Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

no sa po 750 jakies widze na allegro, ale ogolnie to chodzi mi o to zeby konsole jak najtaniej kupic i do tego fife 13 o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sa po 750 jakies widze na allegro, ale ogolnie to chodzi mi o to zeby konsole jak najtaniej kupic i do tego fife 13 o

tak tylko że kupując tą 120 musisz dokupić pada za 130 minimum złoty a to daje ci już 800, nie patrz to co ma tam napisane że pada za 30 dychy kupisz, bo to chińskie podróbki które po tygodniu się rozlecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe wystawiał swoją właśnie. Kupiona 16.12.2011 w MediaMarkt Faktura zakupu.Jeden Pad (stan idealny), move, kamerka, wszystkie instrukcje, pudełko, kabelki do tego gra EyePet i z PSStore Tony Hawk HD na dysku plus jakieś dema. cena 790zł. Jak ktoś zainteresowany to walić na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no sa po 750 jakies widze na allegro, ale ogolnie to chodzi mi o to zeby konsole jak najtaniej kupic i do tego fife 13 o

Sprawdź ogłoszenia również na gumtree.pl i tablica.pl tam też można trafić blisko swoich okolic i odebrać osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo konsol z Playa z umów trafia na allegro i są w śmiesznych cenach na 2-letniej GW:] Spokojnie możecie znaleźć za 680-700 160gb.

Edytowane przez iUSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok poszukam jeszcze tam , ogolnie to mam okolo 850 zl ,tylko ze jeszcze jakas gierke chce sobie kupic dlatego konsole chce jak najtaniej wyrwac zebym mial wiekszy wybor w grach heh :] .

X clocka sprzedalem i teraz chce sobie kupic ps3 , tak naprawde to chcialem ps3 dla jednej gry uncharted :biggrin: uzywana gre bym kupil za jakies 60 zl o jedynke mi chodzi bo chce wszystkie czesci po kolei przejsc ,ale kurde jestem fanem pilki noznej i zajaralem sie nowa fifa 13 i mam przez to dylemat czy poczekac az spadnie z ceny a narazie kupic sobie 12 .Jeszcze jedno pytanie pobieranie gier z tego PSS jest plate czy wystarczy samo podlaczenie do neta?

a co sadzicie o tym http://warszawa.gumt...QAdIdZ418986677 w ogole to nigdy nie korzystalem z tego gumtree ,to jak to szukac z mojego wojewodztwa czy tutaj to tylko odbior osobisty sie liczy ?

Edytowane przez movce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie wałek to to bardzo dobra oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, jeśli by kogoś moja oferta to zapraszam pw lub gg-11750648. PS3 160gb z Kwietnia 2012 roku z Playa. Okablowanie, 2x Pady DS3, Call of duty mw 1 i mw 2 + kilkanascie gier na dysku (playstation +) Just Cause 2, Little Big Planet 2 , Motorstorm, Darksiders 1, Saints Row 2, InFamous 2, Resident Evil 5 gold edition, Deus Ex : Human Revolution, BulletStorm, Red Dead Redepmtion, Borderlands, i Warhammer 40k space marine i wiele innych. Cena 800zł do lekkiej negocjacji. Możliwość odbioru w Rybniku/ Kupna przez allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupowałem ze sklepu internetowego redcoon.pl , była niezła okazja - 998zł za PS3 + Pad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar zakupić ps3, moje pytanie brzmi, czy jest ktoś z tu obecnych z Białegostoku, albo czy ktoś się orientuje gdzie najtaniej ową konsolę sprzedają w tym mieście? dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniach 19.10 - 21.10 w Tesco konsole PS3 będą przecenione o 30%

Witam! To pewne info?Można coś więcej,właśnie szukam taniej nowej konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w razie czego w empikach( nie wiem czy we wszystkich ale gdzie takie sa to pewnie tak) ale napewno krakow rynek - czysta 320gb cech 3004 za 9 stow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brac, taki sam zestaw mam sam z playa kupilem za podobna cene fajnie sie sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×