Skocz do zawartości
ONE

WipEout HD

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na myśli to, że w wyścigach masz większy margines błędu. No może poza WHD

Mam nadzieję, że wydadzą Wipka na BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szczerze powiem Ci że Wipek na płycie raczej będzie nieopłacalny, waży 1GB niespełna, więc nie spakują go na BD... no ale, kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kasa, kasa, kasa

Ratcheta wydali

Na PSS jest filmik prezentujący proces tworzenia gry. Wypowiadający się twórcy, podkreślają, że gra jest przeznaczona tylko na PSS i nie planują wersji na BR.

Patch już wyszedł, mogę bez problemu grać. Kto chętny na jakieś większe spotkanie> Jutro, godzina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na PSS jest filmik prezentujący proces tworzenia gry. Wypowiadający się twórcy, podkreślają, że gra jest przeznaczona tylko na PSS i nie planują wersji na BR.

Patch już wyszedł, mogę bez problemu grać. Kto chętny na jakieś większe spotkanie> Jutro, godzina?

Panie moderator, codziennie latamy a Pan żeś wstał dopiero? Stawiam codziennie hosta, dziś będę o 23:00 na online, będzie Dimson o może któś jeszcze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na PSS jest filmik prezentujący proces tworzenia gry. Wypowiadający się twórcy, podkreślają, że gra jest przeznaczona tylko na PSS i nie planują wersji na BR.

No to w takim razie trzeba będzie kupić z PSS. Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i Panie, jeśli takowe grają w WHD ...

Otóż, coś tu nie gra! , doszliśmy z Dimsonem do wniosku że qtwa jakoś nie możliwe jest aby KLOCKI nie reagował na Quake (który każdego zatrzymuje), rakiety, canona (który spowalnia) jadąc bez shield'a... Po prostu aż podziw bierze jeśli w tym wszystkim nie ma jakichś sztuczek

Wczorajsza sytuacja mnie rozwaliła, gdy Dimson jechał na pierwszym miejscu, lookaliśmy tylko kiedy dojdzie go KLOCKI no i przed metą dorwali się ale Dimson wpadł na 2x speedtab i wjechał na mete pierwszy a wcześniej KLOCKIemu rozwalił bolid, a na mecie wywaliło że KLOCKI jest pierwszy!

O co chodzi, bo ja nie rozumiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki i Panie, jeśli takowe grają w WHD ...

Otóż, coś tu nie gra! , doszliśmy z Dimsonem do wniosku że qtwa jakoś nie możliwe jest aby KLOCKI nie reagował na Quake (który każdego zatrzymuje), rakiety, canona (który spowalnia) jadąc bez shield'a... Po prostu aż podziw bierze jeśli w tym wszystkim nie ma jakichś sztuczek

Wczorajsza sytuacja mnie rozwaliła, gdy Dimson jechał na pierwszym miejscu, lookaliśmy tylko kiedy dojdzie go KLOCKI no i przed metą dorwali się ale Dimson wpadł na 2x speedtab i wjechał na mete pierwszy a wcześniej KLOCKIemu rozwalił bolid, a na mecie wywaliło że KLOCKI jest pierwszy!

O co chodzi, bo ja nie rozumiem!

Siema

Już spieszę z wyjaśnieniami...

Na Quake'a reagował i się denerwował kiedy nim dostawał, a Pani pilot go nie ostrzegła ("bomb' "mines" "quake" itp.) wcale mu o tym nie mówiła:P. Czasami Quake go nie dochodził (zauważył to:P gdy miał przewagi więcej nad pozostałymi ok.4-5 sek, tyle wystarczy by nie oberwać Quakem). A to co się stało na Chegengou Project to fakt <zonk>

Opisze dokładnie jak wyglądała sytuacja u mnie...

Przed rozpoczęciem wyścigu na torze Chegenogu Project w chwili ładowania wyścigu (biały ekran z paskiem postępu - ładowanie gry) wysłałem wiadomość do Dimsona(pozdrówkaxD). Wyszedłem z XMB jeszcze w czasie tego loadingu ale jak mi doczytało trasę to Was już nie było na starcie;/. Dla mnie 3..2..1..GO było ok 5 sek później. Dlatego Dimson wleciał na metę pierwszy ale pod odliczeniu tych ok 5 sek mój czas przejazdu całej trasy był lepszy niż Dimsona dlatego zajoł 2 miejsce chodź wleciał na metę pierwszy:P<Zonk> Dokładnie jeszcze przed metą rozwalił mi bolid:P na kawałki ładując we mnie rakietą.

Wystarczy być w czasie loadingu w XMB a stanie się dokładnie tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już knuć ! LEgo ma skilla i tyle,coś musi być na rzeczy skoro odpalam WHD raz w tygodniu in zajmuje drugie miejsce za klockami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyli ja i Dimson mamy za słaby internet (za wolny) do Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o której gracie dzisiaj?

23:00... jeszcze to jest uzależnione od 2 spraw, ale mam nadzieję że o 23:00 wystawie hosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23:00... jeszcze to jest uzależnione od 2 spraw, ale mam nadzieję że o 23:00 wystawie hosta.

Jeśli można to z chęcią bym się dołączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można to z chęcią bym się dołączył.

Hehe ale nie masz powodu aby sie pytać Każdy może wpaść i polatać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale nie masz powodu aby sie pytać Każdy może wpaść i polatać...

Babcia mnie kultury uczyła Jeszcze jedna prośba, gdyby było 8 chłopa w srebrnych maszynkach, bo jeszcze tego trofeum nie zaliczyłem;)

Szukać M_col tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam srebra jeszcze i miec nie bede chyba długo bo jakos Wipek mnie przestal kręcić w tym celu...

ODPALAM hosta!... czekam 5min!..., do 22:55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, fajnie się latalo. Szkoda, że większej ekipy nie było:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie wlasnie zrobilem dostepny do gry jak ktos chce jeszcze cos pomeczyc to ja sie pisze, moga byc nawet trophy ze sreberkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej lubię flasi i rapier bez pilot asista i phantoma z pl. Jak gram bez, to niestety za często ląduje na bandach, a największą przyjemnośc dla mnie w WpHd to perfect lap i pełna płynność. Jak tam, Hades będziesz dziś hosta stawiał?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

Ja też dziś chętnie po śmigam:)) START 22 00, więc zbieramy się 21 55. Dla mnie 23 00(tak jak często gracie) to trochę za późno;// MAX 22 30.

Ustawienia: PHANTOM ewentualnie RAPIER, PA off/on, turniej 8 podstawowych tras. Szukać klocki_LEGO xDxD

PZDR

P.S. Zalecam po ćwiczyć przed turniejem z 30min / 1h. Łatwiej się wtedy śmiga xDxD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!

Ja też dziś chętnie po śmigam:)) START 22 00, więc zbieramy się 21 55. Dla mnie 23 00(tak jak często gracie) to trochę za późno;// MAX 22 30.

Ustawienia: PHANTOM ewentualnie RAPIER, PA off/on, turniej 8 podstawowych tras. Szukać klocki_LEGO xDxD

PZDR

P.S. Zalecam po ćwiczyć przed turniejem z 30min / 1h. Łatwiej się wtedy śmiga xDxD.

Ja się wstępnie piszę. Rozumiem, że na phantom z PA włączonym a na rapier z wyłączonym tak? Proponuje srebrne malowanie jeśli ktoś posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się wstępnie piszę. Rozumiem, że na phantom z PA włączonym a na rapier z wyłączonym tak? Proponuje srebrne malowanie jeśli ktoś posiada.

PA jak kto woli:PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PA jak kto woli:PP

Jak kto woli.. i tak nikt nie ma z Tobą szans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu mnie pewna niewiasta nachidzi qrde ze ja nie mam ostatnio jak wam dac wycisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×