Skocz do zawartości
Emir

LittleBigPlanet

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Ja też chętnie pogram sobie online w LBP. Mój PSNID: Eddie_PL.

Wiecie może kiedy otworzą serwery???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przyszłych jak i obecnych posiadaczy LBP

Z miłą checia pogram online

Mój PSNid : Baton1983Poland

dodawać do friendsów panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrrrr Lagi w Online to tragedia!!! Grałem z rospondkiem (misiopuchatek) i nie byłem w stanie przeskoczyć najmniejszej przeszkody... Postać nurkowała po uszy w podłodze... Ehhh no Liczę, że to się zmieni...

Albo, że to wina hosta (w tym wypadku rospondka...)...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię pacnę moim pluszowym sackboyem to zobaczysz!

Lagi są wszechobecne. Grałem a raczej lagowałem w 5 grach - 2 moje 3 obce. Za każdym razem to samo.

Bez przesady, że do online będzie potrzebne coś więcej niż 4mbit/512kbit Obstawiam rzucenie się całego świata na serwery. Z betą było tak samo aż w końcu wszystko zaczęło działać ok.

Na chwilę obecną wygranie levelu w 4 osoby jest praktycznie niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kopię dostanę w Poniedziałek 3.11 ale już można mnie dodawać Będzie sporo zarwanych nocek coś czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA ! ! ! Właśnie zakupiłem LBP i za 2 godziny będę szczęśliwym posiadaczem tej gry i dlatego dodajcie mnie do znajomych a ja juz drukuje listę PSN ID i będę wam wysyłał Invity (znaczy podanie o bycie znajomym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też, mi też! heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNid: Yerys

Gram od wczoraj, ale jestem oczarowany tą grą- zapraszam do wspólnej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panocki,

Kurier w drodze, w razie czego moge liczyc na pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie? Pomożemy! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem tej gry. W saturnie w galerii krakowskiej były dwa ostatnie egzemplarze...ufff. Zaczynam niestety grac dopiero od niedzieli bo przez dwa najblizsze dni mam niezły zapie...prz na uczelni. Kto gra, jesli moze niech doda mnie do friendsów - Marcizello

Jedno pytanko mam tylko. Jak chodzi on line? Mam bardzo slabe łącze (512kb) ale o dziwo nie mam lagow ani w fifie ani w battlefieldzie. Jak wyglada sprawa z lbp? Wiem, ze czesto są problemy z serwerami ale jesli juz są, to czy lagi bardz przeszkadzają w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi są niemiłosierne, niestety. Nie wiem czy to kwestia mojego łącza

chociaż w innych grach tego nie mam to w LBP potrafi być taki lag

jakich dawno nie widziałem i strasznie przeszkadza w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (4 dni) nie grałem w ogóle ale przedtem było bardzo dobrze. W 4 grało się bez żadnych lagów. Raz na grę potrafiło przyciąć na pół sekundy ale to nie przeszkadzało w grze. Chociaż jak mówię od premiery EU nie grałem online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem LBP i do mnie zawita.

Gram tylko wieczorami po 20, jeśli ktoś był by chciał i mnie dołączyć do listy znajomych to zapraszam,

mój ID to:

trollu

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, udalo mi sie raz zagrac online. Lagi straszne ale zabawa i tak dobra. Major mi wyslal zaproszenie ale gdy je przyjalem pojawil sie komunikat "failed to connect to player" czy cos takiego :/ Mial ktos takie jaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehhh, udalo mi sie raz zagrac online. Lagi straszne ale zabawa i tak dobra. Major mi wyslal zaproszenie ale gdy je przyjalem pojawil sie komunikat "failed to connect to player" czy cos takiego :/ Mial ktos takie jaja?
Często. Wina głównie po stronie osoby ze słabszym łączem.

Racja, mi pisało to samo. Mam Neostrade 1MB ale za miesiąc będe miał 4 razy lepszego neta więc trzeba wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat dużo gra w online, jego psnid to neo-fors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, ze troche sie bałem jak ta gra bedzie u mnie chodzić przy moim słabym łączu, tym bardziej, ze przez cały wczorajszy dzien miałem okropne lagi. Wczoraj, punktualnie o 00.00 włączyłem jeszcze raz LBP i modliłem sie zeby nie było lagów. I nie było!!! To jedna z najlepszych gier w jakie w zyciu grałem. To wprost niesamowite jak za pomocą gestów wykonywanych za pomocą łapek, i za pomocą min oddających smutek, radosc, zlosc i strach można nie tylko doskonale sie porozumiec z kompletnie obcą Ci osobą ale i się z nią rozumieć...doslownie bez słów. Do tego dochodzą te mapy oO Po prostu kosmos. Wczoraj grałem na...pianinie oraz uciekałem z więzienia...cos a la prison break Dla tej gry warto kupic ps3...jakby ktos nie wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka online dzisiaj w celu zdobycia przedmiotów Tak około godziny 22. Jeżeli jest ktoś chętny to mój PSN: CosTamCosTam. Mam nadzieje że znajdzie się chociaż jedna osoba chętna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dzisiaj, bo prawdopodobnie wyjeżdżam, ale ogólnie szukam kogoś z kim przeszedłbym STORY od początku, żeby zdobyć wszystkie przedmioty Jeśli jest ktoś chętny- PSN ID: Rokugatsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×