Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie smieszy jak co niektorzy tutaj proboja oszukac samych siebie i chyba tez innych ze roznica jest znikoma, lub ze roznicy nie ma. Ja mam porownanie na FHD i roznica jest ogromna, a najbardziej plynnosc ile by tego nie bylo to jest znaczna poprawa. PCtowcy wiedza ile zmienia zmiana rozdzielczosci dodanie efektow i do tego wiecej FPSow, jakie obciazenie dla komputerow to generuje. Wiec przestancie pieprzyc ze tragedia, ze poprawy nie ma. Nikt nie obiecywal skoku jak bylo miedzy ps3 a ps4, bo to nadal jest Playstation 4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, i przyjmijmy to za ostatni post odnośnie porównań ps4 z ps4pro.

Skupmy się samej grze. :)

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Wszebor napisał:

Filmik z kolekcji "kto ma na to czas"

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Na taki filmik czekałem i właśnie on wszystko ładnie pokazuje .  Ten filmik przekonał mnie do kupna pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni filmik (no może przedostatni :-P).

Wrzucam, bo wiem, że są ludzie których to interesuje.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno od samego początku pracowali z Pro i patch nie był potrzebny.

Inne słabsze źródło mówi, że patch 1.02 wprowadził po cichu obsługę Pro :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, i przyjmijmy to za ostatni post odnośnie porównań ps4 z ps4pro.

Skupmy się samej grze.

AMEN.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Wszebor napisał:

Podobno od samego początku pracowali z Pro i patch nie był potrzebny.

Inne słabsze źródło mówi, że patch 1.02 wprowadził po cichu obsługę Pro :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Serio ?To te dropy do 39 kl./s na tej mapce z alphy to jest PS4 Pro ? Yhym,pewnie fanboy'e sony nie są w stanie sobie wyobrazić,ale liczyłem na stałe 60kl./s niezależnie od pozostałych aspektów.Chyba że ten level (mapa) jest źle zrobiona czy coś,ale miało być super mega a wyszło jak wyszło.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam,że pokładałem wielkie nadzieję w związku z ulepszeniem Battlefield'a 1 do Pro,ale oczekiwałem czegoś więcej dla użytkowników zwykłego tv 1080p.Co nie znaczy,że nie kupię Pro,nadal rozmyślam.Jak mówi człowiek,który zainspirował Donalda Trumpa do zostania prezydentem USA "Są plusy dodatnie i są plusy ujemne". :1_grinning:

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez myslalem ze dostana te stalowe 60 klatek. W koncu ma byc to zmiana na lepsze. A tu? Sceptycznie podchodze do Pro


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 pro jest o niebo lepiej. Jedynie na mapie z alphy czase pojawia sie spadki, na pozostalych nie czuc dropow. Nie mam licznika fps w oczach ale 60 klatek przez 99% czasu spedzonego w grze i do tego ladniej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, czasem przy przyjmowaniu flagi , nad jej ikonką, pojawią się niebieski pasek. Niekiedy jest do połowy czerwony, niekiedy tylko w 1/4. Czy to oznacza że na fladze jest jeszcze jakiś przeciwnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, okoni napisał:

Pany, czasem przy przyjmowaniu flagi , nad jej ikonką, pojawią się niebieski pasek. Niekiedy jest do połowy czerwony, niekiedy tylko w 1/4. Czy to oznacza że na fladze jest jeszcze jakiś przeciwnik?

 

Tak. Im więcej czerwonego paska, tym więcej przeciwników na fladze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki, który pistolet polecacie? biegam na daną chwilę z frommers stop? ostatni na liście w klasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio ?To te dropy do 39 kl./s na tej mapce z alphy to jest PS4 Pro ? Yhym,pewnie fanboy'e sony nie są w stanie sobie wyobrazić,ale liczyłem na stałe 60kl./s niezależnie od pozostałych aspektów.Chyba że ten level (mapa) jest źle zrobiona czy coś,ale miało być super mega a wyszło jak wyszło.

Wiesz, ta mapka z Alphy jest dosyć zasobożerna. Wystarczy ustać tak, że mamy widok na całą mapkę i już na oryginalnej konsoli są spadki gdzie na Pro jest nadal płynnie. Krytyczny spadek do 39 kl/s to nie jest zły wynik. Oryginalna konsola w krytycznym momencie spadała do 24-27 kl/s jak dobrze pamiętam.

Poza tym jak sie można domyślić. Te porównania pokazują różne sytuacje, te spokojne, średnie jak i krytyczne. Jak widzimy jakiś olbrzymi spadek klatek, to można powiedzieć, że jest najniższy zanotowany spadek przez Digital Foundry.

W skrócie to napisałem tego posta, bo zabrzmiał tak jakby gra cały czas spadała do 39 kl/s na Pro, a tak nie jest ;-) Jest tak jak napisał@Bany4KHDR. Jest 1080p downscalowane, minimum 10 klatek na plusie i więcej bajerów graficzny.

Wiem, że chciałeś stałe 60 kl/s, ale niestety jak się nie ma co się lubi... :-P Też chciałem stałe 60, ale aktualnie nie jest źle. Bardziej liczyłem na jakieś Ultra ustawienia, ale podobno brakuje mocy CPU na to :-P

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-11-12-battlefield-1-i-fifa-17-silnik-frostbite-dziala-swietnie-na-ps4-pro

@Up, kolega się pyta o pistolety. Każda z klas ma pistolet na wyłączność i ja ich używam. Zawsze można używać ogólnodostępnego Colta M1911. Jest dosyć dobry i dodatkowym plusem jest fakt, że każda klasa go moze mieć, i kim byś nie grał, to wiesz, że jak wyciągniesz broń podręczną to wyciągać Colta który znasz na pamięć jak się zachowuje.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to proste i logiczne, ze nie mogli w ps4 pro dac stalych 60 klatek i 4k bo jaki bedzie sens wypuszczac playstation 5

Pare dni minelo od premiery prosiaka a juz pojawiaja sie glosy, tak jak kolega wyzej napisal, ze brakuje mocy, zenada.

Takie zagrywki robione sa specjalnie, zeby za 1,5 roku uraczyc nas nowym produktem za ktory znow zaplacimy 2 klocki.

 

Ja rozumiem  ze cena tez gra role i za taka kwote nie mozemy oczekiwac cudow, ale ja wolal bym zaplacic za konsole 3000 i nawet wiecej czyli tyle ile kosztuje w miare sprawny pecet i miec spokoj, 60 klatek i ogolnie efekty jak na pececie. Teraz ogranicza sie nas cena, kupujemy sprzet ktory w dniu premiery nie ma startu do peceta

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE... Bagno się tu robi, to jest temat BF1, a nie PS4 Pro - takowy już jest. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w bf jest taki, ze dice zamiast nam dac poziom detali z normalnego PS4 i natywne 1080 to mamy gre dzialajaca w wyzszej rozdzielczości i downscalowana do 1080. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy sie nie dziwcie ze medycy nie chca was podnosic jak jest taka chujnia w tej grze ze biegne do typa ze strzykawka jestem juz 5m obok i bum - znika. I tak 50x na runde... nie rzadko przy tym ginac jeszcze.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecicie karabinek dla medyka na 1poz?

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, JacaC8 napisał:

Jaki polecicie karabinek dla medyka na 1poz?

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Ja polecam M1907 SL (wymiatający)  tryb ognia ciągły i pojedyńczy,tylko nie pamiętam czy od pierwszego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy sie nie dziwcie ze medycy nie chca was podnosic jak jest taka chujnia w tej grze ze biegne do typa ze strzykawka jestem juz 5m obok i bum - znika. I tak 50x na runde... nie rzadko przy tym ginac jeszcze.

Na początku wszyscy czekali na Medyka, dzisiaj już nikt nie czeka i tyle ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.11.2016 o 21:34, PLasgoogle napisał:

Serio ?To te dropy do 39 kl./s na tej mapce z alphy to jest PS4 Pro ? Yhym,pewnie fanboy'e sony nie są w stanie sobie wyobrazić,ale liczyłem na stałe 60kl./s niezależnie od pozostałych aspektów.Chyba że ten level (mapa) jest źle zrobiona czy coś,ale miało być super mega a wyszło jak wyszło.

Chociaz osobiscie uwazam ze PRO to skok na kase i jak ogladam sobie filmiki porownujace grafike w BF1 to ja praktycznie zadnych roznic nie dostrzegam, o tyle musze sprostowć ze akurat te dropy to z powodu mapy, na PC mam to samo, na tej mapie z alfy sa najwieksze dropy, na wiekszosci map gram stale 60fps/ULTRA a na tej mapie mam najwieksze dropy gdy gram operacje i front cofnie sie do tylu gdzie są takie domki i wśrod nich jest chyba punkt B już dokładnie nie pamiętam. Tam gra lubi dobrze przylagować czasem, spadki do 30-40 fps i nerw gwarantowany. Jest to wina CPU bo po zejściu na ustawienia średnie nadal mam dropy w tym miejscu, mam i5 4460 czyli zaden szal, ot prawie najtanszy Haswell i5, ale i tak lepszy od tego Jaguara z PS4 ktory chyba w PRO sie nie zmienil(chyba po malym OC). 

 

Poza tym znowu wymagania widze sa niebotyczne, niczym przy premierze ps4 - Panie i Panowie, ta konsola kosztuje 1700 zł, to ze ma w nazwie PRO , do tego 4k hdr bajer itd nie oznacza ze jest to jakis powtor technologiczny i macie super mocna konsole do 4k bo sie nazywa pro :jaro:

Jak sie czyta narzekania ze sa spadki FPS,nie ma 4k itd to rece opadaja.

 

 

Za 1700 zł nie macie szans złozyć PC z nowych czesci na ktorym ruszy BF1 1080p@60fps (o ile w ogóle ruszy, bo gre w 30fps nie licze),a o samym ps4 i jego cenie to nawet nie mowie, więc cieszcie sie tym co macie i grajcie;) PS. Nie jestem z tych 'PCMASTERRACE" pajacow, mam XO,PS4 i PC, po prostu trzezwo oceniam sytuacje, i wole grac na myszce w fpsy.. 

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne to sa oczekiwania ludzi juz teraz juz w momencie gdy BF1 jest na rynku.

Różnice to dopiero zobaczycie przy kolejnym BFie.

Na PS5 nie liczyłbym szybciej niz 2019/2020 rok.

Druga sprawa to jest taka ze w krajach cywilizowanych PS4 mozna oddać do sklepu i wymienić ja w cenie dysku 1TB do PS4 i 2 gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×