Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę Error, że z Popiołkiem też poradziłeś sobie bardzo czysto zanim dopadłeś mnie i Topru (10:06 w Twoim filmie) ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze tu ciasno strasznie. Prawie kazde wyprzedzanie to kontakt... :/

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Nikt lufy przy skroni nie trzyma i nie nakazuje wyprzedzać :) Rozumiem jazdę w kontakcie ale też nie można zapominać o podstawowych zasadach, zachowaniu overlapu itd. Pozycje zdobywasz jak je sobie wywalczysz czysto a nie po prostu weźmiesz kiedy pasuje. Wyobraź sobie, że tak jeżdżą wszyscy, demolition derby. Może jak w PCars 2 będzie rallycross to takie coś będzie można zrobić na legalu ;)

 

Tym bardziej nie mogę doczekać się Spa. Raz, że to świetny tor a dwa, że przyda się nieco przestrzeni i powietrza. No i trzy, fajnie się kredensem po tym torze lata, wbrew temu co myślałem wcześniej. Jestem ciekawy ile kar wpadnie za cięcie Eu Rouge ;)

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyprzedzalem bez kontaktu.  Z Tomkiem jak walczyłem pod sam koniec cały czas uważałem żeby go nie dotknąć.  Od kiedy wyprzedzanie to kontakt :) a error i prośba do wszystkich że gdy przekroczą linie mety nie gadać.  Ja z Tomkiem ostatnie kółko koło w koło a w tle już słyszę ciebie.  To samo przy wyprzedzaniu.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wlasnie powinnismy robic przygotowania do podzielnosci uwagi. :/ nie mniej no dobra ja juz bede cicho... Teraz nawet po wyscigu.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyścigu można gadać ile wlezie ale ważne, żeby wszyscy ukończyli :)

 

Seba, ja na czas wyścigu po prostu wyciągam słuchawkę z ucha, to też jest metoda. W tym czasie trzeba skupić się tylko na jeździe, komunikacja nam przecież niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Hamilton czy nawet Rosberg!! Zawsze maja kontakt z baza.. :)

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kontakt z bazą ( kobieta moja)  a nie z errorem.  Ja mam słuchawki do ps specjalne i mogę wyciszyć tylko jak ostatnio jechaliśmy 2 h wyścigu error na starcie cały czas gadał więc wyciszylem chat ale okazało się że Arsenal miał problemy a ja nic nie słyszałem 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tyczy się nie tylko errora ale rownież  w Grupie B niektóre osoby robią sobie pikniki i wymiana doświadczeń w czasie wyscigu typu , że w GT inaczej autem sie jeździ niż w PC czy tam inne pierdoły są nie dopuszczalnie.

W czasie wyscigu headsów używamy w wyjatkowych sytuacjach....

Rownież po wyścigu osoby które kończą jako pierwsze powinny powstrzymać emocje i poczekać z komentarzami , aż każdy skonczy wyścig, pamietamy walka trwa do końca... :))

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, gabdob napisał:

A co o tym sądzicie ? Zemsta ? ;)

 

Absolutnie nie zemsta. Dziwnie to wyglada na tym filmie. Chyba mnie tak wywiozlo po tej tarce. Na pewno nie zrobilem tego celowo...takie zachowanie zawsze ma dwa konce...

Teraz wiem ze to Ty tam mnie tak potraktowales. W sumie kara by sie nalezala :24_stuck_out_tongue:

 

W ogole kilka razy mnie skatowano w ostatnia niedziele

A juz ajlepszy numer odwalil Arsenal, ladujac mi sie pelnym gazem w kufer w R2 na 3 czy 4 kolku. Niestety caly stint z rozjebunda jechalem ;)

Ale zalu nie mam, przeprosiny przyjete zaraz po wyscigu i nie ma tematu. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#SMokey76er ja zdaje sobie sprawę,że incydent ten był z mojej winy,także sorry,do końca hamowałem,ale się nie udało :sad:

Jeden jedyny raz taki wyjazd i akurat pech chciał,że tam się znalazłeś.A jeśli chodzi i "zemste" to spoko wszystko wyjaśniłeś i jest ok. :good: 

Także proszę sędziów o nie rozpatrywanie tego wniosku.

Edytowane przez gabdob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Smokey możesz zgłaszać. Jechałem jak sierota w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, Yarek napisał:

Mnie tam Smokey możesz zgłaszać. Jechałem jak sierota w niedzielę.

A Ty mi tez cos zrobiles? ;)

 

spoko w zadnej sytuacji nie bylo zlosliwosci czy glupoty, wiec zadnych wnioskow z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grupie A w R 2 tomaszan skończył przedemna jak by co.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sir Siekier napisał:

Taki Hamilton czy nawet Rosberg!! Zawsze maja kontakt z baza.. :)

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

i zawsze mowia do inzyniera zeby im nie przeszkadzal w zakretach, tylko na prostej moga do nich sie odzywac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, seba87 napisał:

W grupie A w R 2 tomaszan skończył przedemna jak by co.  

Zrobione. 

 

No ja tez tylko na prostych gadam :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisałem do grona reszty grona sędziowskiego że jestem dziś z czasem wyaoutowany i żeby z karami zadziałali i jeszcze raz proszę dać kary jak było w wątku sędziowskim (mimo że ze swoją tak wysoką sie nie zgadzam jak uważacie ale cóż) .

plus 2-3 tematy rozpatrzyć które się na koniec pokazały.

ja mam zamknięcie miesiąca w pracy i kurcze remont łazienki 1 dzień apokalipsa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w imieniu zarządu ligi LTE&PMC mamy przyjemność poinformować was że tym razem postanowiliśmy dać wam możliwość wyboru auta na kolejny event. Ale żeby nie było tak kolorowo jest to ankieta w której jest pięć propozycji i jedna tylko można wybrać, ankieta będzie trwała do 8 lutego dziękuję za uwage i zapraszam do ankiety 

https://ankieterka.pl/1776

Można oddać głos tylko na jedno auto 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to pomysł na event bezpośrednio po tym obecnym czy na jeszcze kolejny? Wydawało mi się, że te V8 na Panoramie mieliśmy uskuteczniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to ankieta dotycząca następnego eventu po BMW (kredensie)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A który z nich jest najwolniejszy ?

Ginetta G55 GT4

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jak sprawdzić w tej ankiecie wyniki? Jest tylko wyszukiwarka (po czym tam szukać?) a bezpośredni link do ankiety krzyczy, że już wypełniona i karze się wypchać.

 

PS. Oddałem głos na Merca DTM :) BMW w kolejnym evencie to już przegięcie. Wahałem się jeszcze czy nie wybrać Ginetty bo tu też może być fajny, techniczny event ale ostatecznie wypadałoby przyspieszyć nieco ;)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×