Skocz do zawartości
ONE

WipEout HD

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam z usa i nie ma problemu. Możesz wybrać na jakich serwerach chcesz grać, a poza tym jest o 25 pln taniej...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobimy jakąś ustawkę jutro o 23 tournament 7tras ekipa tylko z forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tylko moze 22 ? Albo 22:30 ? Odrazu mowie ze nie wymiatam zbytnio I fajnie jakby bylo pare osob z headsetami ( L1 sie mowi )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!:) 23 albo później, żeby obejrzec skróty z LM;) dzisiaj graliśmy z AKIm, widzę że mój rocznik. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez Bardzo Chetnie pogram , jak chcecie to dodawajcie ' freezy89 '

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę na storze w USA i zero problemów, chodzi jak złoto i nic się nie przycina.

Wczoraj nawet rozegrałem parę wyścigów online, poziom graczy nie był za wysoki

Muszę przyznać że gra jest wciągająca i niesamowita, ale czeka mnie jeszcze wiele godzin treningów

Wczoraj dopiero wróciłem na pierwszą arenę i podciągnąłem wszystko na złoto, z drugą jeszcze mi się nie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 2 mam wiekszosc srebro bo naprawde bylo ciezko a 3 dziwnie latwo wszystko zloto i dwa bronzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję dzisiaj po skrótach ligi mistrzów.Co wy na to? Pozdro

Jestem za. Zakładasz grę? Najlepiej jakiś duży turniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej godzinie to chyba już każdy kładzie się spać, chyba, ze tu sami bezrobotni lub wagarowicze

A tak w ogóle, to chętnie z wami pogram, ale jak wyjdzie patch, bo obecnie gra cały czas mi się wiesza jak jestem online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tej godzinie to chyba już każdy kładzie się spać, chyba, ze tu sami bezrobotni lub wagarowicze

A tak w ogóle, to chętnie z wami pogram, ale jak wyjdzie patch, bo obecnie gra cały czas mi się wiesza jak jestem online.

...a kto powiedział, że student ma ciężkie życie??;p W takim razie czekamy na tego patcha razem z Tobą pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie pogram, choc dzis dopiero wrocilem z tygodniowego wyjazdu i nie przyswoilem jeszcez wszystkich tras. Jak cos sie bedzie szykowalo to dajcie invita albo znac na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tej godzinie to chyba już każdy kładzie się spać, chyba, ze tu sami bezrobotni lub wagarowicze

A tak w ogóle, to chętnie z wami pogram, ale jak wyjdzie patch, bo obecnie gra cały czas mi się wiesza jak jestem online.

Ja pracuję i studiuje ale pół godzinki bym znalazł zawsze.A dodatkowo o tej porze zwykle już dziewczyna śpi i mam luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haa, dzisiaj udało mi się wygrać 12 trasowy tournament na phantomie. Byli goście z całej kuli ziemskiej :-) Szkoda tylko ,że nie ma podziału na servery z autopilotem i bez...Bez pewnie szybko by się ginęło ale zamiast mega rozwały były by wyścigi. W sieci nie spotkałem jeszcze żadnych strasznch wymiataczy; może tylko My widzimy drugie dno tej gry??? :-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdyle ale lamy graja online :| Wbilem do jakiegos tournamenta i cholera non stop na koncu. Ale przyuwazylem ze inne ludziki sie normalnie slizgaja po bandach na bardzo ostrych zakretach. No to tez se wlaczylem asyste pilotowania. Teraz to jest prawie jak demo, nie trzeba skrecac i lecimy jak po sznurku. Zero frajdy a juz tym bardziej rywalizacji. Mam nadzieje ze wy nie gracie z tym gownem wlaczonym. Da sie chociaz tworzac gre wlaczyc filtr ze "pilot assist off" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bez autopilota, i wydaje mi się że dzięki temu lepsze czasy się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

id: dziad

na razie mecze 4event ale pierwszy wyscig online juz wczoraj wygralem cieszy

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie przeszkadza "pilot assist" odrazu wyłączyłem to dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na niektorych trasach sa trasy gdzie przy szybszych klasach bolidow TRZEBA przyhamowac bardzo mocno. A z pilot assist hamowac nie trzeba. Przekrecasz galke a bolid sie sam gladko elegancko i bez zwalniania miesci miedzy bandami. I tutaj nie da sie wykrecic lepszego czasu bez PA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale na niektorych trasach sa trasy gdzie przy szybszych klasach bolidow TRZEBA przyhamowac bardzo mocno. A z pilot assist hamowac nie trzeba. Przekrecasz galke a bolid sie sam gladko elegancko i bez zwalniania miesci miedzy bandami. I tutaj nie da sie wykrecic lepszego czasu bez PA.

A tam gadasz Klocki_LEGO bardzo dobrze wchodzi w zakręty bez PA ,a swoją drogą wg mnie bez PA można lepsze czasy kręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy można kręcic lepsze bez Pa ale jak wszyscy w tournamecie jada z PA, a w dodatku na PHANTOM'ie to nie masz szans bez PA. Ja na razie nie zauważyłem czy można gdzieś ustawić single race lub Tournament bez Pa. Bardzo bym chciał, żeby można było ustawić wyścigi bez tego ułatwiacza w necie.

Swoją droga bardzo irytuje mnie zakręt na UBERMOOL'u -te dwa ostatnie przed metą, zaraz po jezdzie długim łukiem.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tam gadasz Klocki_LEGO bardzo dobrze wchodzi w zakręty bez PA ,a swoją drogą wg mnie bez PA można lepsze czasy kręcić.

Eee tam Aki:PP pograsz z tydzien tez bedziesz tak wymiatać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gram bez autopilota, i wydaje mi się że dzięki temu lepsze czasy się kręci.

bo się kręci lepsze czasy

ale wracać do tematu, kilka postów wyleciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×