Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

1.10.2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW. Coraz bardziej jestem napalony na ten tytuł. ND miał fantastyczną wyjściókę w postaci U1, ale nie zasypał gruszek w popiele i ulepszył animację postaci i wiele innych aspektów. Super to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, jest niesamowity :) Grafika i gameplay są świetne !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę coś pięknego... Ta animacja, te świetne ciche zabicia , w ogóle wszystko jest extra ! Już się doczekać nie mogę !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zabiło mnie jak zobaczyłem, ze zapowiedziane sztuczki faktycznie działają, a co najważniejsze to wszystko dzieje się płynnie. ND sprawił, że Nate porusza się jak żywa istota, bez żadnych urywanych ruchów. Niesamowite wrażenie wywiera ściąganie przeciwnikaz gzymsu, akcje z tarczą i patent z uderzeniem o ścianę.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A GOL ma inne zdanie:

''Niestety, nie obyło się bez rozczarowań. Uważny obserwator bez trudu zauważy, że niektóre cienie dorysowują się tuż przed biegnącym bohaterem. Biorąc pod uwagę moc obliczeniową Playstation 3, jest to duże uchybienie i musi ulec poprawie. Zawodzi również animacja Nathana Drake'a. Co prawda sekwencje CQC prezentują się ultra widowiskowo, jednak chód i trucht awanturnika woła o pomstę do nieba. Momentami postać zachowuje się bardzo nienaturalnie i odstaje od reszty. Dotyczy to również płomieni, które pojawiają się po bardzo realistycznym wybuchu. Eksplozja z pewnością robi wrażenie, jednak trawiący barykadę ogień psuje wizerunek sceny.''

Niech ich diabli wezmą! :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay wzorowy,osoby z naughty dog miały postarać się o utrzymanie wysokiego poziomu z 1, a zapowiada się jeszcze lepiej, przygoda ND wchodzi do składu mojej zlotej trojki na ktora czekam z niezdrowa satysfakcja posiadania ps3 (GOWIII, Heavy Rain, Uncharted 2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A GOL ma inne zdanie:

''Niestety, nie obyło się bez rozczarowań. Uważny obserwator bez trudu zauważy, że niektóre cienie dorysowują się tuż przed biegnącym bohaterem. Biorąc pod uwagę moc obliczeniową Playstation 3, jest to duże uchybienie i musi ulec poprawie. Zawodzi również animacja Nathana Drake'a. Co prawda sekwencje CQC prezentują się ultra widowiskowo, jednak chód i trucht awanturnika woła o pomstę do nieba. Momentami postać zachowuje się bardzo nienaturalnie i odstaje od reszty. Dotyczy to również płomieni, które pojawiają się po bardzo realistycznym wybuchu. Eksplozja z pewnością robi wrażenie, jednak trawiący barykadę ogień psuje wizerunek sceny.''

Niech ich diabli wezmą! :mad:

Co do cieni, to faktycznie coś momentami się dziwnego dzieje. Tuż przed wejściem do wody. Ale reszta to pierniczenie.

Nowy gameplay wzorowy,osoby z naughty dog miały postarać się o utrzymanie wysokiego poziomu z 1, a zapowiada się jeszcze lepiej, przygoda ND wchodzi do składu mojej zlotej trojki na ktora czekam z niezdrowa satysfakcja posiadania ps3 (GOWIII, Heavy Rain, Uncharted 2).

Wygląda co najmniej tak dobrze jak jedynka, ale zapowiada się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A GOL ma inne zdanie:

''Niestety, nie obyło się bez rozczarowań. Uważny obserwator bez trudu zauważy, że niektóre cienie dorysowują się tuż przed biegnącym bohaterem. Biorąc pod uwagę moc obliczeniową Playstation 3, jest to duże uchybienie i musi ulec poprawie. Zawodzi również animacja Nathana Drake'a. Co prawda sekwencje CQC prezentują się ultra widowiskowo, jednak chód i trucht awanturnika woła o pomstę do nieba. Momentami postać zachowuje się bardzo nienaturalnie i odstaje od reszty. Dotyczy to również płomieni, które pojawiają się po bardzo realistycznym wybuchu. Eksplozja z pewnością robi wrażenie, jednak trawiący barykadę ogień psuje wizerunek sceny.''

Niech ich diabli wezmą! :mad:

GOL to siedziba fanbotow xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedoróbki mogą być - w końcu jest jeszcze pół roku do premiery - niektóre gry po premierze gorzej wyglądają, więc nie ma co się spinać. No i każdy ma prawo do swojej oceny - w końcu U:DF też nie był idealny pod względem technicznym - wybuchy wyglądały słabo, szczegółowe tekstury dżungli na początku np. 20 chaptera zawsze wczytywały się dopiero po chwili. Dobrze, że największymi mankamentami wskazanymi przez ludzi z siedliska zła i Xboxa są takie szczegóły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 będzie jeszcze bardziej naturalniejszy niż jedynka a w jedynce osiągneli poziom niemal mistrzowski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedoróbki mogą być - w końcu jest jeszcze pół roku do premiery - niektóre gry po premierze gorzej wyglądają, więc nie ma co się spinać. No i każdy ma prawo do swojej oceny - w końcu U:DF też nie był idealny pod względem technicznym - wybuchy wyglądały słabo, szczegółowe tekstury dżungli na początku np. 20 chaptera zawsze wczytywały się dopiero po chwili. Dobrze, że największymi mankamentami wskazanymi przez ludzi z siedliska zła i Xboxa są takie szczegóły...

Wybuchy? Mi się podobały i to bardzo. Takie smoliste, gęste kłeby dymu. Coś pięknego. Co do tekstur, to zwróć uwagę na to ile gra zajmuje miejsca na dysku. Przy tak małej przestrzeni i tak czyta tekstury i otoczenie błyskawicznie.

Uncharted 2 będzie jeszcze bardziej naturalniejszy niż jedynka a w jedynce osiągneli poziom niemal mistrzowski :)

Może to trochę zbyt daleko idące wnioski, ale coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki by ten Uncharted 2 nie był to i tak myślę że ma zarezerwowane miejsce na półkach wielu graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze jakis link zamiast spekulacji :(

Taka data sie pojawila kiedys jako pierwsza mowiaca o premierze.

http://gamersyde.com/news_7830_en.html

Jak zwykle na Gamersyde film w najlepszej możliwej jakości - wersja 720p waży swoje, ale warto ją pobrać, bo widać każdy szczegół...

thx, juz sciagam na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przygoda ND wchodzi do składu mojej zlotej trojki na ktora czekam z niezdrowa satysfakcja posiadania ps3 (GOWIII, Heavy Rain, Uncharted 2).

Oj, dokładnie, złota trójka :)

Ciekawe czy na E3 pokażą najładniejszy śnieg w grach wideo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się już podobał śnieg w Lost Planet więc teraz czekam na opad szczęki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaa ludzie tak uwielbiaja krytykowac wszystko...

gra wyglada naprawde bosko i zapowiada sie przegenialnie :) juz pierwsza czesc byla swietna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sniegiem byl tylko teaser i jedna fotka.

c2g5yhkhe63mzibnr3iv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f-u-c-k-i-n-g nice one !! Boże, ten śnieg wygląda prze cudowanie ! <zaciera łapska>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz wyobraz sobie jak ten snieg musi w akcji/ruchu wygladac :D

(i niech ktos jeszcze odwazy sie narzekac :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to teraz wyobraz sobie jak ten snieg musi w akcji/ruchu wygladac :D

(i niech ktos jeszcze odwazy sie narzekac :P )

niech mi tylko ktos wytlumaczy jedna rzecz.. .czemu po ucieczce przed ciezarowka Drake nagle gubi AK, i podnosic go z ziemi, jak wskakujac za murek ma go wciaz na plecach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×