Skocz do zawartości
ONE

WipEout HD

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka zapraszam dziś na mały turniej w wipeouta klasa phantom single albo tournament jak woicie pisać

szukać serwera klocki_LEGO wbijać od ok. 21 50 zaczynamy 22 00

nie grałem od soboty więc powinno być łatwo:P

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie PA, dajcie spokój.To dla lamerów Bądźcie prawdziwymi graczami i nie ułatwiajcie sobie wirtualnego życia.Poziom musi być stosownie podkręcony, nie ma łatwo.Jeśli lubicie iść na łatwiznę to już Wasza sprawa.Ja tam nie wiem co to poziom easy w grach i jakieś TCS'y, ASM'y i PA, bo tego nie używam.Jak wyścigi to bez systemów, liczy się sam skill a nie pomoce gier

Pozdrawiam

P.S. Ja dzisiaj nie gram w WHD, dokańczam dzieła w LBP:) Poza tym, 2x już szukałem Waszych serwerów i dupa:) Jakieś to one niewidzialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest następująca. Robimy trofeum polegające na równoczesnym byciu na serwerze i dojechaniu wyścigu do końca przez 8 osób, które będą miały ustawione srebrne skórki - niezbędne do tego jest ukończenie całej kampanii przez gracza. Godzina 22:00. Pasuje komuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią, ale dziś odpadam wstałem o 5:00 a zasnąłem około 2:00 więc zamiast ja latać z Wami, to Wy moglibyście mnie przelecieć... dziś

Zatem do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z chęcią, ale dziś odpadam wstałem o 5:00 a zasnąłem około 2:00 więc zamiast ja latać z Wami, to Wy moglibyście mnie przelecieć... dziś

Zatem do jutra.

Hades26, weź nie prowokuj bo nie wiadomo kto jeszcze czyta to forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorja spotkałem Dimsona23, KLOCKI i jeszce kogos z polski. Fajnie było tylko po 4 wyścigu mnie wyrzuciło i dupa. Ciekawe, bo wczoraj wyrzuciło mnie 3 razy, a wcześniej nigdy mi sie coś takiego nie przydażyło. Jeszce raz-czy da sie wyłoączyć Pa podczas wyścigu online?? chodzi o to, że jak wdzię już w trakcie jazdy albo tuż przed nią , że ludzi nie korzystaja z PA to chciałbym to wyłączyć, ale jak startuje w turnieju na 12 tras i 8 zawodników na phantomie i wszyscy mają włączony PA to nie bardzo uśmiecha mi sie latac bez tego i zgrywc kozaka.

Po zobaczeniu jak lata KLOCK-respect. Czasem czasy lepsze od drugiego miejsca o 10 sekund. Szkoda , że mnie wywaliło bo miałem ochote na 3 miejsce:-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hades26, weź nie prowokuj bo nie wiadomo kto jeszcze czyta to forum

Hahaha... no o Ciebie na pewno się nie obawiam, nie wiem jak reszta

(...) Po zobaczeniu jak lata KLOCK-respect. Czasem czasy lepsze od drugiego miejsca o 10 sekund. Szkoda , że mnie wywaliło bo miałem ochote na 3 miejsce:-)

pozdro

Noo... ja jak pierwszy raz wpuściłem KLOCKI do pokoju z Wipem to wiedziałem że coś będzie nie halo Jeździ jak po trawie, albo wącha skarpety przed startem... tak czy siak, jak gra KLOCKI to wiadomo że walka toczy się jedynie o miejsce nr 2!

Co do dziś, zapraszam o 22:30 na sieczkę Dimson będzie pewnie, zatem można będzie popykać... Jak coś to host 'M_Col'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bede o 22 30 tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby gra była wyrównana to klocki_LEGO powinien startować 10 sek później i latać z zamkniętymi oczami

Qtwa ale bym się załamał gdyby też wygrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby gra była wyrównana to klocki_LEGO powinien startować 10 sek później i latać z zamkniętymi oczami

Qtwa ale bym się załamał gdyby też wygrał

Hehehe

Głosujemy za tym czy banować KLOCKI, czy wywalić mu konsole, czy ewentualnie ma czekać jedno kółko aż my przejedziemy i rusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę. Może poprsotu sie zmówimy i spróbujemy go zanim odskoczy ostrzelac troszkę coby ostudzić jego szaleńcza precyzje. Zapytam sie poraz 3; czy można w trakcie wyścigu online wyłączyć/włączyć PA?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszce raz-czy da sie wyłoączyć Pa podczas wyścigu online??
Czy do prawdy tak trudno jest nacisnac start przed wyscigiem i zobaczyc czy nie ma takiej opcji? czy to na prawde boli az tak ze lepiej zapytac na forum niz przekonac sie samemu?

Nie wiem jak wy, ale ja ostatnio chyba trafilem na KLOCKI w jakiejs niedyspozycji, bo lecialem dosc rowno, a raz nawet mi sie chyba udalo byc przed nim (ja 2, on 3). Niestety nie wiem jak dzis bedzie z lataniem, bo moze mi sie szykowac wyjscie z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja będę. Może poprsotu sie zmówimy i spróbujemy go zanim odskoczy ostrzelac troszkę coby ostudzić jego szaleńcza precyzje. Zapytam sie poraz 3; czy można w trakcie wyścigu online wyłączyć/włączyć PA?

pozdro

Tak... a KLOCKI pewnie tego nie przeczyta A skąd na starcie naboje złapiesz do ostrzelania go? Bo zazwyczaj KLOCKI leci na łeb na szyje i już na pierwszym zakręcie ma 4s przewagi...

Nie wiem jak wy, ale ja ostatnio chyba trafilem na KLOCKI w jakiejs niedyspozycji, bo lecialem dosc rowno, a raz nawet mi sie chyba udalo byc przed nim (ja 2, on 3). Niestety nie wiem jak dzis bedzie z lataniem, bo moze mi sie szykowac wyjscie z domu.

qgar, ja byłem na 1st, KLOCKI na 4 pozycji... i na ostatnim lapie wyminął wszystkich i mi zrobił różnice do siebie 12s. To normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze bylem przed klockami, to mi chodzilo o wynik koncowy wyscigu, nie o chwile podczas lotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuna Felek,albo Felka kuna,jak kto woli Dzisiaj to już musze z Wami zagrać Jesteście za bardzo punktualni Serwer startuje o 22:30 i odrazu na starcie pcha się chyba cała zgraja,napaleńców w swych srebrzystych bolidach Bo co wejdę,to już jest lipa,nie ma takiego serwera Tyle,że zawsze się pewnie spóźniam.Dzisiaj się postaram bardziej,niż ostatnio Do zobaczyska na torze,pozdrówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To umówmy się, stawiam o 22:30 hosta M_Col na 8 osób, tournament na 12 torów, broń etc., około 30min całość... czekam od 22:30 do 22:35 na wszystkich, później włączam gre z tymi kto już będzie!

Po około 30-33min włączam drugą sesję taką samą jak poprzednia, więc jeśli nie za pierwszym to może za drugim razem ktoś sie dostanie kto się spóźnił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To umówmy się, stawiam o 22:30 hosta M_Col na 8 osób, tournament na 12 torów, broń etc., około 30min całość... czekam od 22:30 do 22:35 na wszystkich, później włączam gre z tymi kto już będzie!

Po około 30-33min włączam drugą sesję taką samą jak poprzednia, więc jeśli nie za pierwszym to może za drugim razem ktoś sie dostanie kto się spóźnił

OK! Dzisiaj nie dam "ciała"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie wyścigu start nie działa. W menu raczej przed startem raczej też nie. Nie zrozumcie mnie źle, po prostu chciałbym móc ściagać się na podobnych warunkach jak reszta. Co mi po tym, że włącze Pa w menu przed wyścigiem-tournamentem jak potem okaże się , że cała ósemka ma wyłączoną tą opcję. Może po prostu przegapiłem jakąś możliwosc włączania i wyłączania tego ustrojstwa w trakcie akcji online.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to rozkminiasz? Nie ma sensu!

Graj jak Ci wygodniej, to tak jakbyśmy brali jeden bolid do wyścigów, bo każdy ma grać Goteki np, jak Ci wygodniej z auto to jedź z auto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK! Dzisiaj nie dam "ciała"

Pożyjemy zobaczymy

Ale po co to rozkminiasz? Nie ma sensu!

Graj jak Ci wygodniej, to tak jakbyśmy brali jeden bolid do wyścigów, bo każdy ma grać Goteki np, jak Ci wygodniej z auto to jedź z auto!

Też tak myślę, nie ma sensu rozkminiać kto gra na jakich ustawieniach, każdy lata jak mu wygodniej/lepiej.

Ważne żeby być pierwszym na mecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pewnie macie rację więc nie drąże tematu ale fajniby było móc zmieniać to ustawienie w "locie".

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja będę. Może poprsotu sie zmówimy i spróbujemy go zanim odskoczy ostrzelac troszkę coby ostudzić jego szaleńcza precyzje. Zapytam sie poraz 3; czy można w trakcie wyścigu online wyłączyć/włączyć PA?

pozdro

Hehe xDxD Dobre fajnie się Czyta może też dziś zagram z Wami ale Wipeouta odstawiam powoli na półkę na rzecz rzeczy bardziej materialnych:P chodź, żałuje że nie ukończe go w całości( już dawno zadna gra mi tyle frajdy nie sprawiła ryje czache na maxa:P brawo - studio liverpool) do zoboczyska NA TORZE:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sobei zrobilem przerwe na rzecz fify ale jak nie zasne ostatnio za duzo pracy ;p to wpadne ostrzegam ze zaden ze mnei kozak ale o to 7 miejsce powalcze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rapier, która to prędkość? 3/4? jesli 3/4 to masz gwarantowane 4/4 nie właczam bo jeśli będzie więcej osób to hmm... można będzie sie poobijać tylko a wolniejsze raczej sensu nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×