Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Ultima.pl

I po co ta reklama jak nie mają w asortymencie Slimek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamuję. Wg mnie kolega się zapytał do 1000 no to tam jest SUPER SLIM z dyskiem 500gb za 949zł więc na to też warto rzucić okiem.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jasno i wyraźnie widzę w jego poście pytanie o SLIMA !! Nie superslima :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki model PS3 kupić? Główne przeznaczenie dla dziecka, jednak jak już kupuje to też skorzystam. Mam pewne wymagania.

 

- Musi być move (kontroler + kamerka) jakieś tam gry dla dzieci korzystają z tego.

- Min. 250GB. najlepiej 500GB
- Fajnie gdyby były jakieś gry w zestawie. Ale nie musi, sam kupie co mi pasuje. :)

 

Cena jak najmniejsza.
Nie za bardzo sie znam, ale pamiętam jak ktoś kiedyś mi mówił, że kupuje dysk do PS3. Dlatego zastanawiam sie czy lepiej kupić zestaw. Czy bardziej opłacalne będzie kupić PS3 12GB i dokupić resztę?

 

Polecacie jakiś sklep w którym jest najtaniej. Najlepiej w Krakowie.

Edytowane przez qasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja zadam pytanie troche do przodu.

Planuje zakupić ps3 slim, no i nie wiem jaki dysk. Będzie raczej służyła do ogrywania exów, główna platforma u mnie to x360 bo wygodniejszy pad.

Jaki dysk do takiego cuda?

Planuje kupić w styczniu, ile na oko, tak +/- wtedy(teraz) można dać za taką slimke żeby nie przepłacić?

Dodam że chce wydać jak najmniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk kup sobie jaki uważasz, ja sobie wrzuciłem 40 gb bo większy mi nie jest potrzebny. Gdybym miał neta ze 6 - 8 mb i korystał z oferty PS+ wtedy 500 gb to minimum by było. Jeśli NIE weźmiesz PS+ to dysk większy niż 250 gb to bezsens,

 

Na tych wspomnianych 40 gb mam zainstalowane GTA 5, RDR, Little big planet. Reszta posiadanych gier w zasadzie się nie instaluje (czy instalowanie 1 mb można nazwać instalacją ?) Każda gra oprócz tego upatchowana ,a mimo to i tak mam sporo miejsca. 

Obecnie ceny wyglądają tak:
http://www.ceneo.pl/18809647

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle jak to jest z używaną konsolą? Np, ktoś wystawia na auckji konsolę, a w niej zainstalowane multum gier, w tym np, The Last of US.

Więc co to znaczy? Że to z jego konta na ps+ i z jego konta będę grał? Czy jak założę swoje konto, wykupie na rok abo to te gry mi zostaną?

Bo jak sformatuje to już wszystko bezpowrotnie mi przepadnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci sprzeda konsolę razem z kontem to będziesz mógł grać

 

Same fizyczne zainstalowanie na dysku jest zupełnie bez znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bezsensu kupowanie konsoli razem z grami, gdyż po co mi konto ziomka? Przecież w każdej chwili może wziąć passy, lub coś z nim zrobić. Po drugie konto nie nasze, a ja gdybym chciał kupić ps+ musiałbym na swoje.

Tak więc gry, które kolesie sprzedają razem z konsolą na dysku są bezużyteczne.

Co jak mi sprzeda Mariola swój ps3 z 100 grami, jak jej konto będzie się nazywało "Mariola" ? Ani zmienić tego nie można ani nic. Bo loginu się zmienic nie da chyba, nie wiem jak z nazwą użytkownika. Czy dobrze mówię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca - dopóki konta z konsoli nie skasujesz to na drugim koncie założonym na tej samej konsoli będziesz mógł grać w gry z konta "Mariola".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta Mariola może za jakiś czas usunąć te konto poprzez online w jakiś sposób nie mając dostępu już do tej sprzedanej konsoli, którą ja już mam?

 

Reasumując na ps3 może być stare konto Marioli z grami, no i jeżeli założe swoje "rafal", wykupię ps+ na rok to będę ściągał już gry na moje konto ale te gry, które ściągnęła Mariola dopóki będzie jej konto, ale nie będę na nie wchodził, również będę mógł grac w FarCry 3 np, z mojego już nowego konta "Rafał"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

W związku z zamiarem kupna PS3 w ciągu najbliższych trzech tygodni, mam następujące pytanie.

Doczytałem iż razem z premierą PS4 w PL, czyli 29.11, cena PS3 ma być niższa. Czy ktoś może mi potwierdzić taką informację? A jeśli tak faktycznie jest, to zdaje się że lepiej kupić playa na początku grudnia, niż np teraz.

I jeszcze jedno pytanie. Czy jest jakiś oficjalny sklep stacjonarny lub online, gdzie mogę zakupić PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo o niższej cenie, nie było takich zapowiedzi, choć oczywiście poszczególne sklepy mogą robić promocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zasadniczo czekanie nie za bardzo się opłaca? No chyba że za pół roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola i tak jest w smiesznie niskiej cenie, wiec chyba kolejna obnizka bedzie pod koniec zywota ps3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję w styczniu zakup ps3.

Mam dylemat czy wybrać konsolę w wersji Slim czy Super slim 500gb? Słyszłem że Super slim głośno pracuje?

Którą byście doradziil?

 

Napiszę odrazu że na konsoli będę grał dziennie nie dłużej niż 2h bo nie będę miał więcej czasu.

Rozważałem by nie kupić może jakiejś używanej slim w wersji białej są takowe na allegro jeszcze na gwarancji.

Co sądzicie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję w styczniu zakup ps3.

Mam dylemat czy wybrać konsolę w wersji Slim czy Super slim 500gb? Słyszłem że Super slim głośno pracuje?

Którą byście doradziil?

 

Napiszę odrazu że na konsoli będę grał dziennie nie dłużej niż 2h bo nie będę miał więcej czasu.

Rozważałem by nie kupić może jakiejś używanej slim w wersji białej są takowe na allegro jeszcze na gwarancji.

Co sądzicie?

Kup nową SS ,jest co prawda głośna (napęd),ale w używki bym się nie pchał.

Mam SS,miałem Slim,która również była głośna...albo tak trafiam,albo wszędzie są głośne napędy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Proszę Was o pomoc w wyborze konsoli. Sprzedałem mojego xboxa i mam zamiar kupić PS3. Znalazłem kilka ofert: Pomóżcie wybrać najlepszą :) Z góry dzięki i mam nadzieję, że już niedługo tutaj do Was dołączę na stałe!

 

http://tablica.pl/oferta/ps3-320gb-slim-bdb-stan-idealny-prezent-na-gwiazdke-ID4hD2D.html#2756874265;promoted

 

http://allegro.pl/playstation-3-slim-320-gb-gwarancja-sklep-warszawa-i3756610354.html

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3755730656&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Planuję kupic PS3 i zastanawiam się czy warto brać konsolę z dużym dyskiem ? Będę raczej kupował uzywane gry na płytach, czy więc potrzebny jest dysk wiekszy niż 12 GB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 gb to malo.

gry czesto instaluja pare gb danych. wiec 3 gry i juz masz po dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zatem dysk byłby optymalny dla moich potrzeb ? tzn., czy np 60 gb, czy jeszcze więcej ?

 

I czy zestawu ps move szukać raczej nowego, czy sa na tyle nieawaryjne, że mozna brać uzywany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

zastanawiam się nad zakupem konsoli PS3 500GB do gry a GTA 5 ale taki zestaw kosztuje około 1300 zł i zastanawiam się czy nie lepiej kupić konsoli 12 GB za 600 zł + dysk 500 GB za 220 zł + gra 190 zł  co daje mi w sumie 1010 zł i oszczędzam 300 zł więc jaki jest sens tych zestawów ?

 

i co myślicie o tej ofercie ? http://www.amazon.com/Grand-Theft-Auto-Bundle-Playstation-3/dp/B00DBKSN8M

Edytowane przez renmaister
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu szukać nowego slima i przepłacać. SS jest trochę głośniejszy ale nie aż tak żeby 2-3 stówki dokładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zatem dysk byłby optymalny dla moich potrzeb ? tzn., czy np 60 gb, czy jeszcze więcej ?

I czy zestawu ps move szukać raczej nowego, czy sa na tyle nieawaryjne, że mozna brać uzywany ?

Rozica miedzy 60 gb a 320 to parenascie zloty, wiec lepiej w wiekszy dysk celowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×