Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci tak jak kupiłem w Saturnie , ale naprawdę w Tesco są fajne oferty czasem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Wkrótce kurier dostarczy mi PS3 i będę potrzebował kupić jeszcze kilka akcesoriów, a mianowicie:

- drugiego pada

- move starter pack + dodatkowy motion controller

Oczywiście do tego move przydałaby się jakaś gierka na początek np. sport champions 2.

Czy wiecie gdzie aktualnie dostanę to w dobrej cenie ? Jakieś promocję ?

Rozumiem, że jeżeli chodzi o pada to najlepiej tylko dualshock 3 ?

Będę wdzięczy za pomoc :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam zakup konsoli w Carrefour. Obecna promocja - PS3 320 GB + zestaw startowy Move z grą Mistrzostwa Nocnych Zawodników za 999, a do tego drugi kontroler Move za 1 gr. Sam zakupiłem, pozostało tylko dokupienie drugiego pada i bedzię komplet.

A powiedzcie mi jakie ma parametry PS3 z carrefoura. Chodzi mi o firmware. Można go znaleźć na pudełku bądź spodzie konsoli. Zaczyna się od CECH...

Będę wdzięczny za odpowiedź :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...a skąd mamy wiedzieć jaki tam jest numer ? nikt z nas nie był tam i nie poszedł sprawdzić jaki jest firmware itp itd...tylko na półce widać że jest i cena...

Poza tym co z tego że na wystawie będzie jedno jak z magazynu od nich dostaniesz drugą konsolę i będzie mogła mieć już inne numerki i firmware...

Ale po tym że pytasz o takie rzeczy stwierdzam że pewnie chcesz przerobić konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją konsole kupiłem na allegro od carrefoura (carrefour prowadzi sklepy na allegro) za 160gb za 699zł.Tylko zeby wyłapać taka promocje to naprawde trzeba kampic na allegro...ja ją akurat znalazłem jak szukałem konsole z play po niskich cenach, nagle odswiezam a tu konsola od carrfoura, aukcja trwała moze 5 min po czym jakis frajer wykupił wszystkie sztuki. Napisałem do tego sklepu czy moze maja jeszcze jakas konsole w takiej cenie na stanie to mi babka odpisała ze ostatnia sztuka jest zapakowana na sklepie i może ją wystawic. Od tego czasu jestem szczesliwym posiadaczem czarnulki, co prawda czasem troche klatkuje w Deus Ex i musialem ja zresetowac 2 razy bo sie zacieła podczas grania w Dishonored ale mysle ze mnie ta kobita w ch**a nie zrobiła i konsola nie chodziła 12h dziennie na sklepie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jakie ma parametry PS3 z carrefoura. Chodzi mi o firmware. Można go znaleźć na pudełku bądź spodzie konsoli. Zaczyna się od CECH...

Będę wdzięczny za odpowiedź :happy:

CECH3004B - sam kupiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję każdemu z osobna za odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, dało mi to dużo do myślenia. Zatem, w styczniu oficjalnie będę członkiem waszej rodziny (posiadaczy ps3). :)

Edytowane przez Rajmek099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 6.12 w Biedronce za 999zł dostaniecie zestaw:

PS3 SuperSlim 12Gb

Pad DualShock 3

Kamera PsEye

Ps Move

Gra Sport Champions

20121118_103019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować ? Jeśli zamówiłbym w empiku przez internet to dostane normalnie 24 miesiące gwarancji? Nie mogę się doczytać na stronie tego ;/

http://www.empik.com...a-p#description

kupujac w kazdym sklepie czy to bezposrednio w nim czy przez internet masz 2 lata niezgodności towaru z umowa kupna, ktora realizujesz U SPRZEDAWCY urządzenia. Sony daje od siebie tylko 1 rok gwarancji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też udało się jeszcze kupić w promocji z Carrefoura. Dobry zestaw za dobre pieniądze. Teraz dokupić tylko drugiego pada i można śmigać w GT5 ;) .... no właśnie odnośnie pada wiecie gdzie kupić w 100% oryginalny i za dobre pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, w media czasem mozna cos trafic.Zawsze mozesz tez popytac o sprzet powystawowy, wiem ze mozna wylapac za bardzo dobra cene:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do kupna konsoli. Jaki model polecacie slim czy super slim, wraz z numerami CECH'a, dodam że zależy mi na praktycznie zerowej awaryjności co jest chyba oczywiste. Za pomoc serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam Rajmek099

Edytowane przez Rajmek099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna promocja którą wyczaiłem - w niemieckim Media Markcie PS3 Super Slim 12GB + Moove Starter Pack + jakaś gierka po niemiecku za 238 euro, czyli ok. 975 PLN. Myślę, że niezła oferta dla kogoś kto ma blisko do Niemiec.

http://www.mediamark...-bundle-1627207

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 160GB w Tesco (nie wiem czy we wszystkich) za 777zł

93lj6r.jpg

Tak tanio nówki jeszcze nie spotkałem ;) Oferta dosyć konkretna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile czekales na konsole z empiku ??

na drugi dzien byla ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×