Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Media Markt rzeczywiście ma dobre oferty co do PS3. Ja niedawno kupowałam Slim 250GB, w komplecie była gra "Ratchet i Clank: a crack in time", pilot i kabel hdmi Sony < trochę ponad 1300zł. W niektórych sklepach za taką cenę można kupić jedynie samą konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM w Białymstoku PS3 80G z padem i grą Motorstorm PR lub Resistance 2 za 999 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam mały problem, pare tygodni temu w TV widziałem reklame " PS3 za 1049zl, SLim 120gb bez zadnych gier itd. Teraz wzieła mnie chec na kupienie PS3, a nie wiem gdzie moge je za tyle kupic i na RATY.

Chodzi mi o takie sklepy typu Media Markt, Media Expert, Saturn czy Empik itp. Zeby mozna było wziąć tego PS3 po prostu na RATY.

joł, pomóżcie biednemu ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na raty to na pewno w Media Markt, znajomy ostatnio w taki sposób tam kupował. Poza tym mają atrakyjne ceny zestawów z grami, często różne promocje, ogólnie polecam MM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może gdzie można najtaniej kupić w Białymstoku wersję SLIM 120gb? Ew. jakiś korzystny zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie emulacji, w moim PS3 po włożeniu gry z PS2 wyskakuje komunikat, że ten model nie odsługuje gier z PS2, co należy zrobić, aby uruchomić emulację takich gier? Niestety nie wszystkie tytuły w jakie chciałbym zagrać mają swoje wydania na PS3, a wręcz ich liczba jest znikoma. Jak uruchomić emulację PS2 na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uruchomisz gier PS2 jeśli nie masz wersji PS3 60GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiłem nową gołą slimkę 120 gb za 1039 zł + przesyłka u tego kolesia http://sklepy.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=580321, do tego w 3kropkach kabelek component, heavenly sword, killzone 2, motorstorm pacific rift i infamous i taki jakże zacny zestaw wraz z przesyłkami wyniósł mnie 1444 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można najtaniej kupić PS3 Slim(Chociaż na opakowaniu nie doczytamy się Slim) 250 GB, mieszkam 80Km od Poznania, niedaleko Leszna. Ściślej Gostyń :P Chciałbym zakupić "Pleja 3", doradźcie mi czy bardziej opłaca się z grą, bez gry, z allegro, empiku, nokaut, MM, ceneo, itp itd. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić w MM.Np.w Rybniku ostatnio było PS3 slim 120gb+NFSS(1300 zł bodajże),PS3 250gb z U2(Polecam)(1499 zł).Zobacz u siebie w MM i luknij na allegro.

Edytowane przez Reakwon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w moim ME (Media Expert) Jest 250 GB, i w zestawie pady...(bez HDMI), i gra Fifa 2010 za 1399zł. Na allegro jest o wiele taniej, tylko nie wiem czy ufać :D Mam pytanie jeszcze jedno, jeśli kupiłem konsolę z sklepu w Warszawie muszę ją tam dowieźć do gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeszcze jedno, jeśli kupiłem konsolę z sklepu w Warszawie muszę ją tam dowieźć do gwarancji?

klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem w Empiku zestaw PS3 250GB plus dwa filmy Blue-Ray X-men Origins: Wolwerine i Batman: Mroczny Rycerz za 1499 zł.

Myślę, że to dobra cena, i od razu mozna poczuć smak filmu na Blue-Ray :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ta oferta z Empiku nie jest rewelacyjna.

Edit :

Brat pisał na moim koncie, mój brat to ten ktoś na dole!

Edytowane przez Morti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ten zestaw w empiku nie jest rewelacyjny. Mam pytanie ponieważ byłem z pewnym sklepie o nazwie Media Expert i zauważyłem że w konsole 120 gb były otwierana. Podszedłem do pana z ME i się spytałem czemu konsole były otwierane odpowiedział mi że sprawdzali czy jest całe okablowanie itp. I stąd nasuwa się pytanie czy te konsole ktoś używał i po okresie 7 dni odniósł do sklepu ponieważ była uszkodzona i kiedy wysłali z ME te konsole do Sony i po okresie czasu została naprawiona i odesłana do ME i tam ponownie ją wystawili na sprzedaż? i tu pojawia się pytanie czy naprawdę sprawdzili czy konsola ma kable itp. czy wystawili używaną lecz naprawioną ? wiem że nie na temat ale się pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy ci na takie pytanie odpowiedzieć?Po za tym jak kupisz tam to i tak masz gwarancję.Ale Zobacz czy plomba gwarancyjna jest tak jak powinna :P.Co do empiku cena nie rewelacyjna,najlepiej chyba kupić w Euro AGD i MM,oraz polecam saturna(są przeceny).A tak z nie tej bajki kiedy są te obniżki w mm że InFamous nowa 50 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do allegro 1.czy warto kupywać na allegro? 2 lepiej kupywac od sklepu czy od normalnego sprzedawcy (chodzi o allegro) 3 czy lepszy jest odbior osobisty czy przesyłka ?

mam pytanie co do allegro 1.czy warto kupywać na allegro? 2 lepiej kupywac od sklepu czy od normalnego sprzedawcy (chodzi o allegro) 3 czy lepszy jest odbior osobisty czy przesyłka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. może i warto ale jak masz odbiór osobisty u siebie w mieście, bo jeśli nie doślą Ci paragonu to nie masz gwarancji a z tym to naprawdę różnie bywa

2. patrz wyżej kwestia zaufania-ja raczej kupowałbym od sklepu

3. odbiór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ps3 juz od jakiegoś czasu. Nie wygląda to rewelacyjnie. Wszędzie wrzucają te 250gb które nie wiem po co mi. Dorzucają dwie gry lub jedną które mnie też nie rajsują. Fakt w MM jest wersja za 1399 z assassinem 2. Nawet w sony center mieli 1 !!!! konsole tylko z sing starem ---> wtf. plus przyznam ze 1399 zl lub 1499 z syfem nie bardzo mi sie podobało a nie ma zamienników, nie dają innych opcji.

Miło mnie zaskoczyli w Games Word w tarasach. Były 3x120gb za 1150zł. Dorzucam gre jaką chcę i mam podobny zestaw jak te z saturna mm czy agd ale z gra jaka chce. Jedyne co to gry tam sa w wysokich imo cenach. Tzn tak 20-30zl wiecej niz da sie znalezc w innych tego typu sklepach i 10zl mniejsze niz w saturnie.

Miałem tam kupić ale trafiła sie lepsza okazja na allegro. Nówka sztuka wczoraj kupiona 120gb z kablem hdmi i ratchetem za 1100 zl , wiec jestem happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eh.. w moim mieście najtaniej w Empiku 1399zł za konsole 250gb + 1 pad + 3 gry (motorstorm, racket, wipeout).

Podczas swoich poszukiwań natrafił ktoś w internecie (alleggro, sklepy internetowe) np. na

-samą konsolę(120gb) z padem, nową, w cenie lekko ponad 1000 - 1050zł ?

-do 1200zł konsolę z grami takmi jak uncharted 1 lub 2/fifa10/infamous/gtaIV

Rozchodzi się głównie o to, jakie udało wam się znaleść w internecie najciekasze pakiety w niezbyt wygórowanej cenie.

PS. Jakich kabli HDMI używacie ? Tych 3m zalecanych, czy jakiś tanich? Mile widziane linki do sklepów lub aukcji.

PS2. Czy dobrze rozumuje: przez pierwszy rok gwarancji (door to door) kurier przyjeżdża po ps3 i wszystkie koszty ponosi producent, a jak jest, gdy reklamuję konsolą z tytułu niezgodności towaru z umową (np. po 15 miesiącach), a konsola jest kupiona przez internet i w moim mieście nie ma sklepu firmowego sony? Czy sony ma w ponad stu tysięcznych miastach swoje małe oddziały np. w jakiś sklepach?

Z góry thx za odp. Pozdrawiam :)

Edytowane przez turan404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem swiezo po poszukiwaniach ps3 , wiec jesli moge Wam cos podpowiedziec - nie ograniczajcie sie marketów elektronicznych i empiku - tam wcale nie jest najtaniej !

warto szukac okazji w sklepach typu Auchan, Real, Carrefour - tam czesto sa promocje bez wielkiego halo ( przyklady z dnia , kiedy ja kupilem konsole i latałem po sklepach pol wieczoru : Real Warszawa - ps3 120gb = 1099 pln , Auchan - ps3 250 gb + 3 gry = 1299 pln )

Tego samego dnia w MM , Electro World'zie, Saturnie i Euro RTV zadna z konsol nie spadla ponizej 1449 plnów ( te drozsze mialy gre , przewaznie U2 lub singstara )

Warto tez przegladac alledrogo i kupowac konsole w sklepach specjalizujących sie grami i konsolami - ceny maja naprawde duzo lepsze , bezpieczenstwo 100% ( o ile to sklep, a nie pan stasio )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie o emulacji i jaka jest do bani, tekstury itp. Zastanawia mnie jedna sprawa: wszyscy Ci którzy sie wypowiedzieli o emulacji posiadają stara 60-tkę z emulacją softwerową. A powiedzcie Mi jak wyglądają gry przy emulacji hadwarowej którą posiadają skośnooki ???

mam ps3 z emulacją sprzętową (fw 3.15, wsadzony dysk 250GB seagate). wszystko działa (z pamięci co testowane: tekken 5, gow 1 i 2, wrc 3, gt4, soulcalibur3, black, killzone, wszystko oryginały, ps2 nie miałem przerobionej). jest opcja włączenia wygładzania, co nieznacznie poprawia wygląd ale generalnie gry wyglądają słabo na LCD. na szklanej 32" jest ok. oczywiście nic się nie tnie, pełen framerate. mam nawet wrażenie, że tam gdzie się czasem np gow2 przycinał sporadycznie teraz jest płynnie, ale może to tylko moje wrażenie. nie odczułem też różnicy wprędkości wczytywania, choc dawnonie grałem na oryginalnej ps2 wiec moze jest jakas subtelna różnica tylko juz nie pamiętam.

wirtualna karta pamięci działa, zapisują się stany gier bez problemów.

kompatybilności z ps1 nie testowalem bo nic na nią nie posiadam. równiez nie testowałem gry w sieci na ps2 ale niewiele tytułów to obsługuje więc strata niewielka.

nie mam porównania z softwareową emulacją więc nie wiem czy jest jakaś różnica.

mam też zainstalowaną Fedorę 11 i działa bez problemów, ale ewidentnie brakuje linuksowi pamięci ram.

to chyba wszystko w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z marketami bywa różnie... U mnie w Carefour stoi od przed Świąt biedna Slimka 120GB za jedyne 1349 pln :biggrin: Jeszcze trochę i pająki wciągną im ją za regał :laugh:

Ale są też wyjątki. Ja swoja Slimkę 120GB kupiłem w Tesco w promocji + rabat za 839 pln :whistling:

Wszystko zależy od szczęścia i długiego poszukiwania.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×