Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

SS są głośne tylko przez napęd i to tylko w grach które go intensywnie wykorzystują (z doświadczenia wiem, że intensywnie orają go wszystkie gry Rockstara natomaist gry od Naughty dog sprawiają wrażenie, że w ogóle z neigo nie korzystają)

Jeśli brać SS z dyskiem 12 gb to należy być przygotowanym że jeśli ktoś zainstaluje takie GTA 5 to już ma prawie cały dysk zawalony. Choć oczywiście nei wszystkie gry instalujatak wiele danych jak gta 5, wiele instaluje po pare kb (uncharted, god of war) i to im wystarcza do funkcjonowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim , jestem troche zielony w sprawach konsol ps3 , ale mam zamiar takową nabyć zastanawiam sie czy lepiej wziasc PS3 SS 500 gb czy PS3 SS 12 gb + do tego jakis fajny dobry maly dysk ? Gadałem z jednym ziomem to stwierdzil ze te 500 Gb mulące jest i lepiej 12.

Mam tez inne pytanie jak kupie konsole powiedzmy na slasku w avansie , rtveuroagd , czy MM ( chodzi mi o te sklepy wieksze co sie reklamują ) czy moge dac sprzet jakby co na gwarancje w woj. mazowieckim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ztym zamulaniem to chyba przesada jest.  Czy kupisz 500 czy 12 i dokupisz dysk wyjdzie na to samo - tu kieruj się ceną, przelicz i kup co bardziej się opłaca. Teraz przed świętami powinno być więcej okzaji, polecam śledzić gazetki największych sklepów na bieżąco. Z gwarą nie będzie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w Avansie i jestem zadowolony. Miła obsługa, nie jakaś wadliwa seria. No i Michał Wiśniewski samolotem podrzucił mi konsolkę do domku.

Michał Wiśniewski? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zamiar kupić ps3. Napewno kupię w znanym sklepie internetowym. Mam tylko trochę pytań. Jaka opłaca się kupić wersję z dyskiem 60gb? Nie będę grał online. Będę z płyty uruchamiam gry. Pomożecie? :-)

Offtop

Reklam nie ogladasz...

Akurat nie bo od razu przelaczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat? Lepiej nie ,

Slim? Używka w pięknym stanie.

Najpewniejszy jest superslim bo kupujesz nówke za przyzwoitą cenę ;)

Mam takie pytanie jeszcze posiadam monitor ( ma wejscie hdmi) LG M2250D 21,5 cala dobry bedzie na nim obraz jakosc itd?

I czy jest jakas roznica pomiedzy tym czy gram na 21,5 czy na 40 calach  w sensie czy sie bardziej konsola poci ?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy jest jakas roznica pomiedzy tym czy gram na 21,5 czy na 40 calach w sensie czy sie bardziej konsola poci ?????????

Przeczytaj jeszcze raz, to co napisales.

Odp. NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Z góry piszę, że jestem nowy na forum.

Więc tak, mam do Was kilka pytań. Otóż chciałbym sobie kupić ps3 tylko nwm czy będzie się to opłacało.

Chciałbym sobie pograć w najnowsze tytuły min. bf4 no i kilka exów. na ps3. Dlaczego ps3 spytacie, otóż mój pc nie pozwoli zagrać w bf4 a ja chciałbym sobie pograć tanim kosztem i pomyślałem o ps3.

Xbox 360 raczej odpada no i nowa generacja chyba też bo droga no i może być awaryjna. Jak myślicie będzie się opłacało ?

Chciałbym kupić ps3 super slim 12gb i do tego jakieś gry. Nie wiem czy dam radę kupić wersje 500gb i tu jest pytanie jaki później trzeba kupić dysk i ile będzie to kosztować ? Bo w sumie jakbym kupił z 500gb od razu to nie kupię gier a po co mi konsola jak nie mogę na niej grać :D Czy grafika na starej generacji jest dobra ? Widziałem jakieś porównania między np. ps3/4 i tam różnice były bardzo małe głównie w oświetleniu tekstur. 

Jeszcze chciałbym się zapytać czy ciężko jest się nauczyć grać na padzie w fps'y ? Co do fpsów to ile może grać max. ludzi na multi w bf4 ? No i czy mapy są bardzo okrojone względem wersji na pc ? 

Z góry dziękuję za pomoc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matheus38
Co do opłacalności to każdy ma swoje zdanie, wg mnie opłaca sie bo konsola teraz tania jest, można trafić na promocje nawet za niecałe 600 zł kupisz. Dysk późnej bez problemu dokupisz, taki jak do laptopa, dokładny opis jaki to ma być dysk znajdziesz na tym forum, link: http://www.ps3site.pl/forum/topic/6030-wymiana-dysku-w-ps3/ 
Grafika głównie zależy od gier, wystarczy poszukać filmików na youtube z interesujących Cię gier i puścić w 720p :) 
Nauka gry na padzie też zalezy od Ciebie, kilka godzin i sie przyzwyczaisz :) gdyby to było jakieś trudne czy nieosiągalne to by nie było fpsów na konsolach.
Na ostatnie dwa pytania niestety nie znam odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz się nauczyć strzelać na padzie to polecam trylogię Uncharted :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupić SS 12gb za 649zł w Saturnie. Opłaca się za tą cenę?

Myślę, że tak. Ja za taką samą cenę kupiłem w MM i dodatkowo wziąłem FIFE 14 za 159 zł i jestem zadowolony z zakupu. Teraz tylko muszę kupić większy dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Nowe PlayStation 3 SLIM

Nie super slim.

Dostane gdzieś nowiutkie zapakowane ??

Pomóżcie szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Nowe PlayStation 3 SLIM

Nie super slim.

Dostane gdzieś nowiutkie zapakowane ??

Pomóżcie szukać.

 

W Saturnie masz zestaw z move, wysyłają z marketu w Gliwicach.

Najlepiej pochodzić po mniejszych sklepach z rtv, tam mogą jeszcze coś takiego mieć.

 

http://www.saturn.pl/warszawa-zlote-tarasy/konsola-sony-playstation-3-160gb-starter-pack-move-sorcery-kontroler-nawigacyjny,id-537671?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

 

Ponadto golasa 160gb mają w Saturnie Warszawa - Janki, ul. Mszczonowska 3, 05-090

 

Tylko po co teraz kupować slima? SSy masz o wiele taniej i przede wszystkim wydają się być bezproblemowe.

Edytowane przez Kraven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A PS3 Slimy bardzoej bezproblemowe :)

Napisałem do saturna co do slima za 999zł ale nic nie odpisują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może orientuje się ktoś czy na dzień dzisiejszy dostane PlayStation 4 w Krakowie ? lub może szykują się jakieś dostawy w Saturnie, Media, itp. Dzięki z góry za odpowiedz,

Edytowane przez Loopeez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnimi czasy doszedłem do wniosku ze muszę się w końcu przerzucić z PC na konsole i wybrałem tę od Sony :).

Pozwólcie że zadam kilka pytań :)

1.Którą konsole opłaca się bardziej kupić PS 3 Slim /-/-/-/  PS3 Super Slim czy PS4?

2.Która konsola ma leprze chłodzenie?

3.Czy gra na konsoli PS4 w multiplayer jest płatna?

4.Czy kupno NOWEJ Konsoli PS3 Slim która odleżała ''trochę'' w magazynie (bo jest to w sumie już wiekowy model) może wiązać się z jakimiś uszkodzeniami wewnętrznymi? nwm. np. chłodzenie może się zestarzeć poprzez długie nieużywanie przez co konsola się przegrzeje itp?

5.Jaki telewizor jest najlepszym rozwiązaniem do PS? (cena max. 1200zł)

 

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś gdzie w Katowicach i okolicy można dorwać Slima w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnimi czasy doszedłem do wniosku ze muszę się w końcu przerzucić z PC na konsole i wybrałem tę od Sony :).

Pozwólcie że zadam kilka pytań :)

1.Którą konsole opłaca się bardziej kupić PS 3 Slim /-/-/-/  PS3 Super Slim czy PS4?

2.Która konsola ma leprze chłodzenie?

3.Czy gra na konsoli PS4 w multiplayer jest płatna?

4.Czy kupno NOWEJ Konsoli PS3 Slim która odleżała ''trochę'' w magazynie (bo jest to w sumie już wiekowy model) może wiązać się z jakimiś uszkodzeniami wewnętrznymi? nwm. np. chłodzenie może się zestarzeć poprzez długie nieużywanie przez co konsola się przegrzeje itp?

5.Jaki telewizor jest najlepszym rozwiązaniem do PS? (cena max. 1200zł)

 

 

Pozdrawiam :)

1. Na ps3 masz duzo gier które warto ograć a ps4 kupic jak stanieje , wiec ps3 ;) Moim zdaniem SuperSlim bo jest tanszy a niczym sie nie rozni

2. Mowisz o Slim i SuperSlim? Bez roznicy obie są dobrze chlodzone i sie nie grzeją , warto zwrocic uwage na to ze konsole nie moze stac blisko sciany zeby cieple powietrze ktore z niej wylatuje sie nie odbijalo i nie wracało do niej bo wtedy bedzie sie grzać ;)

3. Tak Granie ONLINE (Multiplayer ) Na ps4 jest płatne

4.Tego niewiem , zalezy na jaki model trafisz. ;)

5. Teraz idzie kupić jakis telewizorek 32 cale fajny popytaj w sklepie wazne zeby mial wejscie HDMI zeby móc konsole podpiąć ;)

Pozdrawiam ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×