Skocz do zawartości
Emir

LittleBigPlanet

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję trzech osób to wykonania wyzwań dla czterech szmacianek. Sam mam trzy pady, ale to i tak za mało, także jak by się znalazła nawet jedna osoba to możemy spróbować. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę. Kto będzie grał w LBP niech szubko wbije na mój poziom i go szybko przejdzie, osercuje i doda komentarz. Z góry bardzo dziękuję. Jeżeli ktoś też zbiera serduszka jestem w stanie się odwdzięczyć tym samym tylko piszcie. :thumbsup: Mój lvl jest bardzo prosty i szybki do przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kielczanCK jak znajdę chwilę to osercuję Ciebie i poziom. Proszę o sercowanie mnie i mój poziom z LBP1, a jak by się komuś chciało to może pograć w mój poziom LBP2, potrzebuje jeszcze 12 plays biggrin.gif. Na pewno się odwdzięczę tylko proszę pisać w komentarzach. thumbsup.gif

Poziom LBP1

Poziom LBP2

Mój nowy poziom versus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja ogłoszę się tutaj a co!

Dużo trofek do zdobycia mam jeszcze a na chwilę obecną robię poziom więc jak ktoś pomógłby mi z niektórymi trofkami to fajnie by było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Dodawajcie mnie do znajomych. Mój nick : GasiOo889 . Z chęcią pomogę robić trofea . Prosze o osercowanie mnie jako autora :) Z góry dzieki i pozdro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też można dodawać do znajomych mój nick to : LuRrr10 .Oczywiście odwdzięcze się pomocą

Edytowane przez LuRrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos mi pomoże przejsc jedną rundę ? tą z tym jak by kręconym się labiryntem jak tak to dodajcie mnie do znajomych mój login pannowak5 pomocy

halo ktoś jeszcze w to gra ?

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie wspólnie pogram w LBP - PSNid macie niżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zapraszam chętne osoby do PSN na wieczorne granie w LBP :-) Liczę na miłą atmosferę i wspólne zabicie czasu oczywiście dodatkowo zdobycie jakiegoś trofea :-) niestety nie mam HS

Edytowane przez orsonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie pogram z kims moje psn:kesiekpl gram w rożnych godzinach.W sumie przyda mi sie pomoc w niektórych poziomach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jest dalej chętny pograć dla przyjemności w LBP a może nawet przejść całe od początku to zapraszam ;) moje PSN id: Mateuka. Headset posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jest dalej chętny pograć dla przyjemności w LBP a może nawet przejść całe od początku to zapraszam ;) moje PSN id: Mateuka. Headset posiadam.

dodaj to pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolaczam sie, jak moge(dla kilku trofkow tez )?

pozdro..

kto ma ochote zrobic poziom wyspy to niech daje znac na psn a konkretnie ten poziom z bossem

Edytowane przez Kesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam 3 chętnych do zdobycia wszystkich baniek w dodatku Piraci z Karaibów

PSN - imko12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję chętnych do wspólnej zabawy w LBP2

najchętniej w wieku 8-10 lat , starsi tez mogą być jak chcą się czegoś nauczyć :) a nie zniechęca ich że w grę gra mój 9 letni synek

Coś ciężko znaleźć mu znajomych z Polski w zbliżonym wieku

pozdrawiam

PSN - marchewa0

dopiszcie ze z forum w zaproszeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych na wspólną grę w 4 osoby z listy znajomych w celu osiągnięcia trofeum + życzliwych, którzy chcieliby zserduszkować mnie i któryś z moich leveli. Oczywiście chętnie się jakoś odwdzięczę.

psn: msr_sky

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspólnej gry w LBP 1 głównie chodzi o bańki z nagrodami, ale mogę też pomóc w czymś.

PSN: michal95pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę pobrałem z Welcome Back i przeszedłem może ze dwa etapy. Teraz mam ochotę się za nią zabrać i chętnie pogram na multi więc możecie śmiało zapraszać ;) PSNid: FiroPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy w tą grę nie grałem online. Zatem muszę to wreszcie zrobić.

PSN: Jujo480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×