Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie czytasz wszystkich postów :) pisałem wcześniej że w empiku można było dostać za 1300 slim 250 gb z tekkenem 6 :) ale dzisiaj już promocji niestety nie było ;/ bo była przecena z 1500 na 1300 ale najwyraźniej tylko na króciutki czas. :P

W Satrurnie (Magnolia Wrocław) Promocja PS3 slim 250 gb + Colin za 1380zł 

Reszta gier po 1449zł - ale dodają do każdej pilota. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Satrurnie (Magnolia Wrocław) Promocja PS3 slim 250 gb + Colin za 1380zł

Reszta gier po 1449zł - ale dodają do każdej pilota.

Przed swietami nie oplaca sie kupowac bo ceny spadna po swietach

Ja kupilem PS3 60GB na allegro za 2500zl ale to bylo 2 lata temu prawie 3, i do tej pory smiga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po świętach to dupa zbita :) bo właśnie ja chce na święta żeby mieć co robić :P wiem wiem wigilia ale piątek sobota :P całe dnie w chacie więc trzeba coś wymyśleć

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie czytasz wszystkich postów :) pisałem wcześniej że w empiku można było dostać za 1300 slim 250 gb z tekkenem 6 :) ale dzisiaj już promocji niestety nie było ;/ bo była przecena z 1500 na 1300 ale najwyraźniej tylko na króciutki czas. :P

"Oj" chyba się nie zrozumieliśmy bo tamtego posta pisałem z ps3 i widocznie coś pominąłem :D Miałem na myśli, że gry, które są w zestawach z ps3 są klasy właśnie nieco starszych tytułów ;D Tylko to chciałem przekazać. A w ten empik to nie wierzę :) Tak tanio jak na empik to chyba jakieś święto ^^

Po świętach to dupa zbita :) bo właśnie ja chce na święta żeby mieć co robić :P wiem wiem wigilia ale --> piątek sobota <-- :P całe dnie w chacie więc trzeba coś wymyśleć

Czytaj posty na forum ps3! :D Będzie takie "genialne" zajęcię, że hoho.

Ja byłem w Empiku w Magnolia Park (o godz. 13 w czwartek) i było tylko to co napisałem.

Ostatnio reklamują "promocje" Open Finance - przy zakladaniu lokaty dają PS3, ale jak się okazało warunki umowy są kosmiczne i lepiej omijać tą "promocję" szerokim łukiem.

Tak apropos tego. To też to widziałem. Trzeba założyć lokatę o wartości minimum 20.000 :D A ps3 dostajesz "gratis" :) Ciekawe na ile ta umowa jest( nie sprawdziłem) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

mam pytanie odnosnie sklepu rtv euro agd, czy oplaca sie tam kupowac ps 3 ? bo mysle ze maja dobre zestawy w dobrych cenach, ktos potwierdzi ? i czy po swietach w ogole cos zastane w sklepach ; )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet oszczędnościowy III jest jednoczesną inwestycją środków własnych kolejno w 3-miesięczną lokatę bankową oprocentowaną 10 % w skali roku, w produkt strukturyzowany oraz produkt regularnego inwestowania z gwarancją kapitału, gdzie wysokość składki w przypadku poszczególnych produktów uzależniona jest od kwoty inwestycji. Minimalna łączna kwota inwestycji to 10 tys. zł. Szczegóły promocji organizowanej pod nazwą "Pakiet oszczędnościowy III + playstation w prezencie", w tym pełny opis produktu, wysokość składek, informacje o gwarancjach i ryzyku oraz opłatach znajdują się u Doradcy. Promocja ważna do 31 stycznia 2010 roku.

Niby wystarczy 10 tys. Ale pewnie jak to w reklamie trochę podkolorowane, gdzieś czytałem że ktoś się dowiadywał i chcieli żeby zainwestował 40 tys. to dostanie ps3. Przy 10 tys. można by się zastanowić, ale to po zbadaniu szczegółów tej inwestycji bo jest jakaś lekko zakręcona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo o tym pisane miedzy innymi na www.grrr.pl ,

tutaj link http://grrr.pl/2009/12/17/lokata-plus-playstation-3/

a tutaj tresc posta uzytkownika Marka ktory ogarnal temat :)

"Ta oferta to próba zrobienia z ludzi idiotów. Rozmawiałem z konsultantem i był miły tylko do czasu gdy nie zacząłem zadawać bardziej dociekliwych pytań. Uwaga!!!

Aby otrzymać konsole trzeba – oprócz wpłacenia minimum 10000 zł na (lokatę+fundusz inwestycyjny) – zapisać się do programu systematycznego oszczędzania, do

którego regularnie – co miesiąc – trzeba wpłacać minimum 200 zł! To jeszcze nic… zadeklarowany okres przez który będzie się wpłacać wynosi minimum 10 lat (DZIESIĘĆ LAT) !!!

Rezygnacja przed tym okresem spowoduje utratę POŁOWY wpłaconych pieniędzy.

A na koniec niespodzianka – jeśli spełnimy wszystkie warunki (czyli wpłacimy 10000 oraz zapiszemy się na program systematycznego oszczędzania) to otrzymamy

PLAYSTATION PORTABLE…. ponieważ, żeby dostać Playstation 3 to trzeba wpłacić na lokatę+fundusz co najmniej 40000 zł (czterdzieści tysięcy).

Mówiąc krótko – szukają dojnych (i naiwnych) krów.

Diabeł zawsze tkwi w szczegółach… nawet nie warto sobie tą ofertą zawracać głowy. Mając 40000 zł można wpłacić na lokatę do jakiegokolwiek banku i po pół roku odsetki

narosną takie że spokojnie można PlayStation 3 kupić w sklepie :)"

Chyba wiec gra nie warta swieczki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał by ktoś kupić tego zestawu z Saturna? PS3 Slim 250gb + Killzone 2 + inFamous + film blu-ray Hancock? Był tylko sprawdzany i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem 2 tygodnie temu w tesco slima 120 gb za 1080, ale miałem rabat 10%-towy za wcześniejsze zakupy, moglem jednoczesnie do tej konsoli kupić 2 gry za 50% ceny tj. dirt-a lub fifa10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ps3 80 GB = little big planet kupiłem za 1300zł i jestem zadowolony . reklamacja tez niebyła problemem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 grudnia w Kaliszu zamierzam zakupić PS3 Slima 250gb a do tego dwie gry: MotorStorm Pacyfic Rift oraz uncharted 2 pl. Odwiedzę Empik oraz Media Markt. Gdzie to dostanę najtaniej z miesiąć temu w mm dostępny był zestaw PS3 Slim 250gb + uncharted 2 za 1299zł, dostępny jest jeszcze czy są jakieś inne zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MediaMarkt w Chorzowie:

PS3 slim 250gb + inFamous PL + Kilzzone 2 PL = 1299zl

PS3 slim 250gb + Dirt2 PL = 1280zł (chyba)

PS3 slim 250gb + Eyepet z kamerką = 1400zł

PS3 slim 250gb + ACII PL = ok. 1300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli widział ktoś gdzieś w Warszawie PSP GO w dobrej cenie to proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MediaMarkt w Chorzowie:

PS3 slim 250gb + inFamous PL + Kilzzone 2 PL = 1299zl

PS3 slim 250gb + Dirt2 PL = 1280zł (chyba)

PS3 slim 250gb + Eyepet z kamerką = 1400zł

PS3 slim 250gb + ACII PL = ok. 1300zł

Z dirt2 kosztuje 1380zł ;)

W Euro AGD:

PS3 FAT

+ 3 GRY - 1199zł

+ Buzz - 1299zł

+3Gry + Piot - 1399 (GT5 Prologue)

PS3 Slim 250 + Pet EYE - 1380zł

PS3 Slim 250 + sing Star - 1399zł

PS3 Slim + Gra + pilot - 1399zł

PS3 Slim + NFS Shift + Rachet i Clank + Kable HDMI - 1499zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś w Warszawie jest możliwość zakupu PS3 (zapewne jedynie FATa) w granicach 1000zł (1100 max)?

Pytam, ponieważ gdy kupię PS3 w takiej cenie, będę mógł sobie pozwolić jeszcze na jakąś grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w hipermarketach (Carrefour, Real)

Jakiś miesiac temu widzialem Slima 120GB za 1199 zl, wiec moze FATa dostaniesz za te kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu widziałem Fata w Carrefourze za 1099, nie pamiętam z jakim dyskiem, chyba 80GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie kupiłem ps3, gdyż w Media Markcie Kalisz ceny były straszne:

- PS3 SLIM 250gb + Killzone 2+ infamous 1499

- PS3 SLIM 250 gb + najnowszy Ratchet Clank 1499

Jutro jadę ko Ferio Konin, zobacze cz coś kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MediaMarkt w Chorzowie:

PS3 slim 250gb + inFamous PL + Kilzzone 2 PL = 1299zl

PS3 slim 250gb + Dirt2 PL = 1280zł (chyba)

PS3 slim 250gb + Eyepet z kamerką = 1400zł

PS3 slim 250gb + ACII PL = ok. 1300zł

Czy ktoś z Chorzowa może to potwierdzić ? Chodzi mi głownie o ten pierwszy zestaw, nie chce jechać na darmo 40km tylko po to aby wrócić zawiedzionym do domu bo albo już nie ma albo cena wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zadzwonić przed wyjazdem i zapytać ;)

Media Markt Chorzów

ul. Katowicka 160

41-500 Chorzów

Kontakt:

Telefon: +48 32 349 61 00

Telefax: +48 32 349 61 09

Godziny otwarcia:

pon.-sob.:09.00 do 21.00

niedziela:10.00 do 20.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie ceny, bo sam kupowałem pierwszy zestaw, ale lepiej zadzwoń, pani z obsługi połączy cie z działem i zapytaj czy jeszcze są, bo jak wiesz jest wietrzenie magazynów - wiec nie zostało za dużo pudełek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jeszcze możliwość aby kupić PS3, w której w zestawie znajduje się Fifa 10? Chodzi mi o sklepy typu MM itp. Bo ja nie moge znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili ciezko. Ja np. w Wawie takiego zestawu juz dawno nie widziałem.

To kup Slima bez gry, albo jakas najtansza. Teraz Fifa10 to koszt ok. 169 zl. a gdzie widzialem nawet za 154 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 10 do ściągnięcia z PSS kosztuje 139zł.

Zestawy w Koninie ( Media Markt, ferio):

PS3 SLIM 120GB - 1299zł

PS3 SLIM 250GB + eyepet + kamerka - 1499zł

PS3 SLIM 250GB + uncharted 2 + pilot - 1449zł

PS3 SLIM 250GB + Assassins Creed 2 PL - 1419zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×