Skocz do zawartości
ONE

WipEout HD

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera już w najbliższy czwartek. Kto ma zamiar kupić WipEouta i chcę pograć z innymi graczami niech poda swoje ID.

ID: pokrytysniegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie:) oczywiśce,tyle czekania.Pozdrawiam

ID: MadMikePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jeśli będę posiadał wersję US to będę mógł z wami się ścigać ? I mam pytanko bo kolega mi truje - czy będę mógł dać koledze ściągnąć WHD ? Czy będzie to jak WarHawk że 1 gra na 1 konto?

Pozdrawiam

Jeżeli by się dało to :

PSNid - ArczX

@down

I co lepiej ci po takiej odpowiedzi ? Czujesz się teraz lepszy ? ... żal mi takich ludzi jak ty. Wystarczyło odpowiedzieć że nic o tym jeszcze nie wiadomo i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mam pytanko bo kolega mi truje - czy będę mógł dać koledze ściągnąć WHD ? Czy będzie to jak WarHawk że 1 gra na 1 konto?

Kolejny szuka wrozek na forum :| Czekaj wypije herbate i zaraz Ci powroze z fusow, chyhba ze wolisz na szybko jakiegos tarocika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, bez kłótni.

ArczX - tak, będziesz na pewno mógł. Ponieważ, np. jak grasz w CoD4, kupiony w Polsce, spotykasz hamburgerów na serwerach, prawda ?

Opcja udostępniana konta jest, ze tak powiem "możliwa". Możesz grą podzielić się z kolegami

(ponieważ możesz 5 razy ściągnąć daną grę, np. jak sformatujesz dysk, to możesz ją znowu za darmo ściągnąć)

Qgar - tylko bez takich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam PS3 narazie ale Wipeouta kupuje z kumplem w czwartek i w sobote będe pykał (jak kupie PS3 to oczywiście też).

PSN ID- jamaniek_PL

Po zakupie PS3 (kwestia 2-4tyg.) będe grał w Wipeouta zodziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy jeśli będę posiadał wersję US to będę mógł z wami się ścigać ? I mam pytanko bo kolega mi truje - czy będę mógł dać koledze ściągnąć WHD ? Czy będzie to jak WarHawk że 1 gra na 1 konto?

Pozdrawiam

Jeżeli by się dało to :

PSNid - ArczX

@down

I co lepiej ci po takiej odpowiedzi ? Czujesz się teraz lepszy ? ... żal mi takich ludzi jak ty. Wystarczyło odpowiedzieć że nic o tym jeszcze nie wiadomo i po sprawie.

1. większość ludzi kupi wersje US bo będzie tańsza i ukaże się pierwsza wiec nie obawiaj się ze nie pograsz z kolegami z PL

2. co do udostępnienia gry koledze , jak na razie tylko GT 5 prolog miało zabezpieczenie ze można było je ściągnąć na kilku konsolach ale grac można było w odstępie 24h inaczej gra się nie odpalała , wiec najpierw trzeba będzie sprawdzić czy Wipeout nie ma zabezpieczenia , ja się składam z 3 osobami wiec na 100% to sprawdzę i wydaje mi się ale nie jestem pewien ze warchawk tez nie ma zabezpieczenia ale mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psn id: ephemeralM

ja tez nie mam hs ale moze nabede. chociaz watpie, zeby ktos z was chcialby uslyszec moj piskliwy glosik lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również gierkę nabędę (pewnie z polskiego psstore, skoro cena będzie na poziomie 60pln) bo czasami trzeba odpocząć od BadCompany a nowy WipEout zapowiada się całkiem nieźle :-)

Moje psnid: MaTeO_44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest wreszcie z tymi zabezpieczeniami?Bede mógł od kogoś sciągnąć czy nie bo już sie pogubiłem.

Mój PSN ID: Centosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat założony po to, aby podać ID i spotkać się w jakimś gronie po premierze. Kolejne posty w stylu "ja kupie", "a ja nie", będą nagradzane warnem.

A co do zabezpieczeń, ostatni czytałem, że nie będzie żadnych podziałów na regiony. Nie wiem tylko czy grę będzie można odpalić na innych kontach. I ten temat też kończymy, chyba, że ktoś znajdzie odpowiedz, wtedy można podać link.

A teraz wracamy do podawania ID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie smialo mozecie dodawac. psnid: cwir

pytanka dwa:

- co to znaczy ze wersja z US bedzie tansza i ukaze sie pierwsza?? tzn przed czwartkiem??

- po co wam HS do Wipeouta???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furio2000, hs jest ale do WpHd nie bardzo wiem po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno biorę. Tylko nie wiem czy samemu, czy uda mi się pod kogoś podłączyc i na nowo założonym koncie - na spółkę.

ID - Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinwks mozemy wziasc na spolke, jezeli bedzie mozna

ID: baranoski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w czwartek zakupie WHD. Już nawet kilka utworów na dysk sobie wrzuciłem - jeśli macie ochotę na namiętne grańsko to : PSNid: Typowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja się doczekać gry nie moge chętnie z wami pogram ja i ArczX złoimy wam tyłki(mimo iż jeszcze w to nie graliśmy XD)

PSN id : Dante2021

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz ostrzegam, jeszcze jeden post nie na temat - warn!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiście na naszym sklepie nie ma :/ jest na UK

Edit, jednak jest

PSNID: Gierasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×