Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

w chapterze "desperate times" czy jakoś (nie pamiętam numeru) podczas walki gdzie na początku musisz po cichu kolesia z RPG z ciężarówki zdjąć przyjeżdża w pewnym momencie samochód z działkiem i 5-6 przeciwnikami wystarczy rzucić im granat zanim wyskoczą z wozu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w chapterze "desperate times" czy jakoś (nie pamiętam numeru) podczas walki gdzie na początku musisz po cichu kolesia z RPG z ciężarówki zdjąć przyjeżdża w pewnym momencie samochód z działkiem i 5-6 przeciwnikami wystarczy rzucić im granat zanim wyskoczą z wozu ;]

albo (latwiej) walnac do nich z RPG zdobytego na w/w kolesiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rpg zużywałem w momencie gdy je zdobyłem nie chciało mi się czekać do "2 fazy" walki aż samochód przyjedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ty przeszedłeś gta w 25? no ok ale nie na 100%

No pewnie, że nie 100%. Tylko główną fabułę :) A co do uncharted, skoro mówisz że jest stosunkowo długa, myślę że warto ją kupić turned.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

została pustynia. Klasycznie - Egipt, albo coś można poodkrywać w Australii wink.gif Ewentualnie trop tajnej bazy Hitlera na biegunie, albo Tunguska - tylko tutaj trudniej wymyślić wielki skarb do odkrywania. Chyba, że tajemnica kontaktów ludzi z obcymi cywilizacjami whistling.gif

no nie wiem czy te obce cywilizacje by pasowały do uncharted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obce cywilizacje pasowałyby tutaj jak kosmici, którzy mają pojawić się rzekomo w codmw3 ;/ W Uncharted1 nie spodobał mi się wątek zombi, a co dopiero jacyś obcy. smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obce cywilizacje pasowałyby tutaj jak kosmici, którzy mają pojawić się rzekomo w codmw3 ;/ W Uncharted1 nie spodobał mi się wątek zombi, a co dopiero jacyś obcy. smile.gif

nie mówię o siekaniu setek szaraków. Bardziej coś w stylu Archiwum X - tajemnice i niedopowiedzenia związane z istnieniem pozaziemskich cywilizacji, motywujące gracza do zagłębiania się w fabułę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zamierzam kupić Uncharted2. Mam pytanie, ile mniej więcej zajmuje przejście gry ?

Ja przeszedłem w 2 dni znajdując 101 skarbów na poziomie normalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ o trybie single zostało juz wszystko powiedziane chciałbym napisać parę słów od siebie na temat zachowania graczy w trybie multiplayer.

Grając co-op zauważyłem, że wielu z tych upośledzonych buraków (inaczej ich nazwać nie można) celowo zabija partnera (w tym wypadku mnie) po to by nabić sobie jak najwięcej punktów samemu. Dzisiaj zdarzyło mi się to wielokrotnie i myślałem, ze dostane jakiegoś szału. Kolo z którym grałem (wybrany losowo) podchodzi do mnie z rpg lub granatnikiem czy inną bronią i sru. Zanim nastąpi respawn mija minuta a w tym czasie on nabija sobie więcej punktów do statystyk. Również jak zdarzy mi się zginąć to zamiast podejść i uleczyć to stoi i ładuje jeszcze we mnie lub nie reaguje na moją prośbę o uleczenie. Jeśli zaś gra odbywa się we trzech to najpierw ja a potem drugi gracz dostaje kulkę.

Są też typy, które normalnie przechodzą tip top całą grę a jak ma już nastąpić finał to dopiero wtedy zabijają? I na co taka gra? Czy ludzie nie potrafią się normalnie bawić?

Zrobię chyba czarną listę tych debili.

Edytowane przez Bełek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawaj ich do Block list i Ci już ich gra nie dokoptuje. ;) Ale jest to porażające. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Niestety ja też spotkałem się z takim zachowaniem. Szkoda,że dla niektórych ważniejsze są statystki niż dobra zabawa...

Poza tym gra jest super,nie mogę doczekać się nowej mapki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie gram na necie z randomowymi botami w coś co zajmuje więcej niż 5 min - niestety jedno trophy mnie do tego zmusiło i oczywiście musiałem trafić na jakiegoś kretyna już w 2 próbie co-opa (w 1 jeden koleś dostał dc) co miał lvl 39 (pozostałe to 1-ja i 7) więc pewnie część ludzi powyżej któregoś levelu myśli że jest wielkie pr0 elo i tak się zachowują

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po długich godzinach, spędzonych z grą wpadła platynka naprawde opłacało się ją kupić.Niestety nadszedł czas na sprzedanie tej pozycji ,jednak nigdy nie zapomne chwil spędzonych z Tą grą, ponieważ gram z 17 lat i nigdy lepszego singla nie widziałem(-: ,w dodatku sequel-a. Jak dla mnie to gra roku jeżeli chodzi o singla i będę to podtrzymywał do...God of War3 (-:,jednak te dwie produkcje to całkiem co innego. Więc kto nie grał jeszcze w Uncharted 2 polecam, bo ta gra to obowiązek dla każdego PS3-posiadacza.Pozdrawiam speed1-BOSS. Wielkie UKŁONY w stronę - NAUGHTY DOGbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, możliwe , że część moich zgonów spowodowanych było przez tego typu ludzi, ale czy czasem nie jest tak, że za zabijanie swoich traci się punkty?

W ten weekend dostaniemy darmową, nową arenę (The Fort) i kasałkę x 2. Po planszach bedziemy biegac jakoDrake Pączuszek i Lazarovic.

Sczypior>>> Wiesz, ze to co planujesz, a pewnie już kilka razy zrobiłeś, jest nielegalne? Zerknij na pudełko z grą. "ZABRANIA SIĘ ODSPRZEDAŻY I WYNAJMU PRODUKTU, CHYBA ŻE SCEE WYRAZI NA TO ZODĘ". Swoją drogą, mamy odpowiedź na temat zasadności pretensji wydawców do osób bawiących się w tzw. rynek wtórny.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, możliwe , że część moich zgonów spowodowanych było przez tego typu ludzi, ale czy czasem nie jest tak, że za zabijanie swoich traci się punkty?

W ten weekend dostaniemy darmową, nową arenę (The Fort) i kasałkę x 2. Po planszach bedziemy biegac jakoDrake Pączuszek i Lazarovic.

Sczypior>>> Wiesz, ze to co planujesz, a pewnie już kilka razy zrobiłeś, jest nielegalne? Zerknij na pudełko z grą. "ZABRANIA SIĘ ODSPRZEDAŻY I WYNAJMU PRODUKTU, CHYBA ŻE SCEE WYRAZI NA TO ZODĘ". Swoją drogą, mamy odpowiedź na temat zasadności pretensji wydawców do osób bawiących się w tzw. rynek wtórny.

kopaczK-więc ukaż wszystkich tych co sprzedaja gre na allegro ,sam kupiłem używke wiec musze pozwać gościa, co mi ją sprzedał tak? A ja tak daleko jej nie opylam bo kuzynowi(-; Powiedz trzymasz ps1,ps2 i setki gier w domu?Bo w polsce żadko kto zostawia stary sprzęt,np ja mam ps1 i z grami(HONOROWYMI)a reszta sprzedane PS2, sprzedałem -przed pójściem do Armii więc chyba niepotrzebnie się mnie czepiasz. A i sprzedaje pierwszą gre z mojej kolekcji,a dlaczego? Ponieważ zapłaciłem za nią sporo a kupiec sam się nabył i to taki ,który kiedyś mi ją wypożyczy w tych czasach KopaczK trzeba kombinować jak się da u nas w PL.pozdrawiam wszystkich allegrowiczówbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sczypior>>> Wiesz, ze to co planujesz, a pewnie już kilka razy zrobiłeś, jest nielegalne? Zerknij na pudełko z grą. "ZABRANIA SIĘ ODSPRZEDAŻY I WYNAJMU PRODUKTU, CHYBA ŻE SCEE WYRAZI NA TO ZODĘ". Swoją drogą, mamy odpowiedź na temat zasadności pretensji wydawców do osób bawiących się w tzw. rynek wtórny.

A wiesz, że picie piwa w parku też jest nielegalne? Zamiast ******** sie o takie rzeczy spojrz na siebie i czy wszystko co ty robisz jest legalne. Chlopak kupil ps3, na ktora nie ma piratow, wiec kupuje same oryginalne gry, a ty sie przysadzasz jeszcze o takie cos... na policje jeszcze przedzwon ...wiesz jak sie takich jak ty nazywa...

Edytowane przez cwir
wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ZABRANIA SIĘ ODSPRZEDAŻY I WYNAJMU PRODUKTU, CHYBA ŻE SCEE WYRAZI NA TO ZODĘ"

Banować Black Market!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopaczK-więc ukaż wszystkich tych co sprzedaja gre na allegro ,sam kupiłem używke wiec musze pozwać gościa, co mi ją sprzedał tak? A ja tak daleko jej nie opylam bo kuzynowi(-; Powiedz trzymasz ps1,ps2 i setki gier w domu?Bo w polsce żadko kto zostawia stary sprzęt,np ja mam ps1 i z grami(HONOROWYMI)a reszta sprzedane PS2, sprzedałem -przed pójściem do Armii więc chyba niepotrzebnie się mnie czepiasz. A i sprzedaje pierwszą gre z mojej kolekcji,a dlaczego? Ponieważ zapłaciłem za nią sporo a kupiec sam się nabył i to taki ,który kiedyś mi ją wypożyczy w tych czasach KopaczK trzeba kombinować jak się da u nas w PL.pozdrawiam wszystkich allegrowiczówbiggrin.gif

Pogadaliśmy sobie na PSNie, więc chyba wszystko sobie wyjasniliśmy. Napisałem co jest wytłuszczone na pudełku. Nie oceniam Ciebie, podaję fakt.

Co do gier z PSXa i PS2, mam je wszystkie razem ze sprzętem. Czego ma to dowodzić?

Ceny gier w Polsce są wygórowane, ale czy czasem tacy Allegrowicze i cwaniaki, którzy uważają, że "trzeba kombinować jak się da u nas w PL", nie wpływają na taki stan rzeczy? Wydaje mi się, że po części tak. Nie podoba mi się to, bo za takich ludzi płacą inni, kupujący nówki gracze.

A wiesz, że picie piwa w parku też jest nielegalne? Zamiast ******** sie o takie rzeczy spojrz na siebie i czy wszystko co ty robisz jest legalne. Chlopak kupil ps3, na ktora nie ma piratow, wiec kupuje same oryginalne gry, a ty sie przysadzasz jeszcze o takie cos... na policje jeszcze przedzwon ...wiesz jak sie takich jak ty nazywa...

Wiem i uważam, że powinno się za takie cyrki dostawać mandaty. Tyle w kwestii odpowiedzi na Twoje pytanie o moją świadomość korzystania z napojów wyskokowych w miejscu publicznym. Teraz z innej beczki. Nie pisz do mnie w ten sposób, bo sobie tego nie życzę. Chcesz podyskutować na ten temat, to idź do prawnika, albo na policję. Ale uważasz ich pewnie za "psy" i z nimi nie gadasz.

Nigdzie nie dzwonię, a nawet gdybym miał chęć to zrobić, to nic Ci do tego. A nazywać możesz sobie kogo chcesz, jak chcesz, ale nie zdziw się jak ktoś Cię z tego rozliczy. Nie, nie chodzi o mnie, bo mi kompletnie dyndasz i powiewasz.

Wracając do tematu. Ma ktoś ochotę w weekend pograć w drużynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracać do tematu, bo posypią się warny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaliśmy sobie na PSNie, więc chyba wszystko sobie wyjasniliśmy. Napisałem co jest wytłuszczone na pudełku. Nie oceniam Ciebie, podaję fakt.

Co do gier z PSXa i PS2, mam je wszystkie razem ze sprzętem. Czego ma to dowodzić?

Ceny gier w Polsce są wygórowane, ale czy czasem tacy Allegrowicze i cwaniaki, którzy uważają, że "trzeba kombinować jak się da u nas w PL", nie wpływają na taki stan rzeczy? Wydaje mi się, że po części tak. Nie podoba mi się to, bo za takich ludzi płacą inni, kupujący nówki gracze.

Wiem i uważam, że powinno się za takie cyrki dostawać mandaty. Tyle w kwestii odpowiedzi na Twoje pytanie o moją świadomość korzystania z napojów wyskokowych w miejscu publicznym. Teraz z innej beczki. Nie pisz do mnie w ten sposób, bo sobie tego nie życzę. Chcesz podyskutować na ten temat, to idź do prawnika, albo na policję. Ale uważasz ich pewnie za "psy" i z nimi nie gadasz.

Nigdzie nie dzwonię, a nawet gdybym miał chęć to zrobić, to nic Ci do tego. A nazywać możesz sobie kogo chcesz, jak chcesz, ale nie zdziw się jak ktoś Cię z tego rozliczy. Nie, nie chodzi o mnie, bo mi kompletnie dyndasz i powiewasz.

Wracając do tematu. Ma ktoś ochotę w weekend pograć w drużynie?

heh jak nigdy musze sie z toba zgodzic :) nomen omen wdzialem u mnie w miescie na murze napis HWDP psom xD tyle do tamtego pana... a co do U2 gral jzu ktos nowa mape? jak sie sprawuje? sa jakies nowe skorki?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanem gier jestem od 20 lat, fanem playstation od 13, ps3 też już jakiś czas mi służy, na tym forum jestem nowy zakładając konto myślałem, że to kompetentne forum i że jak wchodzę w zakładkę gry i wybieram konkretną grę to poczytam o danym tytule i o tym co z nim związane, a nie jakieś słowne przepychanki w stylu ten to ten tamto Ludzie takimi głupotami zapychacie serwer i zaniżacie tylko poziom tego forum, po co to komu. Mam pytanie czy gra jest trudna, bo chce kupić ją młodszemu bratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanem gier jestem od 20 lat, fanem playstation od 13, ps3 też już jakiś czas mi służy, na tym forum jestem nowy zakładając konto myślałem, że to kompetentne forum i że jak wchodzę w zakładkę gry i wybieram konkretną grę to poczytam o danym tytule i o tym co z nim związane, a nie jakieś słowne przepychanki w stylu ten to ten tamto Ludzie takimi głupotami zapychacie serwer i zaniżacie tylko poziom tego forum, po co to komu. Mam pytanie czy gra jest trudna, bo chce kupić ją młodszemu bratu.

Jesli dawal rady w roznych strzelankach to i w tej grze akcji da rade. A napewno na pierszych poziomach trudnosci. Plus umiejetnosc skakania ;) Zagadek jest kilka ale sa latwe. Tzn. nie wiem jak mlody jest brat;)

P.S. Widzicie DLC juz w PSS ? Bo ja nie widze :/ Chyba ze trzeba wlaczyc plytke z gra i wtedy pojawi sie update ?

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×