Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie. Jeśli kupię konsole w sklepie internetowym np. ultima / muve to jak wygląda sprawa z gwarancją ? Może już ktoś reklamował jakiś sprzęt kupiony w tych sklepach lub ogólnie w internecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku w MM normalna niegazetkowa cena 160GB PS3 to na dzień wczorajszy (17.11.2011) 850 PLN... Pozostałe, zbundlowane konsole w normalnych cenach marketowych (320+gra za jakies 1150 chyba z tego co kojarze)... Sprzedawcy mocno wciskają dodatkowa gwarancję za 90PLN na 4 lata, wydaje się całkiem opłacalna jakby na to nie patrzeć...

O który MM chodzi ten przy Grunwaldzkiej? Czy na Matarni? Bo chce kupić PS3 ale najgorzej obawiam się gwarancji rocznej, że po roku będzie lipa. Wiec chyba warto dopłaci te 90zł na 4 lata i mieć święty spokój, że nie wywiążą się z umowy. Tylko po 4 latach ta konsola będzie już historią jak PS2 teraz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy kupić konsolę PS3 160GB za 899zł czy lepiej PS3 320GB za 999zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to twoje pierwsze PS3 i nie masz kilkudziesięciu gier na półce 160GB wystarczy.

Składki z ps store są już zlikwidowane więc i wielkie dyski są już mniej potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to twoje pierwsze PS3 i nie masz kilkudziesięciu gier na półce 160GB wystarczy.

Składki z ps store są już zlikwidowane więc i wielkie dyski są już mniej potrzebne.

A to ja też mam wtedy pytanie, bo z tego co się orientuje nowe gry wymagają zainstalowania paru rzeczy na dysku, mniej więcej jakiej pojemności SA te rzeczy? tak orientacyjne ile to zajmuje:)

Bo też się zastanawiam nad 160 a 320. Bo z PS Store chyba raczej nie będę często kupowała, preferuje wydania pudełkowe na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo różnie od 50MB do nawet kilkunastu GB (GT5)

Średnio trzeba liczyć z 3 GB na grę.( instalacja+ patche)

I teraz sobie to pomnóż przez docelową liczbę gier. Jak planujesz 10-15 to 160 starczy.

Ja mam 60 gier i same instalki (nie licząc dem, zakupów ps store , muzyki , filmów) to około 100GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy kupić konsolę PS3 160GB za 899zł czy lepiej PS3 320GB za 999zł?

Jeżeli różnica między 160GB a 320GB jest 100 zł to bez zastanowienia brał bym konsolę PS3 320GB.

Więcej miejsca zawsze się przyda. Nie warto sępić te 100 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym nie sępił. ale wiem że niektórzy jak mają wydać stówkę więcej to myślenia mają na dwa tygodnie albo dłużej :thumbsup: . mam 250 i dysk dokładnie zapełniony w połowie . ok. 8 giga to zdjęcia , ze dwadzieścia filmów ( po ok. 1gb sztuka) , 45 dem gier z psn ( waga dema gry to średnio 1,5) , ponad 20 gier zainstalowanych i patchy do nich . jakbym miał dysk 160 to już musiałbym się martwić o miejsce , a tak jeszcze połowa i napewno coś da się usunąć co już się znudzi . ktoś powie że stówka w kieszeni to jedna gra więcej , ale zawsze łatwiej dozbierać kasę i kupić grę dwa miesiące później , niż kombinować i ładować kasę w nowy ,większy dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym nie sępił. ale wiem że niektórzy jak mają wydać stówkę więcej to myślenia mają na dwa tygodnie albo dłużej :thumbsup: . mam 250 i dysk dokładnie zapełniony w połowie . ok. 8 giga to zdjęcia , ze dwadzieścia filmów ( po ok. 1gb sztuka) , 45 dem gier z psn ( waga dema gry to średnio 1,5) , ponad 20 gier zainstalowanych i patchy do nich . jakbym miał dysk 160 to już musiałbym się martwić o miejsce , a tak jeszcze połowa i napewno coś da się usunąć co już się znudzi . ktoś powie że stówka w kieszeni to jedna gra więcej , ale zawsze łatwiej dozbierać kasę i kupić grę dwa miesiące później , niż kombinować i ładować kasę w nowy ,większy dysk.

Dokładnie. I chyba nikomu nie trzeba przypominać o tym, że za 100 PLN nie kupi się dysku 250-320 GB. Więc na zdrowy rozum prędzej czy później wymiana dysku na większy może okazać się koniecznością. Lepiej dodać parę groszy i zapomnieć o problemie wtedy kolejną ważna decyzją będzie zakup konsoli nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info:) U mnie akurat nie chodzi o kasę:) Bo te 100zł mi nie robi różnicy, ale dość ciężko znaleść interesujący zestaw z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, kilka dni przed świętami bede kupywał konsole, orientuje sie ktoś jakie sa ceny w Empiku lub MM w Zielonej Górze ? (interesuje mnie wersja 160GB) pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info:) U mnie akurat nie chodzi o kasę:) Bo te 100zł mi nie robi różnicy, ale dość ciężko znaleść interesujący zestaw z grami.

Więc po co szukać :) Zestawy są droższe i jak sam zauważyłeś nie każdemu zawarte w nich gry odpowiadają. Zatem zastanów się czy nie bardziej opłacać ci się będzie zakup "gołej" konsoli a za zaoszczędzone pieniądze kupić grę która cię interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc po co szukać :) Zestawy są droższe i jak sam zauważyłeś nie każdemu zawarte w nich gry odpowiadają. Zatem zastanów się czy nie bardziej opłacać ci się będzie zakup "gołej" konsoli a za zaoszczędzone pieniądze kupić grę która cię interesuje?

No rozważałam tą opcję ale byłam dzisiaj w Gdańsku i wróciłam bez konsoli;/ same edycje z MOVE, lub starymi grami. Kiepsko jest naprawdę coś znaleść. Już to moje drugie podejście;/ nigdzie nie ma egzemplarzy 320GB bez gier.

Znalazłam taką ofertę wiec nie wiem czy opłaca się pokusić na nia?

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-3/sony-playstation-3-slim-2-gry.bhtml#opis

Edytowane przez Dj_Anndzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jeżeli szukasz PS3 320GB bez gry, bez PS Move to kup w sklepie PSX Extreme. Z tego co się orientuje w czasopiśmie pisało, że cena PS3 320GB wynosi 999 złoty. Być może się już to zmieniło, ponieważ dzisiaj zawitała nowa odsłona miesięcznika. Warto sprawdzić, ponieważ zawsze coś zaoszczędzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , planuje kupic ps3 i znalazłem na allegro taką oferte :

http://allegro.pl/ps3-slim-250gb-wersja-heavy-rain-gwarancja-i1953182570.html

Co myślicie , opłaca się ją brać , jak tak to do ilu ?

Czekam na wasze opinie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX Extreme nie wchodzi w grę;) Bo interesuje mnie tylko zakup osobisty. Żande tam sklepy internetowe czy cokolwiek, bo potem tylko problemy są z gwarancją. Już to przerabiałam wiec nie chce już drugi raz tego mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim, przymierzam się do zakupu konsoli. na początku od razu wspomnę, że będzie to moja pierwsza przygoda z konsolami, na początku chciałbym pograć w GT5, GTA IV i jakąś nowszą NBA/FIFA.

konsole chciałbym kupić w jakimś stacjonarnym sklepie, ponieważ nauczyłem się już, że online nie zawsze znaczy dobrze :) oczywiście nie oszukujmy się, chce wydać jak najmniej na konsolkę. więc teraz pytanie, którą wziąć? czytam trochę już forum i widzę, że wszyscy polecają wersja z dyskiem 320 > 160. sam zadaje sobie pytanie, czy przy góra KILKUNASTU grach potrzebny jest mi dysk większy?

teraz przejdę do sedna sprawy - w lokalnym media markcie jest promocja na PS3 160GB + GT5 za 999zł + karta upominkowa o wartości 75zł [chociażby na kabel HDMI :) ] - jak myślicie, opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozważałam tą opcję ale byłam dzisiaj w Gdańsku i wróciłam bez konsoli;/ same edycje z MOVE, lub starymi grami. Kiepsko jest naprawdę coś znaleść. Już to moje drugie podejście;/ nigdzie nie ma egzemplarzy 320GB bez gier.

Znalazłam taką ofertę wiec nie wiem czy opłaca się pokusić na nia?

http://www.euro.com....-gry.bhtml#opis

Andzia, szoruj do Carrefoura, ja byłem dziś na Schuberta na Morenie i po odjęciu vatu 320GB z Infamous 2 wychodzi za 900zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją czarnulkę kupowałem we wrześniu w MM Konin.Zapłaciłem 1150 w zestawie była gierka Resistance 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ta promocja jest ważna w całym kraju? patrzę teraz na gazetkę carrefour'a to PS3 320GB + Infamous 2 kosztuję 1140, po odjęciu 23% vat wychodzi - 880zł, jest gdzieś lepsza oferta w sklepie stacjonarnym? woot.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andzia, szoruj do Carrefoura, ja byłem dziś na Schuberta na Morenie i po odjęciu vatu 320GB z Infamous 2 wychodzi za 900zł.

Czy to nowy model CECH-3004 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×