Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

granie jak granie (pewnie każdy dobry TV da radę), ale możesz skorzystać z Bravia Sync (Czy jak się ta tech. nazywa):

- telewizor automatycznie przełącza się na HDMI z konsoli po jej włączeniu,

- możesz 'chodzić' po menu PS3 pilotem z TV,

- dla filmów konsola zachowuje się jak zwykły odtwarzacz BR/DVD - sterowanie z pilota TV

- jak konsola chodzi sobie np na HDMI3, my mamy włączony TV na HDMI1 to po wyłączeniu TV odrazu wyłącza się też PS3, czyli np podczas wyścigów B-Spec w GT5 jest niepraktyczne.

- u mnie zadnych przyciskiem z pilota nie da sie zatrzymac ani przewinąć filmu odtwarzanego w PS3 - po menu mogę jak najbardziej się poruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w media expert widziałem ps3 +movie starter pack+ 2gry Little Big Planet 2 i eye pet za 1149pln, skusić się, czy zaczekać do nowego roku,chyba nawet ta cena no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o kupowaniu na Allegro? Na co uważać? Opłaca się kupować nówkę z drugiej ręki, np. kupioną w play?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granie jak granie (pewnie każdy dobry TV da radę), ale możesz skorzystać z Bravia Sync (Czy jak się ta tech. nazywa):

- telewizor automatycznie przełącza się na HDMI z konsoli po jej włączeniu,

- możesz 'chodzić' po menu PS3 pilotem z TV,

- dla filmów konsola zachowuje się jak zwykły odtwarzacz BR/DVD - sterowanie z pilota TV

Z telewizorami LG i Samsung też ta opcja działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w internecie mignęła mi reklama saturna : konsola 320GB + move pack + druga różdżka + gra move fitness za 1330 pln. raty zero % .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1332zł... tylko cholera nie mam saturna w pobliżu ://

Jak ktos wypatrzy jakąś inną ciekawą ofertę to bardzo miło jakby dał znać tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w media expert podobny zestaw tylko zamiast fitness był eyepet i wyszło 1288zł.

Zestaw był w podstawie bez 2giej różdżki za 1149zł ale dobrałem za 139 zł ( na allegro tyle chodzą ale + przesyłka więc się opłacało), natomiast 2gi pad można było wyrwać za 169zł ale tutaj można spokojnie kupić taniej na allegro więc zrezygnowałem z 2giego pada.

Edytowane przez kalaschny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy Real dalej daje bony za wydane 100zł? I czy to działa w przypadku playstation?

Reala mam na drugiej stronie miasta stąd pytam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Ja za to zastanawiam się nad PS3 bez dodatków typu move ale wersja 500GB. Widzieliście gdzieś i ewentualnie w jakich cenach? Ja namierzyłem ostatnio w komputroniku za dobrą cenę, ale się jeszcze rozglądałem, tylko, że w sklepach nie ma nigdzie takich wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem taka wersja występuje tylko w komputroniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 za ps3 320 gb + move + sports champions. Opłaca się :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 za ps3 320 gb + move + sports champions. Opłaca się :)?

Tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Winiu - > dzięki za info, w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak brać tą wersję z komputronika, bo różnica między dyskiem 320 a 500 jest nie duża a nowe dyski są teraz koszmarnie drogie więc ręczna wymiana chyba nie byłaby opłacalna w żaden sposób. Dzięki raz jeszcze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni w komputroniku chyba sami te dyski wkładają bo ani na wikipedii ani na oficjalnej stronie playstation PS 3 z dyskiem 500 GB nie istnieje.

MEDIA EXPERT-PS 3 Slim 160 GB 949zł. Opłaca się?

EDIT: Playstation Move pack + Dance Star Party za 219 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni w komputroniku chyba sami te dyski wkładają bo ani na wikipedii ani na oficjalnej stronie playstation PS 3 z dyskiem 500 GB nie istnieje.

MEDIA EXPERT-PS 3 Slim 160 GB 949zł. Opłaca się?

EDIT: Playstation Move pack + Dance Star Party za 219 zł

Za 949zł to się nie opłaca. Mały dysk. W sklepie PE masz za 999zł PS3 320GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w realu i niestety ale nie ma tej akcji na konsole odnośnie zwrotu kasy w bonach... :/

Ktoś sie orientuje gdzie najtaniej dzis kupi 320gb / 250gb / 160gb? Wersje bez MOVE , ewentualnie z grami

Musze poprzegladac gazetki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni w komputroniku chyba sami te dyski wkładają bo ani na wikipedii ani na oficjalnej stronie playstation PS 3 z dyskiem 500 GB nie istnieje.

No właśnie też się tego dopatrzyłem, ale to w sumie bez wielkiej różnicy, sprzęcik nowy z pełną gwarancją, więc widocznie jest to możliwa do przeprowadzenia operacja :) Tak czy siak dzięki kolego za info, zdecydowałem się i zamówiłem wczoraj nocką w komputroniku tą wersję. No i się okazuje, że da radę jeszcze przed świętami odebrać także jestem happy :) Oby się sprzęt sprawował dobrze! Teraz jeszcze muszę sobie jakieś "tytuły startowe" wybrać, pewnie Resistance + GT5 :))) Choć Uncharted zachwalają wszędzie mocno też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w realu i niestety ale nie ma tej akcji na konsole odnośnie zwrotu kasy w bonach... :/

Ktoś sie orientuje gdzie najtaniej dzis kupi 320gb / 250gb / 160gb? Wersje bez MOVE , ewentualnie z grami

Musze poprzegladac gazetki...

Teraz w promocji w Sieci AVANS jest konsola 320 gb plus God of War collection za 1199 złoty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się tego dopatrzyłem, ale to w sumie bez wielkiej różnicy, sprzęcik nowy z pełną gwarancją, więc widocznie jest to możliwa do przeprowadzenia operacja :) Tak czy siak dzięki kolego za info, zdecydowałem się i zamówiłem wczoraj nocką w komputroniku tą wersję. No i się okazuje, że da radę jeszcze przed świętami odebrać także jestem happy :) Oby się sprzęt sprawował dobrze! Teraz jeszcze muszę sobie jakieś "tytuły startowe" wybrać, pewnie Resistance + GT5 :))) Choć Uncharted zachwalają wszędzie mocno też.

No więc życze aby sprzęt się dobrze sprawował i miłej zabawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczy...

Po kilku godzinach szukania najlepszej oferty w grodzie Kopernika, udało mi sie znależć takie ceny, Ps3 Slim 160GB 899PLN, Ps3 Slim 320GB + inFamous2 999PLN o dziwo w Carrefour.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×