Skocz do zawartości
Emir

LittleBigPlanet

Rekomendowane odpowiedzi

A mozecie zajzec na moja plansze Tarzania i dodac pare serduszek dla mnie i dla planszy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę dawajcie serduszka mi i mojej planszy ( Dawid95-My first level) i kto chce żebym mu też się odwdzięczył to piszcie mi wiadomość albo napiszcie w komentarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nabylem sluchawe logitecha i moja prosba czy jest ktos chetny do pomocy ze sluchawka by poprzechodzic pare leveli w story?jak tak to moj psnID DaArCiO jutro bede gral od 10 rano jak cos a wiec z gory thx za invite:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam słuchawy, ale jakby ktoś chciał pograć (Story Mode najlepiej, dopiero zaczynam rozwalać lvle online, do tej pory doszedłem do Islands na singlu), to śmiało.

PSNid: marchevv - zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie, Saincik przekonal mnie do zakupu LBP i mam juz w domu swoja kopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje pomocy w znalezieniu jakichś itemów to mogę pomóc - mam wszystkie. Szukam paru osób do friends żeby zaliczyć trofeum (gra z 3 osobami z listy friends) - jakoś nie mogę tego zaliczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkujący, od wczoraj jeśli chcecie pograć multi, zaliczyć kilka trofeów to dawajcie do mnie na psn

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega o nicku KaniXo2k9, chetnie pogra w mutli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech mnie doda do listy znajomych a posiada hs? Bo komunikacja to podstawa w grze na multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie grać ze znajomymi po necie bez HS.

Ja też nie! Jak chcesz pograć to mnie dodaj tylko ten tydzień mam strasznie zawalony więc będe grał okazjonalnie ale potem daje 24/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chetnie pogram, wiec mozecie mnie dodawac, tylko piszcie ze jestescie z tego forum. gre mam dopiero od kilku dni wiec jeszcze nie wszystko przeszlam ale jak tylko zdobede wszystko to zabieram sie do tworzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co chcą ze mną grać online - Headset są bardzo mile widziane. Bez słuchawki gra jest o wiele słabsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja LBP mam dopiero od tygodnia i zajmuję się trybem dla jednego gracza, ale za niedługo zacznę grać w multiicon4.gif. Więc jeżeli ktoś jest chętny do wspólnej gry to proszę zapraszać do znajomych (PSN: Nearr)icon1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja LBP mam dopiero od tygodnia i zajmuję się trybem dla jednego gracza, ale za niedługo zacznę grać w multiicon4.gif. Więc jeżeli ktoś jest chętny do wspólnej gry to proszę zapraszać do znajomych (PSN: Nearr)icon1.gif

Wtej grze nie ma jako takiego podziału na single i multi możesz gre przechodzić sam ale w tedy nie zrobisz jej na 100% ale możesz grać na multi z kimś i wzajemnie sobie pomagać przechodzić etapy na "stowe" jak chcesz to mnie dodaj pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mam pytanie jak z lagami bo jak grałem ostatnio to praktycznie się nie dało moje łącze to 1m/s jak u was no i jak z rozmową trzeba coś naciskać bo ja miałem problemy i słyszałem tylko szum. ps dodajcie mnie to pogramy no i prosiłbym o osercowanie mnie i mojego lvl - trophy robot lvl narazie faza pre-alpha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jak z lagami bo jak grałem ostatnio to praktycznie się nie dało moje łącze to 1m/s jak u was no i jak z rozmową trzeba coś naciskać bo ja miałem problemy i słyszałem tylko szum. ps dodajcie mnie to pogramy no i prosiłbym o osercowanie mnie i mojego lvl - trophy robot lvl narazie faza pre-alpha

Lagi są ale nie zawsze mi się rzadko to zdarza a mam 1mb na dsl-u a jeżeli chodzi o słuchawkę to wystarczy włączyć i nawijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi, aby zaliczyć trofeum Party Person. Czyli z 3 osobami z friendsów ukończyć level:]

Najlepiej dziś, bo następny kontakt z ps3 będę miał dopiero w piątek.

Pozdro i mój PSNiD to: Majkelo77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja tez dzis dostalem full wersje w swoje lapki i pewnie troche pomecze ja wieczorem. Headsecik tez mam, nawet nie uzywany za duzo wiec chetnie potestuje.

Jak ktos chce poszalec to moj nick jest zaraz obok

<-------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN Borsook

Tez szukam chetny do gry w multi i jak wiekszosc powyzej do zdobycia trofeum za 3 osoby z listy w multi. Często gram z kumplem i jego dziewczyna i swoja, ale gramy przez neta na wlasnych konsolach to sie nie liczy

A jakby ktos potrzebowal serduszko to sluze pomoca, serce za serce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce teraz pograc w LPB to wysylac zapro PSNid:Ostrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam stworzyłem pierwszy level Sackboy Adventure V1.1 proszę osercowanie mnie i levelu.

PsN: Kazuya_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram online z forumowiczami HS na wyposażeniu. Mój PSN ID: pic_docent_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój Lvl Downhill heartnijcie i skomentujcie to oddam serce ^^

A do gry online tez się pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×