Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

niech mi tylko ktos wytlumaczy jedna rzecz.. .czemu po ucieczce przed ciezarowka Drake nagle gubi AK, i podnosic go z ziemi, jak wskakujac za murek ma go wciaz na plecach?

Nate zbiera amunicje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nate zbiera amunicje.

a nieprawda. bo faktycznie po filmiku przed autobusem Nate nie ma AK standardowo tylko podnosci AK ktore wypada nie wiadomo skad na ziemie tuz po tym jak autobus przejezdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c00kiemonstah miał chyba na myśli to że Nathan rozwala samochód i mając karabin na plecach wskakuje za murek, a w następnej scenie karabinu na plecach juz nie ma. Mam nadzieję że poprawią takie szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
c00kiemonstah miał chyba na myśli to że Nathan rozwala samochód i mając karabin na plecach wskakuje za murek, a w następnej scenie karabinu na plecach juz nie ma. Mam nadzieję że poprawią takie szczegóły.

no dokladnie o to mi chodzilo, czyzbym nei skladnie sie wypowiedzial? zmeczenie materialu wybaczta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja boję się tylko tego, że ND ugryzło za duży kawałek Chleba.. Oby nie, bo gierka pisze się do listy zakupów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Może trochę na wyrost ale lepiej zapytać niż później żałować... A nie mam na tyle czasu teraz żeby na bierząco wszystkie newsy czytać...

Czy wiadomo coś czy nowy Uncharted będzie w wersji PL? Tzn. Język w grze będzie Polski? (Język na pudełku mnie nie interesuje :D) Bo jeśli nie to sobie zamówię już teraz w jakimś sklepie internetowym w PreOrder'ze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie... Może trochę na wyrost ale lepiej zapytać niż później żałować... A nie mam na tyle czasu teraz żeby na bierząco wszystkie newsy czytać...

Czy wiadomo coś czy nowy Uncharted będzie w wersji PL? Tzn. Język w grze będzie Polski? (Język na pudełku mnie nie interesuje :D) Bo jeśli nie to sobie zamówię już teraz w jakimś sklepie internetowym w PreOrder'ze

trudno powiedzieć. Sony nic takiego nie ogłosiło, ale jeszcze sporo czasu jest do premiery. Ja bym się z preorderem wstrzymał - zamówisz sobie bliżej premiery jak wszystko będzie wiadome - gier na pewno nie zabraknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wiadomo coś czy nowy Uncharted będzie w wersji PL? Tzn. Język w grze będzie Polski? (Język na pudełku mnie nie interesuje :D) Bo jeśli nie to sobie zamówię już teraz w jakimś sklepie internetowym w PreOrder'ze

SCEP oświadczyło, że będzie tłumaczyło WSZYSTKIE gry wydawane przez SCE w wersji pudełkowej, wiec tak, będzie polska wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SCEP oświadczyło, że będzie tłumaczyło WSZYSTKIE gry wydawane przez SCE w wersji pudełkowej, wiec tak, będzie polska wersja.

Mam nadzieję, że pozostanie możliwość wyboru wersji oryginalnej... Głos aktora grającego Drake`a jest tak charakterystyczny, że wielką stratą byloby gdyby w naszej wersji go zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak się wstrzymam z tym PreOrder'em...

Mam nadzieję, że pozostanie możliwość wyboru wersji oryginalnej... Głos aktora grającego Drake`a jest tak charakterystyczny, że wielką stratą byłoby gdyby w naszej wersji go zabrakło.

Głos jak głos, dla mnie też może zostać w oryginalnej wersji, satysfakcjonowały by mnie już napisy podczas Cutscene'ów po Polsku. Angielski owszem, znam ale nie na tyle żeby wszystkie słówka wyłapać i zrozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
To ja jednak się wstrzymam z tym PreOrder'em...

Głos jak głos, dla mnie też może zostać w oryginalnej wersji, satysfakcjonowały by mnie już napisy podczas Cutscene'ów po Polsku. Angielski owszem, znam ale nie na tyle żeby wszystkie słówka wyłapać i zrozumieć

Bez urazy, ale osoba sugerująca, że "zna" angielski nie powinna mieć kłopotów z cutscenkami z Uncharted. ;) Osoba znająca język nie ma takich kłopotów, jeśli ma, to bardziej adekwatne będzie określenie "komunikuję się". ;)

Ale jak najbardziej niech będą napisy polskie, czemu nie.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez urazy, ale osoba sugerująca, że "zna" angielski nie powinna mieć kłopotów z cutscenkami z Uncharted. ;) Osoba znająca język nie ma takich kłopotów, jeśli ma, to bardziej adekwatne będzie określenie "komunikuję się". ;)

Ale jak najbardziej niech będą napisy polskie, czemu nie.

No wiesz, ja np. o wile więcej zrozumiałem z cutscene z MGS4 niż z Uncharted ;p Ale nie martwcie się- w pierwszej cześći można było"mieszać" te jeżyki, więc w dwójce na 99% też tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale ciągle mam w pamięci PES6 na PS2, w którym dali wybór między polskim i ... włoskim. Pomyłka jakaś. mam nadzieję, że będzie sensownie to rozwiązane i, że jeśli ma jakiś język zniknąć, to nie będzie to oryginalna ścieżka dźwiękowa, a jakiś portugalski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale ciągle mam w pamięci PES6 na PS2, w którym dali wybór między polskim i ... włoskim. Pomyłka jakaś. mam nadzieję, że będzie sensownie to rozwiązane i, że jeśli ma jakiś język zniknąć, to nie będzie to oryginalna ścieżka dźwiękowa, a jakiś portugalski.

To samo o naszym języku mogą powiedzieć Portugalczycy... Oby nie walnęli tak jak z InFamous sam polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To samo o naszym języku mogą powiedzieć Portugalczycy... Oby nie walnęli tak jak z InFamous sam polski.

Mogą. Wiesz w czym rzecz. ;) Miejmy nadzieję, ze będzie angielski głos i pierdyliard wersji napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na bank będzie zlokalizowana... Niestety. Przecież było nawet oświadczenie ze strony Sony, że każda gra na nas rynek będzie spolszczana. Niech to szlag :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, w czym maja problem, zeby zrobic jak np. z KZ2 - umiescic wszystkie wersje jezykowe. Niech w koncu zaczna jakos wykozystywac mozliwosci plyt BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa lenistwo: gra ma nazwę. która ją sprzeda, a jak ktoś chce inaczej ,może importować. Biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzieli by sie lepiej za polonizacje PSS :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biora sie, biora :P

Serio ? Ja słyszałem tylko o XMB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ? Już XMB to będzie wielki Plus PS3. Jak jeszcze PSS spolszczą to będzie cud nad cudy. Oby SCEP się w tej kwestii wykazało, bo mogą na tym zdrowo zarobić. A co do gry, wszyscy czekamy na E3, czy przed targami będą jeszcze jakieś informacje podawane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra na bank będzie zlokalizowana... Niestety. Przecież było nawet oświadczenie ze strony Sony, że każda gra na nas rynek będzie spolszczana. Niech to szlag :/

Jeśli nie będzie wersji angielskiej, w co trudno mi uwierzyć, to zabieram sie za import.

Ja nie wiem, w czym maja problem, zeby zrobic jak np. z KZ2 - umiescic wszystkie wersje jezykowe. Niech w koncu zaczna jakos wykozystywac mozliwosci plyt BD.

oby było jak sugerujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ekhem, to jest wątek o Uncharted 2 :)

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ekhem, to jest wątek o Uncharted 2 :)

I o tym czy będzie normalna wersja językowa w tej grze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×