Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z racji tego że jestem nowy na forum na początku chciałem się przywitać-cześć. A teraz o co mi chodzi otóż:

 

1.Jaką wersję konsoli PS3 polecacie?

2.Lepiej kupić konsole z dyskiem 12GB i dokupić dysk np 500GB czy od razu konsole z dyskiem 500GB?

3.Na forum czytałem że gry z PSS można zainstalować na 5 urządzeniach naraz czy to oznacza że mógłbym się złożyć np. z kuzynem na konto i gry i bym mógł z nim grać przez internet?

4.Jak będzie z dostępem do gier po premierze PS4?

5.lepiej kupić PS3 teraz czy po premierze PS4?

6.Mam internet mobilny PLAY ONLINE 15GB 4MB/s(pobieranie około 500 kB/s) czy wystarczy on do grania przez sieć.

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam Przemek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 slim 320 gb

2 up

3 nie 5, a 2. Skladaj sie z kuzynem

4 beda caly czas wychodzic

5 trudno powiedziec

6 duzo zalezy od pingow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, pingi jak grałem np w WOT albo War Thunder to miałem w granicach 90-100 czasami trochę powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaką jest cena dostawy z uk? i można za pobraniem? czy wpłatą na konto w funtach? czy w zł też można kurierowi zapłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem na twoją wiadomość na pw- dostawa za 0zł a płatność tylko kartą obsługującą płatności online (amazon nie obsługuje popularnych w PL przelewów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos mieszka blisko granicy i nie ma jeszcze konsoli albo chcece sobie kupic nowa, to w realu od jutra  bedzie bundle ps3 500 gb z gta 5 za 299 euro.

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, mam dylemat czy kupić PS3 250Gb +gra + komplet kabli+ pad za 580zł

czy nową 320Gb + gra + komplet kabli + pad + gwarancja za 700zł

 

Ta z dyskiem 250gb czymś się różni to nie było PS3 na inny region?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, mam dylemat czy kupić PS3 250Gb +gra + komplet kabli+ pad za 580zł

czy nową 320Gb + gra + komplet kabli + pad + gwarancja za 700zł

 

Ta z dyskiem 250gb czymś się różni to nie było PS3 na inny region?

 

Zdecydowanie bardziej opłacą się dołożyć 120 zł i cieszyć się gwarancją. Kupując używaną konsolę nigdy nie masz pewności czy nie złapała w przeszłości YLOD'a po czym została naprawiona. Jeśli miała YLOD'a to prędzej czy później znowu przestanie działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie spadnie cena PS3 jak wyjdzie ps4 ? czy warto poczekac ? PS kiedy ta premiera jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie spadnie cena PS3 jak wyjdzie ps4 ? czy warto poczekac ? PS kiedy ta premiera jest ?

 

Mi osobiście się wydaje że już niżej nie będzie. Super slim'a 12gb możesz kupić już za trochę ponad 600zł.

Chyba już nie mają z czego obniżać, wątpię by za darmo dawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie tak mysle zeby kupic 12gb i do tego za 200zl dysk i sam go wloze. 

Ile kosztuje dualshock 3? bo do konsoli standardowo zawsze jeden tylko;/ i zestaw move ? kontrolery 2  i kamera no i ladowarka chyba do nich tez musi byc.. nigdzie nie widze calego zestawu takiego z 2 padami i 2 kontrolerami kamera i ladowarka np zawsze cos trzeba dokupic a musze to wszystko przemyslec co sie lepiej oplaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amazon.co.uk super slim500GB za 200funtów w pakiecie z exem sony the last of us i GTAV - IMO się bardzo opłaci.

 

czasem są zestawy z move  z kamerką i ładowarką - np saturn i mediamarkt kiedyś miały takie ale jakiś czas już takich nie widziałem...

 

bierz tego z amazonu bo się opyla i to bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie. Bo zamierzam kupić super slima a mam jeszcze ledwo chodzącego fata. Otóż chodzi o wygaszenie konta bo mam taka możliwość na facie którzy ledwo chodzi. To jest tak łatwe że tylko wygaszam konto w facie, na super slimie wpisuję że posiadam konto, wpisuję hasło potwierdzam i wtedy cała listę z kupionymi grami mam na super slimie w sklepiku PSN z tej listy ściągania??

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dezaktywujesz konto na starej konsoli, logujesz się na konto na nowej, aktywujesz i ściągasz wszystko od nowa :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dezaktywujesz konto na starej konsoli, logujesz się na konto na nowej, aktywujesz i ściągasz wszystko od nowa :P.

Ok dziękuje bardzo za odpowiedz. A może jeszcze wiesz jak to wyglada: Otóż mam tez vitę i na tej vicie mam te same konto co na facie czyli 2 konta zajęte. I czy jak dezaktywuję konto na facie to na vicie tez mi się dezaktywuje automatycznie?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem na 100%, ale to chyba nie ma znaczenia, bo to w sumie system aktywujesz na koncie, a nie konto na systemie i na vicie nic się nie zmieni.

 

A tak w temacie to całkiem dobra ta oferta z amazonu, aż żałuję że nie poczekałem z kupnem nowej konsolki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 790zl tez masz 2 lata. Doplacac do 900 i miec to samo? bez sensu

Proszę pokaż mi gdzie masz za 790zł z 2 latami gwarancji. w tamtym linku widnieje tylko 12 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amazon.co.uk super slim500GB za 200funtów w pakiecie z exem sony the last of us i GTAV - IMO się bardzo opłaci.

 

czasem są zestawy z move  z kamerką i ładowarką - np saturn i mediamarkt kiedyś miały takie ale jakiś czas już takich nie widziałem...

 

bierz tego z amazonu bo się opyla i to bardzo...

mozesz przyblizyc jak sie kupuje na takim amazonie w funtach? bo ja mam wykjle konto mbank i wbk a nie mam tam nawet konta. Jak to wyglada w praktyce ile sie czeka jaki jest koszt transportu i co to jest pakiet z exem sony the last of us.

Ile  kosztowac bedzie gra gta v w przyblizeniu ?

dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz przyblizyc jak sie kupuje na takim amazonie w funtach? bo ja mam wykjle konto mbank i wbk a nie mam tam nawet konta. Jak to wyglada w praktyce ile sie czeka jaki jest koszt transportu i co to jest pakiet z exem sony the last of us.

Ile  kosztowac bedzie gra gta v w przyblizeniu ?

dziekuje za odpowiedz.

 

tworzysz konto na amazonie, wybierasz towar, dodajesz do koszyka, potwierdzasz zakup, podajesz dane wysyłki i nr karty  [nie można przelewem!] która obsługuje płatności online (mbank karta bankomatowa wspiera płatności online z tego co wiem ) i tyle. 

Wysyłka darmowa jest.

W pakiecie znaczy tyle, że jest zestaw ps3+ gta+ the last of us za 200 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja z innej beczki, jutro kupuję GTA V, ale nie mam konsoli jeszcze, i takie pytanie SS vs Slim? Którą wybrać? Znalazłem nową Slimkę 320gb DIrt 2 + Uncharted 2 za 900zł.S Slim mnie nie przekonuję, co prawda tańsza ale jest brzydka... I ten system otwiernia płyt jak w jakimś chiskim podrobiony sprzęcie...

Edytowane przez Przeemek06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował sprzęt na amazon.de? Jakieś cenne informacje do podzielenia się? Czy wszystko tak jak w .uk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie spadnie cena PS3 jak wyjdzie ps4 ? czy warto poczekac ? PS kiedy ta premiera jest ?

 

Drożej na pewno nie będzie, więc jak nie masz ciśnienia to warto zaczekać i się przekonać. Inna rzecz, że sensowne obniżki nastąpią pewnie dopiero po świętach,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tworzysz konto na amazonie, wybierasz towar, dodajesz do koszyka, potwierdzasz zakup, podajesz dane wysyłki i nr karty  [nie można przelewem!] która obsługuje płatności online (mbank karta bankomatowa wspiera płatności online z tego co wiem ) i tyle. 

Wysyłka darmowa jest.

W pakiecie znaczy tyle, że jest zestaw ps3+ gta+ the last of us za 200 funtów.

jestes pewien ze wysylka gratis ? bo tam chyba bylo ze tylko w UK a do Polski 25funtow, musze przeczytac o tym the last od us bo nie wiem co to :)

pytanie  tych glupich bo w UK maja inne kontakty jaki tam bedie kabel do zasilania pradem ? bedzie pasowac do polskich gniazdek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×