Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra teraz kwestia błędu z wynikami R2 pokoju A Seba skończył na P9 Marcin na P10 ja P11 jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości to proszę o zamieszczenie filmu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowac i zainstalowac jeszcze raz.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Yarek napisał:

Cienglarz ja się nie gniewam na nikogo tylko jestem rozczarowany. Mamy przecież mikrofony i wystarczy zapytać:"Zjechałem ale mi nie wymienili, co mam robić teraz". Albo zaraz po wyścigu jeśli nie używacie headseta w czasie jazdy. Ja nie przypominam sobie takich informacji w czasie i zaraz po wyścigu. Zawsze w szerszym gronie można wtedy to obadać.

Biorę oczywiście poprawkę ma to, że coś przegapiłem. Wiadomo, że w skupieniu można niedosłyszeć więc może ktoś coś pamięta. Niech napisze.

No a tak to ja mam odczucie takie, że liczymy a "nuż nikt nie zauważy" siedzimy cicho i jedziemy dalej. Trochę to nie fair moim zdaniem.

Pamiętam, że Tomaszan coś tam z hamulcami miał i zjechał chyba drugi raz do pit-stopu. 

No dobra znowu wracamy do tematu że kłamię.... Zaraz po wyjeździe z PIT lane wkurzyłem się bo owszem obserwowałem jak mi zatankowali moje 21 litrów ale będąc jużna torze zacząłem się ślizgać wypowiedziałem się przez mikrofon że mi skubańcy nie zmienili opon, ale komentarzy nie słyszałem, cały dźwięk z czatu i gry idzie mi na słuchawki i więcej warczenia silnika słychać niż gadania. W każdym razie stwierdziłem że zobaczę ile jeszcze pojadę na tych łysych, ale ńikt mnie nie doganiał pomimo tego że robiłem fatalne czasy więc dojechałem szczęśliwie do mety. Nie wiem skąd wniosek że tyle osób straciło pozycje przez mój PIT.

PS: Prosta matematyka : zyskuje 10 sekund w PIT i robię potem o 3 sekundy gorszy czas (1.25.xxxx) przez powiedzmy 8 okr może więcej przy czym pozostali robią 1.23 na świeżych oponkach. Wniosek zysk w PIT 10 sekund strata po wyjeździe około 20-25 sekund na 8 okr. I gdzie tu logika.

Zakończyłem temat jeśli chodzi o mnie. Ci co mnie znają od lat wiedzą o czym mówię. Przydzielajcie sobie kary jak tam potrzebujecie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wlasnie bo mnie umyka. Catani nie kombinuje. Ja go znam. Dla mnie koniec tematu.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam Catani. Ja ci kłamstwa nie zarzucam i nie się nie obrażam. Tak jak piszesz, mówiłeś, ale chyba nikt nie słyszał i tyle. Miałeś łyse i się męczyłeś. O.k.  Mnie chodzi o zasady bardziej a nie ile czasu ktoś zyskał w pit-stop. Może zyskał, może nie. Ja sprawdzać nie będę. Jestem świeżak w tym całym ściganiu ale Niemce mnie w pracy wytresowali:) Jest regulamin, jest obowiązek zmienić to zmieniam. Mus to mus. Nie ma przebacz. Takie zboczenie zawodowe.

Niech tam szefostwo się określi co robić gdy są problemy w pitstopie. Powtarzamy zjazd czy nie. Czy mamy wybór ponowny zjazd albo zgłaszamy i godzimy się na minus ileśtam punktów. Za ukrywanie chyba DSQ? Bo teraz jedziemy kredensem co wpiernicza opony. Za chwilę będzie auto inne, inne zużycie i znów będziemy się sprawdzać godzinami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sieniu napisał:

Dobra teraz kwestia błędu z wynikami R2 pokoju A Seba skończył na P9 Marcin na P10 ja P11 jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości to proszę o zamieszczenie filmu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

poprawilem pozycje w R2 w pokoju A, teraz jeszcze kwestia Darkmana w R1. Na ktorym miejscu on zostaje?

 

prosze sprawdzic tabelke ze wszystkimi tabkami czy sie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niemam teraz dostępu do konsoli,a ma filmik ze swojego przejazdu żeby udostępnić. Albo niej ktoś powtórkę obejrzy i zobaczy kto przednim i zanim i tyle

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat sędziowski :

Kaczy niestety o ciebie chodzi 

 

pierwy i drugi  film nawet po połowie mi się nie chce na to patrzeć (ale musiałem) bo w oczy kuje to kaczy tak ? 

-15pkt (winno być -20 bo to recydywa jest ) i zjeba nawet noga z gazu nie idzie po tych ścinkach i 100 batów na gołą dupę kablem od siły 

jak taki stan się utrzyma to DSQ na serię na ligę jeszcze nie ot co 

cały czas to samo miejsce .

 

przypominam dam rozgrzeszenie ze ścinek jak po każdej osobnik odpuści gaz chociaż na 2-3 sekundy ścinkę uznam za nie byłą

 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w R2 15 miejsce mialem zanim kogos na ostatnie wywalilo przez blad gry i mnie sztucznie na 14 wrzucilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W A pokoju w R 2 gra również Gelunino wyrzuciło na ostatnie miesjsce za kaczym był 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze tylko wrzucę filmik ze startu do R1 grupa A. Na żywo miałaś do mnie pretensje Marta że ciebie wypchnalem. Obejrzyj jak to u mnie wyglądało. Ja nie wiedziałem że ty tam jedziesz.

Ps. Zauważyłem że tutaj w małej lidze dużo osób atakuje dość zdecydowanie. Szczególnie dotyczy to wjadow w wewnętrzną na dohamowaniu / wejściu w zakręt. Niby tak się jeździ w realu.Tylko w realu jest dużo lepszy ogląd sytuacji i atakowany wie że ktoś tam myszkuje. W grze niestety tak jak na moim filmie widać, rozglądam się prawo, lewo a i tak ie widziałem Marty. Przepraszam że cię wypchnalem poza tor. Ale jak widzisz nawet nie wiedziałem że ty tam jedziesz.

Oglądałem jakiś filmiki na yt z assetto corsa (chyba wersją pecet) i koleś miał coś jak radar na HUD.super sprawa. Szkoda że tego nie ma w Projekt Cars. Czy jest taki radar w AC na PS4?. Nie chodzi mi o te strzałki tylko dosłownie radar z kreskami które przedstawiają auta naokoło nas. Thx.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, pela222 napisał:

Oglądałem jakiś filmiki na yt z assetto corsa (chyba wersją pecet) i koleś miał coś jak radar na HUD.super sprawa. Szkoda że tego nie ma w Projekt Cars. Czy jest taki radar w AC na PS4?. Nie chodzi mi o te strzałki tylko dosłownie radar z kreskami które przedstawiają auta naokoło nas. Thx.

Faktycznie fajna sprawa z tym radarem.Na PS4 nie ma tego niestety

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal ma aplikacje gdzie papuga calu czas mówi gdzie kto jest i co się dzieje za torze pełen przegląd sytuacji ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal ma aplikacje gdzie papuga calu czas mówi gdzie kto jest i co się dzieje za torze pełen przegląd sytuacji

No i chyba muszę w Crew Chief wejść...Bo inaczej nie idzie ogarnąć jazdy w tłoku... przynajmniej ja nie ogarniam ;)

Chyba że w tym aucie są takie duże martwe strefy. Bo na filmie jak zobaczycie to patrzę prawo/ lewo + tylne lusterko a Marty ani widu ani słuchu;)

Nawet nie pisałem ale miałem też kontakt z gustawem. Na poczatku drugiego wyścigu zaatakował zdecydowanie na tym pierwszym łuku po start/meta. Ja jechałem zbyt ostrożnie (czytaj wolno) on wjechał zdecydowanie w krawężnik. Doszło do kontaktu i znów kontakt. Oglądałem powtórki i przepraszam Gustaw. Twój atak był jak najbardziej prawidłowy.ja jechałem jak lama więc zaatakowales...No ale że nie spodziewałem się że w tak szybkiej sekcji będziesz atakował to zawęziłem tor jazdy (chciałem zamknąć wewnętrzną) ale było za późno bo byłeś tak naprawdę o długość maski samochodu przede mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Darkman133 napisał:

Ja w R2 15 miejsce mialem zanim kogos na ostatnie wywalilo przez blad gry i mnie sztucznie na 14 wrzucilo.

no tylko kogo???

 

9 godzin temu, seba87 napisał:

W A pokoju w R 2 gra również Gelunino wyrzuciło na ostatnie miesjsce za kaczym był 

w R2, w pokoju A, Kaczy byl na P5, to jak Geluninio mialby byc niby za nim na ostatnim miejscu???

 

dobra, chyba poprawione wszystko.

jeszcze ewentualnie jakies kary jak cos. kolejnosc wyscigowa juz raczej ostateczna.

 

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam nieobecność na niedzielnym wyścigu. Ferie z dzieciorami, niestety bez kiery cały tydzień. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Panowie i Panie :)

 

Dawno mnie nie bylo, musialem odpoaczac od scigania nieco ;) Ale chyba juz wystarczy

 

Error, jest jeszcze miejsce w jakims pokoju na niedziele?

 

pozdr

Smokey

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smokey. Zapodaj mi numer auta ktore wybierasz. Dopisze cie do listy. Jednak pokoj C stoi otworem:)

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij w moj post zgloszeniowy powyzej. Like daj i cos bede ogarniac wieczorkiem.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam nie ma tyle numberow..

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde. Kilku kozaków w pokoju B, komplet dla C w zasięgu ręki. Dzieje się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka fajnych momentów do wyprzedzania tylko :-)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×