Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam że ciekawy materiał zgromadziliście. Mam już swoje zdanie na temat ale poczekam chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty no nie moge. Mam pewien pomysl jak ci udowodnic ale to wymaga video... :/

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Dawaj Diego swoje zdanie... Ja do wieczora nic madrego nie wymysle bo sam musze zbudowac swoja linie obrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem co pokażesz :) Wydaje mi się, że z innego ujęcia dalej będziesz miał ten sam tor jazdy ;)

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, pela222 napisał:

 

 

Ja napiszę równie krótko co cienglasz. Ale zamieszczę dwa wideo.

 

 

Produkcja pierwsza to moja kozacka akcja. Atak na popiolka, zakończony staranowaniem kamyk (grupa A R2). Tutaj chciałem przeprosić cię kamyk. Zamieszczam filmik żebyś nie musiał tracić czasu. Karę przyjmuje w maksymalnej wysokości bez wniosku kamyka. Jeszcze raz przepraszam. Amatorka wysokich lotów.

 

 

 

 

 

Po tej akcji prawie odechciało mi się jechać...

 

 

Nastrój poprawił mi dopiero Gustaw. A konkretnie obejrzenie powtórki z jego ataku w tym samym miejscu (grupa A R1) ... Myślałem że ja zrobiłem grubasa taranujac kamyka. Niestety myliłem się.. Palmę pierwszeństwa za najgorszy atak sesji wyścigowej muszę przekazać Gustaw. Przy okazji wniosek formalny do sędziów. Film poniżej.

 

 

 

 

Aha. Teraz jeszcze mi się przypomniało że chwilę po akcji na filmie z kamyk (grupa A R1) wypchnalem kogoś z toru. Nie wiem kogo. Poprostu nie widziałem że ktoś tam jedzie. Sytuacja miała miejsce na początku R1. Ewidentnie moja wina. Przepraszam za błąd. Karę przyjmuje jeśli będzie wniosek.

co ja tu mogę odpisać byłem po prawej o zostałem uderzony i podcięty w prawy przód o poszło hamowanie do dupy auto jechało w lewo (po podcince) zakręt był w prawo.

ale to że zostałem podcięty to też wypadkowa że chłopaki tam sie we 2 też przepchali 

ja przepraszam byłe już w pewnym momencie pasażerem robiłem co mogłem :38_worried:

nie wcinałem się już czekałem aż wszystko przejechało i poszedłem z ost. pozycji dalej 

tam się w ogóle za dużo na starcie działo w 4 w pierwszym zakręcie to nie mogło się udać 

nie wiem co tu jeszcze dodać ja tutaj nie rozpatrzę tej sprawy czy RA czy pkty karne nie wiem sytuacja na wzór klocków domino 3 stłuczki jedna konkret moja na koniec ,

ale wywołana dwiema poprzednimi.

jeszcze raz sorry za bałagan 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze w sprawie tabelki, chyba jest błąd bo w wynikach za Hockenheim mam zapisaną sumę 58 a powinno być 61 punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś napisze o wczorajszych zmaganiach pomimo mega kaca postanowiłem że pojadę i nie żałuje

R1

Start z P11 i po pierwszym zakręcie na którym doszło do mega zamieszania awans na P9 mowię sobie nie no zajebiście nic tylko cisnąć a może uda się coś jeszcze zyskać na okrążeniu numer 2 popiołek u mnie spisuje mowię sobie ale łatwo,ale okazało się ze miał laga i pochwali wyjeżdża z pod mojego auta ja lecę na dwóch kołach i spadam na ostatnia pozycje. Ale się nie podaje i do końca walczę i ostatecznie p13

R2

Start z P3 szybki awans na P2 jazda niczym cień za Marta która nie popełnia błędów,po zjeździe do boksu spadam znów za Martę i dalej kontynuuje wywieranie presji na Koleżance która przez większość czasu niewzruszona moimi atakami nie popełnia żadnego błędu dopiero na 3 minuty przed końcem przestrzeliwuje hamowanie i ja dzięki temu awansuje na P3 i tak też kończę R2

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasza to mój film w całości później skórce.  A więc tak pierwsza vsytuacja ( 1:08:17) wyprzedzam po za torem bo było zamieszanie w ostatniej chwili ucieklem karę dostałem os gry ;).  Druga sytuacja. Sam mi wyjechales w tył boku ja byłem przed Tobą to ja linie wybieram a pi za tym co ja miałem zrobić zatrzymać się uciec w trawę.  chciałeś się wcisnąć i nie wyszło ( 1:09:30) 

Jeśli już wnioski lecą to ja na Ciebie mam też. Dlaczego mnie uderzyłes w momencie gdy poślizg miałem?  Specjalnie? ( 26:59) 

 

Sytuacja jest bliźniacza do Twojej próby wyprzedzenia mnie.  Jak bym pojechał jak Ty zaciągnął bym was dwóch a tak wolałem polecieć szerzej więc dostałem karę.  Ty się chciałeś wcisnąć nie wiem gdzie i poszło jak poszło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu za napastowanie powinna byc kara.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, seba87 napisał:

Cienglasza to mój film w całości później skórce.  A więc tak pierwsza vsytuacja ( 1:08:17) wyprzedzam po za torem bo było zamieszanie w ostatniej chwili ucieklem karę dostałem os gry ;).  Druga sytuacja. Sam mi wyjechales w tył boku ja byłem przed Tobą to ja linie wybieram a pi za tym co ja miałem zrobić zatrzymać się uciec w trawę.  chciałeś się wcisnąć i nie wyszło ( 1:09:30) 

Jeśli już wnioski lecą to ja na Ciebie mam też. Dlaczego mnie uderzyłes w momencie gdy poślizg miałem?  Specjalnie? ( 26:59) 

 

Sytuacja jest bliźniacza do Twojej próby wyprzedzenia mnie.  Jak bym pojechał jak Ty zaciągnął bym was dwóch a tak wolałem polecieć szerzej więc dostałem karę.  Ty się chciałeś wcisnąć nie wiem gdzie i poszło jak poszło 

Seba, jeśli chodzi o pierwszą sytuację - zgoda. Patrzę teraz na to w szerszym kontekście i chyba pospieszyłem się z wnioskami. Przy okazji dałeś jednak też fajną perspektywę na łobuza Errora :) 

Jeśli chodzi o drugą naszą sytuację - piłem do wyjazdu poza tor. Wydaje mi się, że po takim manewrze musisz ustąpić pierwszeństwa temu kto jedzie po torze. Ty od razu po powrocie na tor ściąłeś do lewej zamiast pojechać szeroko. Ja wychodziłem z założenia, że mam w takiej sytuacji prawo do optymalnej ścieżki więc z mojej perspektywy to Ty wjechałeś we mnie :) Niech wypowiedzą się sędziowie.

 

Co do ostatniego to faktycznie wygląda to na chamskie uderzenie i ucieczkę ale z mojej perspektywy wyglądało to zupełnie inaczej. Zdziwiłem się co się stało bo poślizgu nie widziałem i byłem pewny, że albo to odłączona kierownica albo strzeliła guma czy coś i będziesz jechał do boksu a kontaktu w ogóle nie zarejestrowałem (może lekki stuk ale na pewno nie dwa i to w sumie mocne jak widać na Twojej powtórce). Słowo honoru. Przejąłem się na tyle, że nieco dalej oglądając się czy jedziesz, sam wypadłem i straciłem masę czasu, szybko mnie dopadłeś. Sprawdzę to jeszcze potem z mojej perspektywy. Złych intencji nie miałem (i świadomości, że ja coś pomerdałem) ale jeśli zasłużyłem - biorę karę bez dyskusji. Wybacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to poddaje się karze za wjazd w kufer Camela Grupa B wyścig R2 30 minuta. Sorka jeszcze raz hamulce już nie dały rady....za późno. Myślę że powtórka nie będzie potrzebna. Czas z transmisji 2.29.28 żeby nie oglądać całości.

 

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, cieglo napisał:

:) 

Jeśli chodzi o drugą naszą sytuację - piłem do wyjazdu poza tor. Wydaje mi się, że po takim manewrze musisz ustąpić pierwszeństwa temu kto jedzie po torze. Ty od razu po powrocie na tor ściąłeś do lewej zamiast pojechać szeroko. Ja wychodziłem z założenia, że mam w takiej sytuacji prawo do optymalnej ścieżki więc z mojej perspektywy to Ty wjechałeś we mnie :) Niech wypowiedzą się sędziowie.

 

 

Ej ale ja jestem w torze nie wypadłem 4 kołami za linie szerzej pojechałem i tyle a później nie sądziłem że będziesz tam się wciskać zresztą sytuację wcześniej ja się wcisnąć chciałem to musiałem uciekać bo bym was wypchnal. :) ogólnie dużo wczoraj się nawalczylismy że sobą i raczej było fair. 

Wiem że niechxiales mnie walnąć a wniosek złożyłem bp Ty też skladass tak bym to olal to tylko gra i dobra zabawa a walki tyle fair że takie coś to nic ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pewny, że wyjechałeś 4 kołami za białą linię :) Sprawdź 1:04 mojego filmiku :) To jedna sytuacja. 

 

Zerknąłem na szybko do tej drugiej, którą podnosisz, z R1 i tam ja swojej winy w ogóle nie widzę. Stajesz dęba, zwalniasz, ja robię co mogę, hamuję ale to nie wystarcza i lekkie bum (ponownie - u mnie jest tylko jeden kontakt) ale i tak ruch obrotowy nadałeś sobie sam :) Zwykły RA bym powiedział ale niech ktoś to obejrzy.

 

Ogólnie to bez urazy Seba, nic osobistego (zresztą do nikogo). Raz, że się wqrviłem lekko wczoraj  postanowiłem polecieć po całości (i się akurat zaplątałeś) ale z drugiej strony dla mnie to dodatkowa rozrywka płynąca z wyścigów. Normalnie byśmy się rozeszli i myśleli albo o Spa albo w ogóle o odpoczynku od pcars a tu kontrowersje i smaczki :) Myślę, że warto zgłaszać takie incydenty choćby ze względów edukacyjnych, na przyszłość wiadomo czego unikać i jak podchodzić do sytuacji na torze. Zresztą nie powinno się podchodzić do wniosków przeciwko nam jako potwarzy bo jeśli jeździmy prawidłowo to prawda sama się obroni.

Edytowane przez cieglo
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na Twoim widać że wyjechałem na moim widać że jestem w lini minimalnie ale nie wiem kamera z góry.  Ale określać to jako wyjazd po za tor i muszę Cię przepuścić to Przesada.  Żebym wypadł na trawę rozumiem a tu minimalny wyjazd za linie spowodowany opóźnionym hamowaniem  i walką.   nie wiem niech sędziowie to rozpatrza.  

zgadnij kto tu karę dostał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sir Siekier napisał:

Przy okazji Diego dal mi super nowa opcje jesli chodzi o rozne sytuacje do tabelki.. Kolejny ciekawy przypadek ktory (w tym wypadku) trzeba nagrodzic.

 

 

Jaki ?

Godzinę temu, WRL_CATANI napisał:

Jakby co to poddaje się karze za wjazd w kufer Camela Grupa B wyścig R2 30 minuta. Sorka jeszcze raz hamulce już nie dały rady....za późno. Myślę że powtórka nie będzie potrzebna.

Jakies wideo do tej sytuacji  proszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 nagrałem nie zapisałem powtórki R2 nie nagrałem zapisałem powtórkę

Tak wiec

R1

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, cieglo napisał:

A ja jeszcze w sprawie tabelki, chyba jest błąd bo w wynikach za Hockenheim mam zapisaną sumę 58 a powinno być 61 punktów.

w R1 byles 7 wiec 59 punktow, bylo 56, juz poprawilem, sprawdz czy dobrze teraz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, seba87 napisał:

 

zgadnij kto tu karę dostał ;)

Nie mam pojęcia, ja tu nic nie widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić do rozpatrzenia sytuację z Zjarkiem.

 

Przestrzeliłem dohamowanie, wyrzuca mnie po za tor,

więc puszczam jadącego za mną Marcina_2013. Na tym korzysta też Zjarek, który się wpycha i nie zostawia mi miejsca spychając mnie jednocześnie na Starziego i ścianę
co powoduje że znowu jestem po za torem i powinienem ustąpić miejsca zawodnikom jadącym na torze.

 

Dowody popieram filmikiem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjarka zarzuca i generalnie na moje traci kontrole. Co powoduje co powoduje.. Jednak za duza brawura.. Dla mnie Kara. :)

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

 

Cienglasz no nie wymodze nic.. myslalem ze latwiej mi bedzie pokazac ze nic kompletnie nie zrobilem. Z czym moge sie zgodzic to to ze doszlo do kontaktu. Nie byl on zamierzony, nie byl celowy, ja celowo nie wypychalem.  Dlatego nie czuje sie winny. Jest to typowy incydent, zdarza sie. tak jak pisalem rano, sorry ze do tego doszlo ale no ja na pewno do pelnej winy sie nie poczuwam. Czekam zatem na sedziow...  Z moim szczesciem.. :) 

Edytowane przez Sir Siekier
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smokey to znany Rewanzysta :)

 

Race 1.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niech się sam driver wypowie ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×