Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Tydzień temu miałem problem z zakupem konsoli w Częstochowie (mowa o wersji 120GB) dziś byłem w Poznaniu w Saturnie i jak zobaczyłem PS3 250GB za 1500pln to opadły mi ręce!! (notabene dziś była promocja bez VAT-u na RTV ale dopiero na miejscu dowiedziałem się, że konsole do gier nie są sprzętem RTV)

Posiada ktoś z Was informację po ile są PS3 we Wrocławiu interesują mnie sklepy typu MM, Saturn, Empik (dlatego właśnie te gdyż nigdy nie miałem problemów z ewentualną reklamacją, w przeciwieństwie do małych sklepików).

W oczekiwaniu na odpowiedź

Vaski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie nie wiecie kiedy bedzie promocja w media markt bez vatu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była gdzieś dobry tydzień temu promocja bez vatu w media markt, 120GB za 999zł, reklamowali w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,nie ma to jak odpowiednie pytanie w odpowiednim temacie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zakup nowej konsoli to polecam telefonicznie zamówić w tych sklepach np: NORBIT, Robson.

A w Norbit macie nawet używane fat-y z 3 miesięczną gwarancją więc po co jeździć i wypalać wachę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zakup nowej konsoli to polecam telefonicznie zamówić w tych sklepach np: NORBIT, Robson.

A w Norbit macie nawet używane fat-y z 3 miesięczną gwarancją więc po co jeździć i wypalać wachę.

Dziś stałem się posiadaczem PS3 120GB model cech2100A, została zakupiona w MM we Wrocławiu za 999pln (taka sama cena jest również w wrocławskim Saturnie). Nadmienię tylko iż w Poznaniu tych promocji nie ma i konsola taka jak moja kosztowała 1200pln. W dodatku pracownik wciskał mi kit, że sprzedaż za 1200 im się skrajnie opłaca.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podaj więcej szczegółów! Kupiłeś używkę, czy nową? Jeśli używkę (tak myślę, patrząc po cenie) to ile jeszcze gwarancji zostało? Jeśli nowa, to trochę za tania :) Podaj aukcję- linka, albo sprzedającego, zobaczymy co to za gość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z allegro uważajcie, ja kupiłem, wpłaciłem kase, konto sprzedającego potem allegro zawiesiło i teraz walczę o swoje już tydzień. Nigdy więcej małych sprzedających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z allegro uważajcie, ja kupiłem, wpłaciłem kase, konto sprzedającego potem allegro zawiesiło i teraz walczę o swoje już tydzień. Nigdy więcej małych sprzedających.

No to życzę powodzenia w odzyskaniu pieniędzy :) , a tak na marginesie .... nie lepiej kupować w jakimś RTV/sklepy SONY/ ? bo ja bym się bał tyle gotówki komuś wpłacić na konto i rozmyślać czy czasem nie zostałem oszukany.Sam swoją kupiłem w RTV Euro AGD i jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tak trafiłem. Kupowałem za większą kasę inne rzeczy i problemu nie było. Dzwoniłem, sprawdzałem, kontakt dzień w dzień, aż tu nagle kontakt się urwał.

Ale wszystko notuje, wszystkie adresy ip z jakich pisze, numer telefonu, adres sprawdzam itp. Znalazłem telefon domowy, wystarczyło zadzwonić i poskutkowało. Ma dziś wysłać ps3 kurierem wraz ze sprawdzeniem towaru przez kuriera, i od razu wysłać potwierdzenie nadania i numer przesyłki. Jak nie to jutro sprawa idzie na policję i do kolegów z jego okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy nową ps3 slim 250gb + hdmi za 1200 sie opłaca kupić? czy lepiej zaczekac na 320 i 160gb to moze ceny spadną. z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy nową ps3 slim 250gb + hdmi za 1200 sie opłaca kupić? czy lepiej zaczekac na 320 i 160gb to moze ceny spadną. z góry dzięki :)

Jeśli z drugim padem i grami to tak. A tak to nie. Kabel hdmi nie jest drogi. Oczywiście mówię o tych dodawanych razem z konsolą co są niskiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamek35--> jesli znajdziesz mi konsole ze sklepu za 1200 z drugim padem i grami to jestes kozak. bo moim zdaniem takich cen nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamek35--> jesli znajdziesz mi konsole ze sklepu za 1200 z drugim padem i grami to jestes kozak. bo moim zdaniem takich cen nie ma

Jak myślisz o euro czy MM czy innych drogich sklepach to masz racje. Na internecie masz pełno takich ofert ze sklepami w wawie czy poznianiu czy innych miastach, więc możesz zaglądnąć, też wymacać i kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za którą można realnie dostać 120GB to ok 950 a 250GB 1050. W bundlach odpowiednio drożej o cenę gry lub dodatkowego pada. Warto poszperać lub wyczekać na promocję w marketach. Ja obecnie czekam na 320GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją konsolę kupiłem w Proline i zapłaciłem ok 200,- mniej niż w marketach z elektroniką. Co prawda sklep nie ma sieci w całej Polsce ale dla mieszkańców dolnego śląska polecam. Ogólnie nie ufam jeszcze sklepom wyłącznie internetowym na tyle aby w nich zamawiać drogi sprzęt więc wolę kupować w sklepach które mają również swoje placówki które można odwiedzić w razie problemów.

No i na koniec mam dla was taką ciekawostkę .... spójrzcie na cenę ps'a w tym sklepie :D

http://sklep-rtv.com.pl/go/_info/?id=116&partner_id=25252525&code=b965da1e366cf8a6a16fea97420cd885

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... jedno ZERO, niby nic, a jaka różnica... szczególnie, jak ktoś nie zauważy i chce zapłacić od razu szybkim przelewem, a ma oncie 10 tysi... a to mu nagle zniknie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy zastanawiają się czy kupić już teraz CECH-21xx czy czekać na CECH-25xx.

Prawda jest taka, że te modele niczym nie będą się różniły, jeśli chodzi o technologię. Jedyna różnica to pojemność dysku (160gb/320gb zamiast 120gb/250gb).

Dodam, że model CECH-25xx pojawi się najwcześniej w październiku. Jeśli już ktoś chce grać we wrześniu, to nie ma sensu czekać. I tak trudno zapełnić 100gb, co dopiero 200gb, czy takie 320gb :)

Jedyną korzyścią z czekania może być spadek cen modeli CECH-21xx po wejściu tych nowszych. Ale czy te spadki cen będą znaczne? Wątpię. A nowe konsole będą w cenie obecnych najnowszych modeli? Nie. Będą droższe.

(o modelach CECH-20xx nie wspominam nawet, bo tego nie opłaca się kupować, nie dajcie sobie tego wcisnąć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

konsoli na 100% nie dostanę, zobaczymy co z kasą, czy dam radę odzyskać. Tak nawiasem mówiąc, to ps3 chciałem kupić wcześniej, 2 lata temu, wtedy również była podobna akcja. Jakieś to ps3 pechowe jest dla mnie :P.

No więc, dalej szukam konsoli do kupienia, może ktoś widział, jakieś ciekawe oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się dokładać ponad 100zł do wersji 250 GB? Są jakieś różnice pomiędzy 120 a 250 oprocz pojemnosci dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się dokładać ponad 100zł do wersji 250 GB? Są jakieś różnice pomiędzy 120 a 250 oprocz pojemnosci dysku?

Zależy do czego chcesz używać PS3, jak chcesz na niej mieć dużo filmów, gier, muzyki, niektórzy nawet zdjęcia zrzucają to warto dołożyć do 250gb.

I zważ na to, że 120gb może Ci nie starczyć, lepiej mieć więcej niż mniej. :tongue:

Wersja 120gb niczym się nie różni oprócz pojemności dysku twardego od 250gb. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×