Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

okoni

Kącik szczupłego piwosza

59 postów w tym temacie

Eee tam, najzwyczajniej masz inny gust. Ja kraftowe polubiłem,  a Groszkiem czy Perlenami z Lidla nie pogardzę, ba, te drugie łoję masowo. Każdy ma swojego smaka, ja np winka się napiję, wyczuwam droższe klimaty jak ktoś mnie czymś lepszym raczy,  ale jak biorę coś na niedzielny obiad, to mi winko za max 20 zeta wystarczy. 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kraftowe - nie zawsze najlepsze...ale umówmy się, że jak ktos poświecił czas by zrobić własny browar, przeważnie to b.dobrze smakuje. Nie mowie tu o krafcie sprzedawanym w hipsterskich pubach, bardziej o takim od ziomka z pracy, kupionym na fescie.

Co do Lidla - czasem zdarzy mi się chec na wodnisty smak to i perlb. lechem i czy innych heinekenem nie pogardze. Grolsch ma bardzo podobny smak a niektórzy dalej nad nim kitraja.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okoni, do obiadu to i "Patykiem Pisane" jest dobre, byleby się w południe napić. Odkryłem niedaleko sklep z browarami, wybór niesamowity, ale te ceny... Za jedno zapłacić tyle co za 8-miopak w biedrze.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczytałem Wasze "wypociny" i w sklepie natknąłem się na Atak Chmielu. Cena 8 zł a obok 4pak tyskacza za dyszke no ale raz się żyje wziąłem dwa na smak i..... Jezusie ale to było dobre teraz tylko czekam na pretekst żeby iść do sklepu :)

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U Panie, atak chmielu ostatnio podszedł mi mocno. U mnie w sklepie mają go po 9,49, zdzierusy.

Btw 

Jakby ktoś gdzieś widział promocje w sieciówkach, niech daje cynę. U mnie w Lidlu, Carlsberg 0,66 po 2,44 i Łomża po 1,85.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualnie w biedrze Carlsberg 0.5l po 1.79zł przy zakupie 3 sztuk :pazura:Kontrolnie kupiłem 30 :obama:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zuch!!!! :)

Jutro idę na zakup, kontrolny ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Atak chmielu to juz kultowy krafcik. Przynajmniej  dla mnie,  to od niego zaczela sie piwna rewolucja :smile:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio wyczaiłem dość dobrą ofertę w Polomarkecie, mianowicie dwa piwka z browaru Krajan czyli Kujawskie i Bydgoskie.

Bardzo fajne, mocno pijalne piwka. No i ta cena, 2,79.

Bydgoskie-jasne-05.png

Kujawskie-jasne-05.png

Z tym że nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o dostępność w innych Polachmarketach :30vm3cw:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.