Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniasz MP7? Faktycznie jest to broń ogólna dla każdej klasy bez względu na stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegam z MP7 i na prawdę dobrze się strzela, bardzo dobra broń na mniejszy i średni dystans. Jest to broń ogólna dla każdej ze stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny wieczorem dołączyć jako strzelec w transportowej helce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanko: czy do strzelania używacie przycisku R2 czy podmieniliście w ustawieniach na R1, uczę się sterowania CLAW i żeby używać R2 to musiałbym chyba mieć dodatkowy 6 palec ;) Swoją drogą bardzo dobry sposób, ale chyba nigdy nie będę mistrzem celowania w strzelankach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko przesiadłem się na ps4 zrobiłem zmianę w opcjach z r2/l2 na r1/l1. Niby te dolne przyciski są bardziej jak spusty,ale strzelanie nimi mi kompletnie nie podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie się zastanawiam, bo tutaj kolega chyba gra dolnymi R2/L2 -> 

Swoją drogą na jakiej czułości/czułości po przybliżeniu grasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu przeskok na R1 i L1. Tymi dolnymi to według mnie nie da się grać. W kazdej grze zmieniam jeśli się da.

Moim zdaniem w każdej grze na konsoli powinna być opcja dopisania guzików jak się chcę a nie z góry narzucone sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bf4 i bfhardline gram na czułości 80%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrał ktos DLC Rabunek ? Zakupiłem Premium i pobrałem pierwsze DLC Bezprawie a gdy chce pobrać Rabunek to wyskakuje komunikat :"Zakup tego produktu jest niemożliwy z nastepujących powodów:Masz już BF:H Premium" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po premierze zrobiłem w tej grze 75lvl online i platynke. Wrzuciłem savy w chmure ps plusa. Odinstalowałem grę i sprzedałem, teraz w promocji ps store jest hardline z b4 za 94 zł. Jak kupię i ściągnę, wrzucę swoje save i będę miał w Hardlinie swój 75lvl, osiągnięcia itp. ? Pytam, bo myślałem, że staty i rank online zapisywane są na serwerach EA i nawet bez kopiowania czy posiadania save przywróci mi postępy online... 

 

niestety uruchamiam grę na innym koncie(inna nazwa uzytkownika, na mojej konsoli), loguje się na mój mail EA, wskakuje Battlelog,widzi mój 75lvl (ale już osiągnięcia, medale,naszywki,broń NIE) ....po wejściu do gry staty NOWEGO użytkownika czyli ZERO. Chciałem przenieść save na pendrive ale na nowym użytkowniku (koncie) ich nie widzi...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To inne konto aktywuj jako podstawowe na swojej konsoli i graj na koncie starym (tym z 75 lvl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deaktywuje swoje podstawowe konto, poprawnie. Próbuję to drugie z grą aktywować jako podstawowe - nie da się, krzyczy, że...tamto jest podstawowe :/ mimo, że na 100% pokazało DEZATYWACJA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co deaktywujesz konto podstawowe? Mozna przecież miec ich kilka na konsoli.

Próbowałeś usunąć i jeszcze raz dodać konto nr2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje główne konto mam ustawione jako PODSTAWOWE. Kiedy próbuję to drugie konto z grą ustawić jako podstawowe - wskakuje info, że nie można aktywować tego ps4, jako systemu podstawowego...bla bla bla..Średnio mogę usunąć konto numer 2 czyli to z grą, bo pół dnia czekania aż ponownie się 50GB gry ściągnie. NIE zalezy mi na graniu na swoim podstawowym koncie w tę grę. Chcę grać na tym koncie numer 2 ale, żeby wróciły statystyki i osiągniecia z tej gry z kiedyś....z głównego konta, na tym koncie numer 2 w tej grze battleog widzi mój profil z głównego konta (bo podałem mój mail EA z tamtego konta z osiągnięciami)z osiągnięciami ale w samej grze mam nick nowego konta numer 2 i ZEROWE staty...czyli gra od nowa.

 

Na tym 2 koncie z grą mam wersję gry z paypassem do gry online, a na moim głównym koncie jest kłódka przy tej grze.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usuniesz konto nr2 to gra zostanie na dysku.

Nie przeniesiesz statow z gry online na drugie konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeniesiesz statow z gry online na drugie konto.

A jeśli nawet teraz wywalę konto numer 2 z grą, usunę ją całkowicie, KUPIĘ nową na płytce, zainstaluję na moim GŁÓWNYM profilu gdzie poprzednio grałem, wczytam save - to statystyk online też nie wróci? :/ Czy tylko przeniesienie ich na 2 konto jest niemożliwe?

 

 

Dzwoniłem do Sony, że chcę z ps store kupić cyfrową wersję  Hardline (żeby nie czekać na grę na płytce do wtorku aż przyślą) i ściągnąć na swoje główne konto, stwierdzili, że statystyk z poprzedniej gry online nie będzie...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czyli po zainstalowaniu gry na moim głównym koncie PSN gdzie kiedyś w tę grę grałem i nabijałem staty - MUSZĄ one wrócić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK ,staty zapisane są na serwerach ea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś poradzić jak zapisać ustaiwnia broni ? Za każdym razem kiedy następuje nowa gra  zmieniają mi się ustawienia broni , luneta, kolor itp. i cholera nie wiem jak je zapisać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie bug przez który odpuściłem granie w tę grę. Pojawił się bodajże z ostatnim patchem/dlc. Kiedyś tego nie było, wszystko działało idealnie. Irytacja mnie bierze że ci pseudo programiści biorą gruby szmal i za każdym razem kiedy coś mówią że naprawiają, psują co innego.

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytacja musi łapać tych, którzy latają bojową helką na podboju. Gdzie jest tylko jedna helka, po przejęciu flagi. I ustawień nie zmienisz z poziomu gry ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×