Skocz do zawartości
ONE

WipEout HD

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ja mam 4 chętnych. Jak wczoraj było za mało to dzis za dużo, ale dobra bo pewnie i tak się ktos wykruszy. O 22:30 hostuje i szukajcie mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam was na liście przyjaciół a chętnie z wami pogram ale nie dziś zadanie z histori mam i to dość ważne

MATAMAN Cię doda do znajomych. Zaliczenie tego trofeum to jakieś 15 minut, zadanie zdążysz zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, czyli o 22:30 lecimy jeden wyścig 8/8 silver skin!?...

Bo chyba łatwiej obrobić bank niz sie umówic na to trophy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki, czyli o 22:30 lecimy jeden wyścig 8/8 silver skin!?...

Bo chyba łatwiej obrobić bank niz sie umówic na to trophy

Lecimy, lecimy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurw.. jak mógł miec Slawko08 skina jak sprawdzam jego trophies i brakuje mu medali na Speed Freak, Dropzone i Meldtown Nie widzialiście jak zapieprzał niebieskim asseegai???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd.... że qrwa! Ponad godzine ustawiania, ponad godzine modlenia, se qrwa musiałem odświeżyć angielski nawet a tu wychodzi że przejechane i DUPA!

A bo co, bo jeden na waleta jechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fest kapa:D jak chce ktoś jeszcze po latać to zapraszam

Zaraz dołącze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, qurwa mać ponad godzina ,4 razy się go pytałem czy ma silver a on że tak. A tu kampania nie skonczona, MASAKRA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, qurwa mać ponad godzina ,4 razy się go pytałem czy ma silver a on że tak. A tu kampania nie skonczona, MASAKRA!!!!!!!!!!!!

Z musu grałem na 14" ale widziałem ten pieprzony niebieski kolor, he he Nikt mi nie wierzył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy komplet poza 1 osobą, zrobimy to tak czy siak, z nim czy bez niego ale z kims innym!... jutro znów A SLAWEK niech lata aby miec skina na jutro!...

@mataman normalnie spiker z Ciebie że hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra h.. jutro 22:30 próbujemy ? I kuźwa z headsetami było by ileż prościej, kupujcie headsety!!!!. Brakuje nam tylko 1 osoby !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra h.. jutro 22:30 próbujemy ? I kuźwa z headsetami było by ileż prościej, kupujcie headsety!!!!. Brakuje nam tylko 1 osoby !!!!!!

Ja podłącze HS i ustawie hosta o 22:30, Ciebie nie widziałem, 3x wyłączałem PS3 i dupa... coś musi być na rzeczy...

Tyle co nasmarowałem wiadomości to bym książke napisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra h.. jutro 22:30 próbujemy ? I kuźwa z headsetami było by ileż prościej, kupujcie headsety!!!!. Brakuje nam tylko 1 osoby !!!!!!

Może jutro będę miał HS z socoma, próbujemy, godzina ta sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodziło bo wszyscy wbijali bez problemu. A wiadomości to mam dosyc na miesiąc M_Col to ty stawiaj jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nie kumam. Nie widziałem , żadnego hosta mataman pl, a raz udało mi się wbić na wyścigi do M_Col, ale po zakończeniu nie mogłem nic znaleźć. Nigdy nie widzę więcej niż 6-20 hostów na liście.

Jak możecie to dodajcie mnie do friendsów. Nick Furio2000. Na forum dostałem zawiechę na jeszcze 2 dni za gadanie o fifie...:-) Jak w filtrach mam any na wszystko i lokalizację na Eu to powinienem Was zobaczyć tak?

pozdro

Furio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już nie kumam. Nie widziałem , żadnego hosta mataman pl, a raz udało mi się wbić na wyścigi do M_Col, ale po zakończeniu nie mogłem nic znaleźć. Nigdy nie widzę więcej niż 6-20 hostów na liście.

Qtwa, masz silver skina?...

Wysłałeś mi zaproszenie ale z powodu braku czasu jeszcze go nie odebrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie walczę z klocki_LEGO, faktycznie wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Sławek nie wiedział że robimy trophy i wbił na janaxDxD. Szkoda tylko ,że wszyscy wyszli po wyścigu, został tylko Florek(dzieki za race) w sumie to późno już było:P

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No było późno, a slawko wiedział że robimy trophy tylko jakims cudem nie docierało do niego co to jest srebrna skóra, WTF? Nic to, dziś musi sie udać kurna. A tak na marginesie, dlaczego sony nie umozliwi wysyłania wiadomości głosowych. Takie pisanie jak wczoraj to jest dramat poprostu. Zamieszanie się zrobiło w pewnym momencie straszne. Kto do kogo ma wbijac itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No było późno, a slawko wiedział że robimy trophy tylko jakims cudem nie docierało do niego co to jest srebrna skóra, WTF? Nic to, dziś musi sie udać kurna. A tak na marginesie, dlaczego sony nie umozliwi wysyłania wiadomości głosowych. Takie pisanie jak wczoraj to jest dramat poprostu. Zamieszanie się zrobiło w pewnym momencie straszne. Kto do kogo ma wbijac itd.

Dokładnie, nie wiadomo było o co chodzi, a to pisanie to jest porażka po prostu... ale mówiłeś do slawko żeby napisał czy ma srebrnego skina i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje głosowe byłyby przekozackie bo faktycznie wczoraj z Klocki_LEGO wymieniłem chyba z 20 albo lepiej wiadomości. Przy tej grze, gdzie host się pojawia i w kilka sekund-minut zapełnia wiadomości, sczególnie pisane z pada są troszke za wolne :-)

pozdro

Furio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to dziś ustawię hosta Panowie ale... o 23:20

My wife mi nie da włączyć gry bo You Can Dance będzie... :/ Jak macie możliwość jechania beze mnie, to trudno...

Swoją drogą, włączyłem dziś wyścigi w singlu na Phantom w Elite, masakra... siedzę w drugim torze i nie wałka poza 4 miejsce nie mogę wyjść... Ale jedno na +, to to że idzie sie nauczyć latać w tym kociołku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to dziś ustawię hosta Panowie ale... o 23:20

My wife mi nie da włączyć gry bo You Can Dance będzie... :/ Jak macie możliwość jechania beze mnie, to trudno...

Swoją drogą, włączyłem dziś wyścigi w singlu na Phantom w Elite, masakra... siedzę w drugim torze i nie wałka poza 4 miejsce nie mogę wyjść... Ale jedno na +, to to że idzie sie nauczyć latać w tym kociołku

Mi by to odpowiadało bo obejrzałbym sobie meczyk LM i skróty, ale zobaczymy jak reszta na ten pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×