĘCZNOŚCIOWĄ GDZIE KURDE NIE WSZYSCY MAJĄ AKURAT TEN NÓŻ ~~!!!! Zabójstwa trzeba zrobić nożem traperskim/bowie. To jest 3 nóż w ekwipunku.

 

Brak słów. Jak zwykle super nas wydymało studio VAGINA GAMES !

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież główna trudność w tym wyzwaniu to właśnie zdobycie tego noża. Wystarczy kupować złote paczki i liczyć że nóż wpadnie - wprawdzie jedna kosztuje 50 tyś w walucie gry, ale szybko idzie zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież główna trudność w tym wyzwaniu to właśnie zdobycie tego noża. Wystarczy kupować złote paczki i liczyć że nóż wpadnie - wprawdzie jedna kosztuje 50 tyś w walucie gry, ale szybko idzie zarobić.

No to super trudna ta mosja. Dzisiaj kupowałem. Wydałem 700 000 na paczki i po nozu ani śladu.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to masz pecha, mi nożyk wypadł w drugiej paczce - a same zabójstwa to było mniej niż 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o kolejnym DLC "Robbery"? Dwie mapki, jakaś fura, pewnie dwie/trzy pukawki... żałośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o kolejnym DLC "Robbery"? Dwie mapki, jakaś fura, pewnie dwie/trzy pukawki... żałośnie.

jakieś słabe te twoje info :P

Tutaj wszystko co będzie nowego :

 

  • Four expansive maps: The Docks, Break Pointe, Museum, and Precinct 7
  • New 5v5 game mode: Squad Heist
  • 4 new weapons
  • 2 new gadgets
  • 2 new factional vehicles and new vehicle upgrades
  • New camos and vehicle paints
  • The Legendary Super Feature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może zbyt ostro oceniłem możliwości EA :D to wszystko przez to rozgoryczenie spowodowane tym problemem z netem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie - a w zasadzie to 3 pytania.

Ile wam waży sam bfh bez żadnych dlc? Mi 41GB - czy właśnie tyle powinien ważyć? Bo te ~40Gb ściągnęło mi się w nie lada 30 min gdzie wiedźmin zajmujący 36 w 4h? Czy to w ogóle możliwe? I czy da się w multi w grze zobaczyć scoreboard nie klikając opcji itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie - a w zasadzie to 3 pytania.

Ile wam waży sam bfh bez żadnych dlc? Mi 41GB - czy właśnie tyle powinien ważyć? Bo te ~40Gb ściągnęło mi się w nie lada 30 min gdzie wiedźmin zajmujący 36 w 4h? Czy to w ogóle możliwe? I czy da się w multi w grze zobaczyć scoreboard nie klikając opcji itd?

Co do scoreboard to da się - przytrzymaj podczas gry klawisz options.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak tam społeczność w Hardline? Dużo ludzi gra?

Jest ktoś chętny do zrobienia stałej ekipy na granie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×