Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A teraz można gdzieś jeszcze znaleźć ps3 12gb w okazyjnej cenie (około 600 zł) ?

Edytowane przez radekx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chcę zrobić prezent dzieciakom na mikołaja. Mogę no  to przeznaczyć max 1000zł. Myślę o slimie 320gb z całym osprzętem oraz paroma grami(dwu,trzy letnia) ,lub superslimie o podobnym twardzielu i wyposażeniy też używka. PROSZĘ O OPINIE NA TEMAT TYCH KONSOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja troszkę z innej beczki. Od razu zastrzegam, że nie umiałem znaleźć odpowiedniego tematu, ten wydaje mi się najbardziej odpowiedni. Posiadam PS3, którą chciałbym wymienić na nowszą generację. Czy mógłbym prosić o wycenę zestawu, tak żeby się nie ośmieszyć(niektóre ceny na portalach aukcyjnych są niepoważne)?

PS3 Slim - 320 gb - CECH-3004B

2x czarny Dualshock 3 Sony

1x kontroler ruchu PS Move

kamerka PS Eye

Gry: FIFA 15, Operation Flashpoint, Start the party(PS MOVE), Sports Champions 2

Nie mogłeś znaleźć, bo nie ma odpowiedniego działu na takie bzdety. Każdy nowy wątek na temat wycen konsol ląduje na ścianie płaczu. Musisz wiedzieć jaka kwota Cię satysfakcjonuje i za tyle wystaw. Jeśli nie zejdzie to nie sprzedawaj. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie? Aukcje internetowe, sklepy internetowe, Saturn czy może ten sklep nie dla idiotów?

Witam PS3 polecam kupić w Media Expert ja kupiłem w 2013r za 1300zł z grą wonerbook księga czarów  teraz ceny zostały obniżone do 999złdo tego dodają gta v i asasin creed revelation.

 

 

Pozdrawia Moderatorek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się SS w stanie idealnym z jednym padem dysk 500gb za 550zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że jest w stanie idealnym? Najgorszego licha nie widać. Ile ma ta konsola? Ma gwarancję jeszcze. Z Twojego opisu mogę jedynie stwierdzić; nie opłaca się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś jakoś ostatnio w marketach tanio PS3?

Byłem dziś szukać prezentu dla chrześniaczki i doznałem lekkiego szoku.

PS3 praktycznie nigdzie nie ma. Są jedynie wersje 12GB za 799 co jest chorą ceną zważywszy że ta konsola nie ma dysku a PS4 już schodzi poniżej 1400 i ma  500GB dysku

Zero jakichkolwiek bundli. W Sklepach pełno 360 , ONE  i PS4 a PS3 zupełnie wywiało.

 

 

Aż pogrzebałem w temacie przy użyciu wyszukiwarki i we wrześniu 2011 za swoją ostatnią dałem 1149 za bundla 320GB + premierowe Resistance 3

Czyli ceny po 3,5 roku  są mniej więcej na podobnym poziomie jak nie wyższym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś jakoś ostatnio w marketach tanio PS3?

Byłem dziś szukać prezentu dla chrześniaczki i doznałem lekkiego szoku.

PS3 praktycznie nigdzie nie ma. Są jedynie wersje 12GB za 799 co jest chorą ceną zważywszy że ta konsola nie ma dysku a PS4 już schodzi poniżej 1400 i ma  500GB dysku

Zero jakichkolwiek bundli. W Sklepach pełno 360 , ONE  i PS4 a PS3 zupełnie wywiało.

 

 

Aż pogrzebałem w temacie przy użyciu wyszukiwarki i we wrześniu 2011 za swoją ostatnią dałem 1149 za bundla 320GB + premierowe Resistance 3

Czyli ceny po 3,5 roku  są mniej więcej na podobnym poziomie jak nie wyższym.

To i tak kupiłeś IMO w świetnej cenie, bo ja w grudniu 2011 dałem za gołe PS3 160GB 949zł i była to najlepsza oferta z polskiej dystrybucji, do połowy 2012roku, bo po zakupie z ciekawości monitorowałem ceny, pierwszą konsolę poniżej tej kwoty znalazłem dopiero w czerwcu 2012r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem na allegro PS3 Super Slim 500GB za 1050 z przesyłką. Boje sie że wysłużona FAT padnie, a kupka wstydu na płytach iz PS Plusa duża.  A pamietam jak były w sklepach wysyłkowych za 900 zł. Nie wiem dlaczego tak zdrożały i sa trudno dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja bede sprzedawal za miesiac swoja ps3 500gb z 2padami i dwoma movami, kamerka ps3eye i spora iloscia gier na dysku jak i w pudelkach. stan bardzo dobry wszystkiego. soft alternatywny ;>

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję w 100% przenieść się z Xboxa na PS.

PS4 kupione, teraz czas sprzedać X360 i zakupić PS3.

Krótka piłka: nowa super slim, czy używana slim?

Opinie są tak sprzeczne, że nie wiem co wybrać, zależy mi na tej, która będzie mniej awaryjna, a SS wygląda tanio i obawiam się, że mogłaby być bardzo awaryjna, dlatego proszę Was o pomoc, możecie raz na zawsze rozwiać moje wątpliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa lata temu kupiłem używanego Slima i bardzo sobie chwalę. Póki co, odpukać, nie mam z nią żadnych nawet najmniejszych problemów. Kiedyś gdzieś przeczytałem, że SS jest podatne na awarię ale nie wiem na ile to prawda, tak czy siak bierz używkę bo możesz wyrwać fajny komplet jak dobrze poszukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Już mi się udało dorwać używkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad zakupem PS3. Mam kilka pytań:

- Czym różni się wersja Slim od SuperSlim (oprócz wyglądu)

- Gdzie kupić? Jedyne nowe w sklepach mają dysk 12GB, czyli bardzo mały, a ie wiem, czy ufać serwisom aukcyjnym typu Allegro - tamtejsze używki mogą być np. po YLODzie, a ich sprzedawcy napiszą, że konsola jest jak nowa, w idealnym stanie i w 100% sprawna technicznie, nawet jak laser czasem działa, a czasem nie.

 

Proszę Was o pomoc, jak i gdzie kupić PS3, które posłuży mi bez awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić superslim 12GB na jakiejś marketowej wyprzedaży (ostatnio były w Tesco za 560zł) i samemu wymienić dysk na większy.

 

Slim może być trudny w znalezieniu tak jak inne wersje dyskowe. (dawno nic nie widziałem w MM, Saturnach czy marketach)

Każda używka to ryzyko choć pewnie można trafić okazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na Allegro jakiś sklep z reputacją diamentowej gwiazdki (że się tak wyrażę :-) ) sprzedaje używane Slimy 250gb i 320gb za ok. 450 zł. Myślę, że warto zaryzykować, bo za nówkę zapłacę minimum 800 zł., a i tak raczej bez gwarancji. A za różnicę w cenie mogę kupić kilka gier.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Krebel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Moje PS3 padło niestety. Zamierzam kupić kolejne, raczej nie chcę się pchać w używki.

 

Szybka przebieżka po sklepach wykazała, że prawie tych konsol już nie ma (czy ja o czymś nie wiem?) na allegro trochę tego jest. Jaką konsolę kupić z dyskiem czy bez ? I gdzie polecacie zakupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsol jest coraz mniej, na niektóre rynki już oficjalnie nie będzie dostaw.

Markety chyba już nie sprowadzają wiec albo gdzieś się jeszcze coś ostało albo trzeba kupić w necie.

 

Jeżeli ci padło i masz dysk z starej to może kupić nową 12GB i stary dysk sobie włożysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam tu konto od kilku lat, ale już dawno się nie wypowiadałem. Ja co prawda nie chcę kupić konsoli, ale chciałbym, żeby mi ktoś pomógł w wycenie mojej konsoli.

 

Posiadam Ps3 slim 320gb. Zakupiona w styczniu 2011 roku, pierwsze 2 lata grałem na niej 3-4 razy w tygodniu po 2-3h. Jednakże w ciągu ostatnich 2 lat uruchomiłem ją może ze 20 razy. Słowem, stoi i się kurzy. W skład konsoli wchodzi sama konsola, okablowanie i pad. O grach napiszę niżej. Konsola oczywiście w 100% sprawna, z padem się czasami coś dzieje, szczególnie podczas gry w Fifę (czasami np zawodnik sam wykona wźlizg/poda/strzeli), w innych grach tego nie zauważyłem, żeby pad "grał za mnie".

 

Gry jakie posiadam to:

- Uncharted 1  (platinum)

- Uncharted 2  (platinum)

- Uncharted 3

- Red Dead Redemption + jakieś DLC i mapka gry

- Heavy Rain

- Far Cry 3

- Mafia 2

- Fifa 14

- Fifa 12

- Call of Duty World at War

 

+ gry, które są na dysku konsoli

 

- Battlefield 4

- GTA 5

- The Last of Us

- WRC 4

- Spartacus Legends

 

Możliwe, że bede miał na to kupca, ale chciałbym wiedzieć mniej więcej ile mogę oczekiwać za taki zestaw. Pozdro i dzięki z góry za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze piszesz w złym dziale, po drugie nikt nie będzie Ci wyceniać, wróóóć.. Dostaniesz wycenę od pewnego użytkownika, wiec czekaj, zaoferuje Ci sprawiedliwa cenę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać w Black Market, ale trzeba miec minimum 30 postów, żeby założyć temat. Jeśli jest jeszcze jakiś inny temat, w którym mógłbym napisać tego posta to sorry, że napisałem tutaj.

 

Co do wyceny. Właśnie tego się bałem, że znajdą się użytkownicy, którzy będą chcieli mi zaoferować "sprawiedliwą cene" (która nijak będzie sie miała do prawdziwej wartości ;) ) Nie chce sprzedawać konsoli komuś z forum. Po prostu jedna osoba z mojego otoczenia jest zainteresowana kupnem, i zapytała mnie "ile za to chcesz?" , a ja chciałbym po prostu wiedzieć ile powinienem oczekiwać za taki zestaw i tyle. Jeśli nie możecie pomóc to trudno. Mimo wszystko dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje :)

Witam Panowie i Panie.

Ostatnio kupiłem (wylicytowałem w sumie) PS3 fat. Niestety koleś wysłał mi uwaloną konsole (nie wypluwa płyty i jej nie czyta), rozkręciłem ją i wyciągnąłem płytę ale niestety nic nie pomogło. Jako że siedzę w UK kupno nowego napędu odpada - drożej wyjdzie niż konsola.

Obecnie chce kupić ps3 tyle że już u mnie w mieście (edynburg) i odebrać osobiście :)
Pytanie ode mnie:
Jaki model warto kupić? Fat/slim/super silm? (ze starej konsoli mam x4 pady i dysk 750 gb) W facie da się dysk wymienić, a jak to wygląda w slimie i super slimie? 
Jaki model pracuje cicho i jest najmniej awaryjny? :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×