Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie :) Kolega wyzej pytal sie o sposob "na lewo" wiec tylko tak sie czepiam ^^ dla zabawy :D Pewnie chodzilo mu o account sharing z kims kto ma bete, a takie cus nie dziala niestety.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spoko to multi :). Grafa (jak na bete) jest przepiekna, pogoda sie zmienia, duzo czajenia sie i chowania, sporo skilla potrzeba, perks... U2 multi moze zrobic furore. Szkoda tylko ze czasami mozna i godzinami czekac az znajdzie graczy i dalej dupa. No ale to w koncu beta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale spoko to multi :). Grafa (jak na bete) jest przepiekna, pogoda sie zmienia, duzo czajenia sie i chowania, sporo skilla potrzeba, perks... U2 multi moze zrobic furore. Szkoda tylko ze czasami mozna i godzinami czekac az znajdzie graczy i dalej dupa. No ale to w koncu beta...

Świrze :P ... jako tester, uchyl rabka tajemnicy, i powiedz SZCZERZE, jak z kwestia lagow?

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świrze :P ... jako tester, uchyl rabka tajemnicy, i powiedz SZCZERZE, jak z kwestia lagow?

pozdro.

z lagami jest tak jak z umiejetnosciami naszej pilkarskiej reprezentacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z lagami jest tak jak z umiejetnosciami naszej pilkarskiej reprezentacji ;)

czyli koszmarnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli koszmarnie :biggrin:

nie koszmarnie. BRAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie koszmarnie. BRAK :D

uff, w tym kontekscie, bogu dzieki, cwir, ale to bylo porownanie ze zbyt wieloma niewiadomymi :D bo opisujac gre polskich pilkarzy, mozna uzyc wiele stwierdzen hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Chcialem tylko przy okazji wyrazic swoja frustracje na weekendowe przygody naszej ekipy w Afryce..

U2 multi jest bardzo miodne, bardzo ladne, plynniutkie i jak tylko sa jeszcze jakies sposoby wbicia do bety to polecam sie starac o nie bo naprawde jest super.

Nagram jakis filmik na dniach to zapodam anonimowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z cover-systemem w multi ? Sprawnie to działa czy są jakieś osoby które kampią za jakimś murkiem i heady sadzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z cover-systemem w multi ? Sprawnie to działa czy są jakieś osoby które kampią za jakimś murkiem i heady sadzą ?

Cover system dziala praktycznie jak w singlu. Jak sie chowasz to jestes bezpieczny. Jak sie wychylisz zeby strzelac to sie automatycznie wystawiasz na strzal. Oczywiscie mniejsza powierzchnia ale jednak. Dziala to w koncu w dwie strony. Czasem dlugo sie robi wymiane z kims z ukrycia. Kampienia jeszcze nie spotkalem a heada wcale nie jest tak latwo zapodac. W ogole trzeba bardzo dokladnie celowac. Nawet sa perki co pomagaja w tym.

Sporo jest tez ciemnych miejsc i w ogole cieni na mapie, wiec przyczajki i podkradania sie sa jak najbardziej na miejscu. Podejscie goscia od tylu i silent kill - bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie multiplayerowe GeoW na PS3. System rozgrywki niemal identyczny, tylko brakuje piły łańcuchowej na karabinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli takie multiplayerowe GeoW na PS3. System rozgrywki niemal identyczny, tylko brakuje piły łańcuchowej na karabinie ;)

I z tego co mowi cwir lagow, bo w gow2 jest to na porzadku dziennym (wiem bo przez to zrezygnowalem z tej gry, ah, no i przez to ze wale w typa tone olowiu i on dalej zyje, dopiero po drugiej tonie pada :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie nie zrównujcie UNCHARTED z Gyrosami. To nie strzelanka.

nie, skadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć. Do połowy gry, strzelanie było tylko dodatkiem, później robiła się z tego typowa strzelanina z widokiem z trzeciej osoby. Tak więc... zależy na którą połowę patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie oglaszam iz Uncharted 2 to AAS (Action Adventure Shooter)!

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to action-adventure. Ja pierniczę, czy skoro w TR:L Lara strzelała co i rusz, to gra stała się TPSem? Chyba przesadzacie panowie. Oficjalnie grę zaszeregowano jako action-adventure i tyle. Jeśli komuś to nie pasuje, to niech zastanowi się nad tym, czy są jakiekolwiek gry nie będące tpsem. Wystarczy, ze postać postzrela i już mamy TPSa. Czyli wszystkie RE, UNCHARTED, TR, DINO CRISIS i wiele innych są zwykłymi strzelankami, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 zeta?? Nie warto moim zdaniem. Tzn nic nie ujmujac samej becie, ale bedzie trwac jeszcze tylko 3 tygodnie, sa dwie mapy, dwa tryby i czasami nie znajduje graczy przez dluzszy czas (choc to ponoc poprawili i wczoraj faktycznie znajdywalo choc nie od razu). Do tego za kazdym razem jak sie gre wylacza to konsola robi miekki reset.

Oczywiscie mi latwo mowic bo ja mam za darmo i z drugiej strony 30 zeta to nie jakas wielka kasa. Ale jak ktos moze to odlozyc sobie na poczet jakiejs pelnej gry to powinien tak zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra to action-adventure. Ja pierniczę, czy skoro w TR:L Lara strzelała co i rusz, to gra stała się TPSem? Chyba przesadzacie panowie. Oficjalnie grę zaszeregowano jako action-adventure i tyle. Jeśli komuś to nie pasuje, to niech zastanowi się nad tym, czy są jakiekolwiek gry nie będące tpsem. Wystarczy, ze postać postzrela i już mamy TPSa. Czyli wszystkie RE, UNCHARTED, TR, DINO CRISIS i wiele innych są zwykłymi strzelankami, tak?

Co ty w ogole gadasz? w TR strzelanie to tylko dodatek raz na jakis czas, a w unchrated co 5 minut robi sie dym i to nie maly, czy ty aby na pewno grales w Unchrated ze takie bzdury piszesz? to jest AAS i nic tego nie zmieni.

edit: kill, gdzie jest to na GT, bo szukam i nic nie widze.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do prośby niech ktos napisze jak dostac ta bete od gametrailers szukalem w google ale ludzie piszą, że to tylko dla USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to tylko dla ÓŚĄ.

Ja swoją prośbę wysłałem przed chwilą. Ciekawe czy się jeszcze dostanę :)

Edytowane przez imatix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×