Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w ulotce media expertu widziałem że od 30 września (chyba od 30) będzie można kupić ps3 320 gb z fifą 12 za 1149 zł.

"320" można kupić ze sklepu za

hmm 950zł + 170-180zł za fife 12

więc żadna mi promocja

szkoda ze jak ci dołożą grę to musisz za nią 100% zaplacić

ja zawsze myślałem że jak dokładają do zestawu to ma być taniej

mi w Bydgoszczy zaoferowali ps3 250gb za 850zł oczywiście nowe

dużo się róznią z tą 320????

bo jeśli dyskiem to mi lotto

a cena dobra?

czy lepiej 100zl dołożyć do ps3 z dyskiem 320?

Edytowane przez RedMachinePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytam: z wersją 250gb nie było żadnych problemów, że przestali produkować? z tego co wiem aktualnie produkowane są 160 i 320.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez 250gb tez produkuja. Przestali produkowac tylko 120gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ang wikipedii wynika inaczej. Czyli model 250gb CECH-2104B jest godzien polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy lepiej 100zl dołożyć do ps3 z dyskiem 320?

Uważam że PS3 z dyskiem 320 GB jest dużo lepszym rozwiązaniem. Dema, muzyka i filmy szybko zapełniają dysk więc lepiej nie sępić 100 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyżej,o czym ty tu mówisz mellow.gif.Lepiej zapłacić 100 zł więcej za dysk który ma 70 gb więcej?Człowieku,niektórzy mają po 40 gb-80 ,a wg. Ciebie lepiej dokładać stówke do 320?No bez przesady.Ja mam 320 gb i do tego 20 dem na dysku,troche muzyki i z 2-3 filmy,i zostaje mi 230 gb (320 gb to nie pełne 320 tylko jakieś 290).I co ja mam tam upchać?Jakby było 160 no to lepiej dołożyć.250 gb za 850 zł to tanio dość,w empiku 160 gb kosztuje 899,99,więc opłaca się thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyżej,o czym ty tu mówisz mellow.gif.Lepiej zapłacić 100 zł więcej za dysk który ma 70 gb więcej?Człowieku,niektórzy mają po 40 gb-80 ,a wg. Ciebie lepiej dokładać stówke do 320?No bez przesady.Ja mam 320 gb i do tego 20 dem na dysku,troche muzyki i z 2-3 filmy,i zostaje mi 230 gb (320 gb to nie pełne 320 tylko jakieś 290).I co ja mam tam upchać?Jakby było 160 no to lepiej dołożyć.250 gb za 850 zł to tanio dość,w empiku 160 gb kosztuje 899,99,więc opłaca się thumbsup.gif

Jeżeli ktoś kupuje gry w wersji elektronicznej to 320 GB jest lepszą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś kupuje gry w wersji elektronicznej to 320 GB jest lepszą opcją.

Jeżeli ktoś kupuje gry pudełkowe w wersji elektronicznej to najlepszą opcją jest samemu dokupić dysk 500-650 GB :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gazetka "RTV EURO AGD" warszawa : konsola PS3 slim320GB + gra eyepet + move starter pack za 1200 zeta. teoretycznie można opchnąć grę i move packa za 200 stówki i konsola wychodzi za 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gazetka "RTV EURO AGD" warszawa : konsola PS3 slim320GB + gra eyepet + move starter pack za 1200 zeta. teoretycznie można opchnąć grę i move packa za 200 stówki i konsola wychodzi za 1000.

w Vobisie w ten zestaw jest już od jakiegoś czasu w tej cenie

href="http://www.vobis.pl/oferta/gry_i_konsole/ps3/konsole/870201_ps3_slim_move_starter.aspx

sam ją mam od kilku tygodni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gazetka "RTV EURO AGD" warszawa : konsola PS3 slim320GB + gra eyepet + move starter pack za 1200 zeta. teoretycznie można opchnąć grę i move packa za 200 stówki i konsola wychodzi za 1000.

za 1k to wszędzie kupisz

jeszcze ci hdmi dołożą

ale ps3 320 mozna nabyć normalnie jeszcze 50zł taniej

też myślę że jak kupować wersje elektroniczne z pss to trzeba mieć większy dysk

a konsole kupić taniej z mniejszym dyskiem

można podpiąć dysk zewnętrzny pod ps3?

bo coś obiło mi się ale będzie wydłuzony czas wczytywania

na ile prawda nie wiem

widzę że już zaczynają sprzedawać cech3004

może i mniejszy pobór prądu ale lepiej chyba wyhaczyć po atrakcyjnej cenie poprzednika

nic nie jest wieczne a elektronika się szybko się starzeje

więc po co bulić?

za coś "minimalnie lepszego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem posiadaczem Xbox 360 od roku, chce przerzucić się na PS3.

Szukałem forum nie ma wątków AKTUALNYCH na ten temat.

Chcę kupić oryginalną konsolę 320 GB i nie przerabiać jej, w związku z tym mam pytanie:

Jaki firmware ma być w konsoli? ludzie pisza ze najlepsza 3.55 itp, itd

Czy mogę zgrywać moje oryginalne gry na dysk twardy, żeby w czasie grania nie używać lasera?

Granie online bez żadnych dodatkowych DLC jest bezpłatne w 100% dla KAŻDEJ gry?!

Szukam konsoli tj pisałem PS3 320gb, kupować w zestawie, np +gry +pad?

Finalnie chcę konsolę i 2 pady (bez kabla hdmi), gwarancja pełna producenta ewentualnie jakaś gra.

Czy lepiej kupić gołą konsolę z jednym padem i dokupić 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft nie jest aż tak istotny, nie masz po prostu wyboru, nie ważne jest też co ludzie piszą. Po podpięciu nowej Ps3 do sieci będziesz miał możliwość aktualizacji oprogramowania - zawsze na jedyne słuszne czyli najnowsze.

Nie ma opcji zgrywania gier na dysk konsoli, jeśli chcesz grać to po prostu grasz z krążka, wyjątek to gry kupowane w PsStore, są to wydania cyfrowe, często powielają się z wydaniami pudełkowymi, w te tytuły po ściągnięciu ich na hdd możesz grać nie męcząc lasera.

Granie on-line jest darmowe, niektóre gry posiadają on-line pass, jeżeli będziesz kupował używki to wtedy możesz mieć problem, po prostu zawsze dopytaj przy okazji zakupu o paszport on-line lub też kupuj nowe zafoliowane wydania.

Szukaj konsoli takiej jaka Ci będzie pasowała; pod względem dodatków czy ceny. Czy brać wydanie z grami, tak i nie .... wszystko zależy od tego jaki to tytuł i cze będziesz w niego w ogóle grał.

Zawsze konsola ma pada w zestawie, jeśli planujesz dwa pady to drugi musisz dokupić. Konsolę kupuj u sprawdzonych sprzedawców, duże sklepy, markety również, unikaj okazji na allegro i nietrafionych prezentów ... takie rzeczy po prostu śmierdzą.

Ot co powodzenia :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Gdzie najlepiej w okolicach Kielc lub Włoszczowy kupić PS3 slim w sklepie normalnym. Opcjonalnie z U2. Prosiłbym ceny sklepów bo na internecie nic nie pisze.

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wiecie coś gdzie kupić?

no skoro nikt nie odpisuje to znakiem tego nikt nic nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku 160 gb można było(napewno można było a czy jeszcze można,nie wiem,pewnie tak) dostać za 899 zł więc nie jest to nawet okazja,tym bardziej nic podejrzanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego, ale mam wrazenie, ze wjednym i drugim sa takie same (za wysokie). ewentualnie w sklepie internetowym sa czasem promocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekać na promocję w MM na ps3 160gb za 850zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×