Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Aż się boje ale muszę zapytać :) Ile takie coś kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest Wirelless Stereo Headset od Sony z emulacją audio przestrzennego 7.1- swoją drogą bdb to działa. Jedyne słuchawki, które przez wpięty nadajnik do USB wypuszczają dźwięk gry i chatu- inne słuchawki mogą tylko przez usb chat wypuszczać.

http://www.ceneo.pl/14899679

Jest też jego nowsza wersja: http://www.ceneo.pl/20720108

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle to napisałem, głośniki mam tylko czy w ps3 jest miejsce, żeby je podłączyć? ten amplituner i słuchawki to bym musiał chyba z miesiąc nie jeść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam nowszą wersję headseta od Sony. Nigdy mnie nie zawiódł. Nie ma to jak grać w niem BF BC2, czy Fifę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle to napisałem, głośniki mam tylko czy w ps3 jest miejsce, żeby je podłączyć? ten amplituner i słuchawki to bym musiał chyba z miesiąc nie jeść :biggrin:

Nie da rady jackiem podłączyć głośników czy słuchawek. Słuchawki tylko przez Bluetooth.Tak jak kolega wyżej napisał jeśli nie bedą to oryginalne słuchawki Sony pod ps3 to będą działały tylko jak mikrofon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle to napisałem, głośniki mam tylko czy w ps3 jest miejsce, żeby je podłączyć? ten amplituner i słuchawki to bym musiał chyba z miesiąc nie jeść :biggrin:

Jeśli masz jacka w monitorze to dzwięk zostanie przeslany do monitora przez hdmi, a potem na głośniki bądź słuchawki, sprawdzone na monitorze lcd lg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem za stary albo za głupi, żeby zrozumieć to o czym piszecie :-( czyli jednym słowem jeśli nie wydam 400zł nie mam co liczyć na dźwięk? TAKIE albo TAKIE nie będą trybić?

@EDIT czy coś takiego by zadziałało? http://allegro.pl/oryginalna-przejsciowka-logitech-3xjack-2xchinch-i3088881452.html

Edytowane przez person100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem za stary albo za głupi, żeby zrozumieć to o czym piszecie :-( czyli jednym słowem jeśli nie wydam 400zł nie mam co liczyć na dźwięk? TAKIE albo TAKIE nie będą trybić?

@EDIT czy coś takiego by zadziałało? http://allegro.pl/or...3088881452.html

Masz wyjście na słuchawki w monitorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem za stary albo za głupi, żeby zrozumieć to o czym piszecie :-( czyli jednym słowem jeśli nie wydam 400zł nie mam co liczyć na dźwięk? TAKIE albo TAKIE nie będą trybić?

@EDIT czy coś takiego by zadziałało? http://allegro.pl/or...3088881452.html

Z monitorem nie zadziała gdyż to wymagało by przesłania sygnału na oba wyjścia obrazu i dzwięku w ps3(hdmi oraz to gniazdo sony z przejściem na chinch), a to jest niemozliwe, jesli nie masz wyjscia sluchawkowego w monitorze albo tv to bez zakupow sie nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam no to lipa... a te słuchawki, które podałem to jak z nimi jest? te blutetoothowe słuchawki to chyba tańsze, ale czy będą normalnie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez bluetooth nie dostaniesz dźwięku gry! tylko chat głosowy w grach multi a nie oto ci chodzi Podobnie przez usb- też tylko chat za wyjątkiem dedykowanych od Sony (z linków z mojego posta).

twoje głośniki, które masz mają jack 3.5mm ?

jeśli tak, to:

w zestawie z ps3 masz kabel z chinchami, kupujesz adapter chinch- jack 3.5mm iwpinasz go do tego kabla. Do adaptera kabel z głośników.

W ustawieniach dźwięku przestawiasz sobie wyjście audio na chinche i tyle

ale nie licz na dobre audio z takim czymś...

oczywiście obraz dalej po HDMI

link do posta ze zdjęciem adaptera http://www.ps3site.pl/forum/topic/1828-glosniki-sluchawki-i-audio/page__st__3040#entry826354

Edytowane przez Singularity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sl...3086244059.html

Tych słuchawek mógłbyś używać gdybyś połączył konsole z monitorem/TV przy pomocy kabla component czyli tego, który jest w fabrycznym zestawie.

Tak Singularity ale On chce sygnał przesyłać przez hdmi/dvi więc żadna kombinacja chyba nie zadziała :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

postanowiłem zakupić kolejną już konsolę PS3 Slim,jakie było moje zdziwienie że już w żadnym sklepie ich nie znalazłem.Teraz znalezienie Slima graniczy z cudem.Jeśli ktoś jeszcze szuka to jest jeszcze w sklepie www.solpol.pl 160GB za 899zł,cena dość wysoka lecz nie mam wyboru SS nie kupie a dwa slimy kupione 3 i 2 lata temu chodzą mi do tej pory,wymieniam tylko pastę co roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie apropo awaryjności Slim 250 gb i czy czymś się różni od 160 gb czy 320 gb ?

Dziękuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pojemnością dysku. Z tego co wiem Slimy są mało awaryjne,musisz dbać o sprzęt i tyle

Edytowane przez KAMIL-SZCZECIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca tylko dyskiem:

modele 120 i 250GB mają gpu wykonane w wyższym procesie technologicznym niż modele 160/320GB

160/320GB nie mają diod WIFI, HDD, napędu na przodzie- jedyne co świeci to power.

Awaryjność to sprawa indywidualna każdego konkretnego egzemplarza ale slimy są raczej bezproblemowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie czy można grać na monitorze z wyjściem hdmi bez tunera tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie czy można grać na monitorze z wyjściem hdmi bez tunera tv

Chodzi raczej o wejście hdmi? Monitor nie musi mieć tunera tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie czy można grać na monitorze z wyjściem hdmi bez tunera tv

można bo monitor, podobnie jak TV pobiera obraz z zewnętrznych źródeł- ma WEJŚCIE sygnału HDMI. Wyjście to mają konsole, laptopy itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegoś czasu czytałem posty w tym temacie i jako że jestem zdecydowany na PS3 chodziłem po sklepach i sprawdzałem różne oferty. Zdecydowany jestem na PS3 w wersji Slim, niestety obecnie ciężko znaleźć taki zestaw. Znalazłem jeden w Eurortv PS3 320GB z MW3 + dodatkowy dualshock za 1329. Kolejnym zestawem jaki znalazłem jest PS3 Slim 320GB za 1050zł, ale w sklepie z grami. Ostatni to PS3 Slim w wersji 160GB za 899 zł w Saturnie. Wiadomo że każdy ma inne preferencje, ale jeżeli chodzi o pojemność dysku to nie wiem czy opłaca się dopłacać te 150zł do wersji 320GB. Moglibyście poradzić ?

Edytowane przez Proes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk 160GB jest ciężko zapełnić grami save'ami, jak chcesz ściągać jakieś filmy to oczywiście lepiej 320GB, ale 160GB w zupełności starcza. Tą z EuroRTV się opłaca za 1300zł, jak chcesz z kimś pograć w jakieś bijatyki czy fife na dwóch, albo jak masz z kim grać ogólnie to jest sporo gier do coopa. Ta w saturnie za 900zł to slim czy zwykła PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola SONY Playstation 3 Slim 160GB za 899 zł

Edytowane przez Proes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×