Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem 2 tyg temu w Saturnie za 599 w Zlotych Tarasach. Mieli ich dziesiątki (na srodku stoiska wielka piramida z pudelek). Do tego sanki w Euro RTV AGD 39zł i dysk 750GB w komputroniku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy opłaca się kupować ps3 ss 500gb białą z padem i najnowszym gow za 600zł z odbiorem osobistym i gwarancją jeszcze na rok i 4 miesiące?

Czy lepiej w tej cenie znaleźć na allegro używanego slima?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z góry przepraszam jeżeli pomyliłem działy, ale dosyć chaotycznie podszedłem do tematu i zależy mi na sprawnej odpowiedzi na kilka pytań [;)]

Mam zamiar na dniach zakupić ps3, rozpatruje dwie możliwości i powiedzcie która z możliwości będzie korzystniejsza... kupno ps3 slim używanego w cenie do 700 zł z dwoma padami czy dołożenie tej 100 i kupienie nowego super slima, otóż chodzi mi o to, że z tego co wiem wersja slim jest solidniejsza niż jej następczyni, ale z drugiej strony obawiam się że używana slimka może mi po kupnie od razu płatać figle (tu od razu możecie napisać jak jest z awaryjnością owych)

Na dodatek chciałbym się dowiedzieć jak jest ze ściąganymi filmami w BluRay czy 3D, czy konsola może odmówić odtworzenia takich filmów?
Dzięki z góry
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. Ole Ole to własna firma (tak myślę)
Ale polecacie kupno w tym sklepie, czy lepszy media expert?

Edytowane przez Mateusz4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem dwa smartfony w tym sklepie i chyba coś jeszcze. Zawsze szybka przesyłka i zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. Ole Ole to własna firma (tak myślę)

Ale polecacie kupno w tym sklepie, czy lepszy media expert?

Ole Ole to na 100% to spółka córka rtv euro agd, nawet jak nie znasz rynku to wystarczy popatrzeć na układ sklepu, a po wczytaniu się w szczegóły: możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów w kilku sklepach rty euro agd.

 

Widziałem w aktualnej gazetce Realu za 569 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię w RTV EURO AGD. Z tego co czytam to partner Sony.

Edytowane przez Mateusz4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oleole to internetowy eutoagd śmiało można tam brać

Edytowane przez sqbnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem kupna konsol w sklepach typu Saturn, Media Markt. Wole zapłacić pare złotych więcej, ale wiem, że nie dostane wadliwej konsoli (a jeśli tak, to wymienią na inną/naprawią). Mój kolega kupił 4 lata temu Fata na allegro, który miałbyć niby w idealnym stanie technicznym + 15 gier za 1900zł. Dostał PS-ke, otworzył pudełko a tak roklekotana, porysowana, z 4 grami... Kontakt ze sprzedającym urwany. Więc lepiej wydać nawet 100 zł więcej i mieć pewność niż kupić taniej i miec konsole nadającą się na śmieci. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 wersja 60 GB chciałem zapytać czy idzie dokupić doniej dysk twardy jeśli tak to gdzie powinienem szukać takich. Pytam ponieważ sprzedałem kumplowi takową a on chciałby ściągać gry ze sklepu. I tu jest problem gdyż niektóre pliki mają sporo gb do pobrania. Osobiście mam PS3 500GB zastanawiam się czy kupić czwórkę. Ktoś doradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 wersja 60 GB chciałem zapytać czy idzie dokupić doniej dysk twardy jeśli tak to gdzie powinienem szukać takich. Pytam ponieważ sprzedałem kumplowi takową a on chciałby ściągać gry ze sklepu. I tu jest problem gdyż niektóre pliki mają sporo gb do pobrania. Osobiście mam PS3 500GB zastanawiam się czy kupić czwórkę. Ktoś doradzi?

Dysk do ps3 jest taki jak do laptopa (2,5 cala). Kupisz go o w prawie każdym sklepie komputerowym, chyba w Saturnie itd. Z tym kupnem PS4 Ci nie doradzę, sam czekam, aż admin zatwierdzi temat i ktoś mi pomoże. :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A poszukać odpowiedniego tematu nie potrafisz?.

A co łaskę robisz?

P.s.

Del

Edytowane przez MonaVieDiament80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,jeżeli nie potrafisz przeszukać forum to Ci podpowiem looknij do pytajnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie szukałem tyle że wszystko przeglądnąć na smarfonie się nie da. Co innego przez pc. A gdzie jest to jest. .. przez ten program z ktorego korzystam na smarfonie nie ma takiej opcji.

Edytowane przez MonaVieDiament80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki model najlepiej kupić? Chodzi mi o cichą prace  :whistling: Super Slim czy Slim? Slimy są jeszcze w produkcji? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slima mozna juz tylko uzywanego dostac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tym sprzęcie ???

http://allegro.pl/playstation-3-ps3-slim-320gb-jak-nowa-gwarancja-i4325030786.html

chce kupić wreszcie ps3, miałem psp ale sprzedałem :)

dzięki z góry za pomoc :)


ogólnie jestem zielony w tej kwestii, poczytałem trochę i na forach wersa slim jest bardziej chwalona niż ss. Z tym, że slim wchodzi tylko używka :)

sam już nie wiem co kupić :) zależy mi w szczególności na zagranie Uncharted :))) a potem się zobaczy :)

dzięki za porady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak chcesz w tylko jedną grę zagrać to wynajmij od kogoś za stówę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×