Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy post na forum, więc witam Was serdecznie!

Chciałbym kupić PS3 dla 5 letniego syna (i dla siebie też oczywiście). Interesuje mnie PS3 superslim 500gb + kamera + 2 x move + 2 pady + gry dla dzieci (na początek np. Sports Chempions).

Mam już grę na PS3 - FIFA 2014.

2x move bo chciałbym, by grał z również 5 letnim kuzynem, a 2 pady by grał ze mną w FIFA. Od jutra na neonet.pl jest oferta:

Konsola PS3 superslin 500gb + 2 move + kamera + gry (sports chempions + move fitness - dla mamy!) za 1199,99zł. Czy warto według Was kupić ten zestaw i dokupić jeden pad (na obrazku w gazetce jeden jest) i inne dodatki. Chciałbym się zmieścić w kwocie 1500zł i wolałbym kupić konsolę w sklepie, a ewentualne dodatki dokupić np. na allegro. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Oferta jest w pełni akceptowalna. Zapewne znajdą się tu maruderzy ktorzy rozbiją ją zaraz na czynniki i stwierdzą że kupując na allegro oszczedziłbyś 5Pln ale czas to też pieniadz ;) Dla 5latka na move polecam serdecznie gierkę "Łap małpy", no i tak poza konkursem wszystkie serie Buzz Junior (wymagają zakupu kontrolerów, przewodowe z ps2 również się nadają i dostaniesz je sporo taniej niż te wireless). Powodzenia w łowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w Tesco PS3 12GB za 599zł możliwość rat 10x59,90zł. Dodatkowo przy kupnie konsoli 20% zniżki na BF4, FIFA 14, GTA V lub AC IV. Nie wiem czy oferta dotyczy wszystkich sklepów Tesco czy tylko tych większych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola PS3 superslin 500gb + 2 move + kamera + gry (sports chempions + move fitness - dla mamy!) za 1199,99zł. Czy warto według Was kupić ten zestaw i dokupić jeden pad (na obrazku w gazetce jeden jest) i inne dodatki

ja powiem tak cały zestaw dało by się złożyć taniej ale trzeba było by zamawiać w necie, czekać i w razie czego mieć gwarancje w różnych sklepach na każdą rzecz a zaoszczędziłbyś jedynie od 100 do 150 zł max. Jednym słowem nie ma tragedii i oferta jest dobra bo zamiast kilku godzin przeglądania ofert itd dostajemy praktycznie to samo za kilka złotych więcej. Być może nie udało by ci się tego wszystkiego kupić taniej co jest bardzo prawdopodobne :). Jednym słowem warto kupić ten zestaw jeżeli o taki właśnie ci chodzi. Ja bym dwóch movow nie kupił ale ja nie mam małych dzieci ^^. I jeszcze jedno do tego zestawu nie zapomnij kupić rocznego plusa !!!!!

kupując teraz plusa dostaniesz

xcom, ucharted 3, littlebig karting (dla dzieci wyścigi), devil my cry, borderland 2, i za kilka dni prawdopodobnie metro last night i bioshock infinity :). Jeżeli chodzi o szczegóły zapraszam na forum o playstation plus (przeczytaj tam pierwsze posty zanim o coś spytasz). Plus to podstawa !!!

co do tej oferty w tesco. Gdzie to jest dostępne ? bo na stronie nie mogę znaleść tej promocji i w gazetkach również. To jest na całą Polskę czy tylko na sklep w twoich okolicach ?

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w gazetkach szukać nie umiesz. Bodajże w katalogu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem na stronie i wszystkie dostępne gazetki i takiej oferty nie ma :). Nie wiem gdzie wy widzicie w tesco ps3 za 599zł. Podajcie linka do tej promocji

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra będzie dopiero wisieć gazetka na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post na forum, więc witam Was serdecznie!

Chciałbym kupić PS3 dla 5 letniego syna (i dla siebie też oczywiście). Interesuje mnie PS3 superslim 500gb + kamera + 2 x move + 2 pady + gry dla dzieci (na początek np. Sports Chempions).

Mam już grę na PS3 - FIFA 2014.

2x move bo chciałbym, by grał z również 5 letnim kuzynem, a 2 pady by grał ze mną w FIFA. Od jutra na neonet.pl jest oferta:

Konsola PS3 superslin 500gb + 2 move + kamera + gry (sports chempions + move fitness - dla mamy!) za 1199,99zł. Czy warto według Was kupić ten zestaw i dokupić jeden pad (na obrazku w gazetce jeden jest) i inne dodatki. Chciałbym się zmieścić w kwocie 1500zł i wolałbym kupić konsolę w sklepie, a ewentualne dodatki dokupić np. na allegro. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Witam,

Byłem dzisiaj w neonet i oglądałem tą ofertę:

http://www.neonet.pl/konsola_ps3_500gb_2_gry_2xmove_kamera.html

Po rozmowie ze sprzedawcą stwierdziłem, że ma wszystko o czym pisałem powyżej, łącznie z jednym padem. Sprzedawca powiedział, że nie ma mowy o rabacie, ale jeszcze jutro będę go męczył chociaż o kabel hdmi. Pozostałe zakupy (drugi pad, uchwyt na kamerkę) kupię na allegro. Podpowiedźcie proszę, co jeszcze będzie mi potrzebne na rozruch.

Ps. Już zaczynam zbierać na Gran Turismo 6 i kierownicę, ale o tym w odpowiednim dziale i czasie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia tylko wspomnianego kabla hdmi i dużego telewizora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ps3 slim nie ma czasem standardowo kabla HDMi w zestawie ?

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tez zamierzam kupić konsolę ps3 ale widzę ze bardziej jesteście za tym by kupić 12gb i dokupić dysk nie powiem bo mam i kasę na 500gb ale czemu mam nie mieć 300 zl w kieszeni;) i widzę tez wyslalisciegazetke z tecsco ale ja kur de dopiero kasę w pon będę mial i zastanawia się czy się nie rozplyna. A ogladalem avanse saturny mixelectronics itp ale wszystko 1000 i bez wypasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jesteśmy za tym aby kupować ps 3 12 gb. Jak by były sensowne oferty na ps3 500 gb to nie było by problemu. Niestety w tej chwili promocje są zazwyczaj albo na full zestawy z ps move albo gołe ps3 12 gb. Na ten moment kupowanie mova mija się z celem ponieważ ps3 pomału będzie tracić wsparcie developerów a co za tym idze gier na mova nowych nie bedzie (teraz też nie ma). Jednym słowem pakowanie się move jeżeli nie ma się dzieci to błąd który sporo kosztuje.

Czasami trafiają się dobre okazje z ps3 500 gb takie jak np w ostatni weakend w MM gdzie była oferta na ps3 500 gb + gta V za 999zł.

dam ci dla przykładu

kupujesz ps3 12 gb + dysk 500 gb = 600 + 250 = 850zł

a teraz podam ci 3 oferty ze sklepów na konsole 500 gb

1. ps3 500 gb + diablo 3 = 1300 zł

2. ps3 500 gb + the last of us + beyond = 1200 zł

3. ps3 500 gb + gta 5 = 1200 zł

konsola z dyskiem to 850 zł teraz sobie policz ile by wyniosły gry w tych zestawach i sprawdz ich cenę na np allegro.

1. diablo 3 dostępne jest za ok 130 zł + 850 zł = 980 zł całość a w sklepie tak jak napisałem jest za 1300 czyli jesteś wy***** na 300zł :)

2. the last of us 140 zł + beyond 100 zł + 850 = 1090 zł całość czyli do tyłu 100 zł ( ta oferta jest chyba w miarę najlepsza z tych co podałem ale gorsza od tej z gta co była tydzień temu w MM) ta oferta jest dostępna w EROAGD jak by co

3. gta 140 zł + 850 = 990 zł całość czyli do tyłu 200 zł :)

oczywiście ta oferta 2 z dwiema grami jest dobra jeżeli chcesz kupić te gry. Jak dla mnie the last of us jest ok ale beyona już bym nie kupił więc mimo że oferta do przyjęcia to niestety z grą której bym nie chciał.

co do ofert ze sklepów ktore podałeś to np w mixelectronic jest nie głupia ofertga ps3 500 gb + fifa 13 za 999 zł. Owszem jest się w plecy ok 100 zł ale nie musisz się bawić w zamawianie dysku z sankami i gry. Jedyny problem to taki czy fifa 13 ci odpowiada :) kiedy na rynku jest już fifa 14.

Jeżeli patrzysz na zestawy w sklepach to licz średnio że konsola z 500 gb jest warta ok 850 zł i do tego sprawdz ceny gier z budla na allegro. Jeżeli taki zestaw w sklepie jest ok 100 zł droższy to jeszcze warto go kupić bo nie bawisz się z dyskiem i dokupowaniem gier przez internet. Jeżeli taki zestaw jest droższy ok 200 zł to lepiej sobie odpuścić.

Ja niestety mam utrudniony wybór gdyż w swieta padła mi fat z dokupionym 500 gb więc mnie interesują tyko ps3 12 gb za mniej niż 600 zł :). Ale gdybym nie miał dysku to kupiłbym każdy zestaw ps3 500 gb + gra ze straną nie większa niż 100 zł. czyli zestaw 2 który podałem czy ten z mixelectronic.

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak racja, tylko teraz znaleźć ofertę bez mogą z dwoma opadami to ciężko..jak już nie ma mogą to znów jest jeden pad a cena 1000zl 500gb plus gra. Wiec moim zdaniem niezbyt cena.A zznów jak są dwa opady to albo bez gry za 1000 albo 12gb.. I ciężki wybór..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 500 gb + gra za 1000 zł ta oferta nie jest zła o ile będziesz chciał dokładnie tą grę która jest w zestawie a pada można dokupić oddzielnie. Do tego trzeba pamiętać o plusie na rok za 200 zł ^^ i można nie kupować już więcej gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale znów jeden pad dokupić to wydatek gdzieś 100-150zl to juz 1150 a za 1200 idzie czasec wychaczyc z mocami i 2 padami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Ps3 500GB SS od 12GB SS?

Wiadomo tu 500 GB a tu 12.

Ale jest jakaś różnica między nimi?

500GB SS można wyjąć dysk i wstawić 1TB? Bo w 12SS to wiadomo.

 

Te konsole są ogólnie takie same? Tak samo zbudowane? Jakaś różnica jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Ps3 500GB SS od 12GB SS?

Wiadomo tu 500 GB a tu 12.

Ale jest jakaś różnica między nimi?

500GB SS można wyjąć dysk i wstawić 1TB? Bo w 12SS to wiadomo.

 

Te konsole są ogólnie takie same? Tak samo zbudowane? Jakaś różnica jest?

Konsole różnią się pojemnością dysków 500gb vs 12gb. W obu można zainstalować zwyczajne dyski 2,5 cala o pojemności 1tb i więcej (grubość dysku nie może jednak przekraczać 9,5mm). Do wersji 12gb trzeba dodatkowo dokupić kieszeń (sanki) na dysk (cena ok. 42 zł). Poza tym, konsole niczym się nie różnią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole różnią się pojemnością dysków 500gb vs 12gb. W obu można zainstalować zwyczajne dyski 2,5 cala o pojemności 1tb i więcej (grubość dysku nie może jednak przekraczać 9,5mm). Do wersji 12gb trzeba dodatkowo dokupić kieszeń (sanki) na dysk (cena ok. 42 zł). Poza tym, konsole niczym się nie różnią :)

ja mam 2,5 cala  1tb w superslimie bez sanek i też śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obydwie konsole są identyczne czyli obydwie konsole to ps3 12 gb tylko w wersji 500 gb jest dodatkowo dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z grami na BR?

Ktoś mi mówił, że ps3 jest gorszy od xboxa, bo na xboxie płyta tylko siedzi, już nie chodzi. A na ps3 płyta ciągle się kręci i rysuje.

Jeżeli chodzi np., o GTA V na ps3. Ktoś by chciał grac i grać, miesiącami. Zepsuje płytę lub porusuje ją? Albo może stać się coś z napędem?

Jak to jest właśnie w ps3 w porównaniu do xboxa 360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w ps3 siedzi krasnoludek z gwoździem i w czasie gdy płyta się kręci to ją rysuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×