Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo ludzi ciosa w tą grę po przemierze Mw2? Chodzi mi o sieć, tak samo jak ma się sytuacja z Killzone 2, gra ktoś czy żywej duszy nie ma ?

Bo niestety, słyszałem że multi na PS 3 szybko się starzeje, tzn. po czasie rzadko można kogoś spotkać do gry.

Prepraszam że tak trochę nie na temat, ale nie chcę już zakładać nowego tematu i być może powielać stary problem, więc proszę, odpowiedzcie mi tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 7066 ludzi online ;> Zaraz pykne sobie w "Przetrwanie" ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 7066 ludzi online ;> Zaraz pykne sobie w "Przetrwanie" ;>

Mało coś osób gra, ja zabiorę się za multi jak jakieś stosowne DLC wyjdzie. Można powiedzieć że motywacji nie mam :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie korci by coś napisać :D wczoraj kupiłem ps3 wkońcu bundle z uncharted 2 :D troche trzebabyło po oszczędzać ale było warto :D wrażenia ??mhhh szczena opdła iniewiem kiedy ją podniose:D Choć początek był trudny ( brak przyzwyczajenia do pada:( To chyba dobra giera jak na początek przygody z ps3 ??:P:P (może to brzmi jak pytanie retoryczne ale sorki ) nie moglem sie powstrzymac:P hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobra giera jak na początek przygody z ps3 ??:P:P (może to brzmi jak pytanie retoryczne ale sorki ) nie moglem sie powstrzymac:P hehehe

Od biedy moze byc jak juz zapytales ;P sorry ale nie moglem sie powstrzymac ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam pytanie: co się w dalszej części gry stanie z Chloe i jak będą wyglądały jej losy w trakcie gry? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wiedzieliscie ze w filmie 2012 jest mowa o naszym Uchartedowym bohaterze ;))) TENZIN ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie korci by coś napisać :D wczoraj kupiłem ps3 wkońcu bundle z uncharted 2 :D troche trzebabyło po oszczędzać ale było warto :D wrażenia ??mhhh szczena opdła iniewiem kiedy ją podniose:D Choć początek był trudny ( brak przyzwyczajenia do pada:( To chyba dobra giera jak na początek przygody z ps3 ??:P:P (może to brzmi jak pytanie retoryczne ale sorki ) nie moglem sie powstrzymac:P hehehe

Czy ja wiem czy dobra.. Przez to wszystkie następne gry, które kupisz będą wyglądać blado :P

Edytowane przez rejnol93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy dobra.. Przez to wszystkie następne gry, które kupisz będą wyglądać blado :P

Czy ja wiem czy wszystkie będą blade... to tylko kwestia gustu, musi po prostu wybrać gatunek który mu najbardziej pasuje, reszta to już kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan jedynki jestem zmuszony napisać coś co pewno nie spodoba się ogółowi. Gra jest rewelacyjna, filmowa, super wyreżyserowana, ma ciekawy scenariusz i bardzo ciekawe postacie, a ukazanie relacji między nimi to pierwsza liga elektronicznej rozgrywki, ale jest kilka baboli, które sprawiają, że gra nie pobiła jedynki. To moje zdanie, możecesię z nim nie zgadzać, ale czy nie denerwują sytuacje, kiedy to strzały w wodę nie kończą się rozbryzgiem, albo strzały w bambusy i niektóre inne rośliny, nie pozostawiają na nich żadnych śladów? UNCHARTED DF był bardziej dopracowany. Nie było też tak częstego przechodzenia przez ściany, ścianek przezroczystych nie było wcale, a tu są... Drake raz stał w powietrzu... Niestety rozrost gry sprawił, że nie udało uniknąć sie pewnych błędów, no cóz. Gra i tak jest rewelacyjna, ale dopracowanie graficzne nie jest na 10, a na 9. Wiem, ze porównywanie 1 i 2 nie ma większego sensu, bo w tej pierwszej cały czas łaziło sie po tej samej okolicy, więc mogli ją bardziej dopieścić, ale z drugiej strony U:AT tworzyli na gotowym silniku...

Tyle marudzenia, trzeba zająć się platynką, zeby uhonorować tród autorów.

PS. skarby poukrywali nienajgorzej. :P PO przejściu gry bez poradników jest ich na liście 81 sztuk, bez reliktu, więc mocna 4. :D

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan jedynki jestem zmuszony napisać coś co pewno nie spodoba się ogółowi. Gra jest rewelacyjna, filmowa, super wyreżyserowana, ma ciekawy scenariusz i bardzo ciekawe postacie, a ukazanie relacji między nimi to pierwsza liga elektronicznej rozgrywki, ale jest kilka baboli, które sprawiają, że gra nie pobiła jedynki. To moje zdanie, możecesię z nim nie zgadzać, ale czy nie denerwują sytuacje, kiedy to strzały w wodę nie kończą się rozbryzgiem, albo strzały w bambusy i niektóre inne rośliny, nie pozostawiają na nich żadnych śladów? UNCHARTED DF był bardziej dopracowany. Nie było też tak częstego przechodzenia przez ściany, ścianek przezroczystych nie było wcale, a tu są... Drake raz stał w powietrzu... Niestety rozrost gry sprawił, że nie udało uniknąć sie pewnych błędów, no cóz. Gra i tak jest rewelacyjna, ale dopracowanie graficzne nie jest na 10, a na 9. Wiem, ze porównywanie 1 i 2 nie ma większego sensu, bo w tej pierwszej cały czas łaziło sie po tej samej okolicy, więc mogli ją bardziej dopieścić, ale z drugiej strony U:AT tworzyli na gotowym silniku...

Tyle marudzenia, trzeba zająć się platynką, zeby uhonorować tród autorów.

PS. skarby poukrywali nienajgorzej. :P PO przejściu gry bez poradników jest ich na liście 81 sztuk, bez reliktu, więc mocna 4. :D

No o malym realizmie i niektorych babola grafiycznych bylo mowione. Ale i tak GIERA WYPASNA i miejmy nadzieje w 3ce juz nie bedziemy mieli sie do czego doczepic bo bedzie 10/10 ! ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie realizmu w grach nie powinno być dużo. Kiedy wracamy z nudnej codziennej pracy (no chyba, że ktoś jest kaskaderem) mamy ochotę zrobić coś ciekawego, powspinać się Nathanem Drake'iem po takich wysokich skałach, że nam się nie śniło. W końcu robimy coś innego, co nie ma nic wspólnego z realiami szarego życia i buzia nam się uśmiecha :):)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest.

Ja się czepiam błędów graficznych i niedoróbek. UNCHARTED jest rewelacyjną grą przygodową na miarę starego dobrego INDIANA JONES`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem, tak. zagrałem w demo i kupiłem grę. i tak powinno być. same demo ma wywrzeć takie wrażenie na osobie grającej by po 12 min grania wiedzieć że to jest to!

tak samo miałem z Condemned2. demo i od razu przypomniało m się jak na ps1 grałem w Silent Hill..... mniam !!!! więc zagrałem w demo i ( tu się przyznam - było po 23 i po paru atakach na mnie pojawił się dreszcz strachu- mimo że to gra !) grę kupiłem i zaczynam grać....

wracając jednak do Uncharted:

w tą grę nie chce się grać szybko. ją trzeba konsumować i cieszyć się że po wygranej strzelaninie można sobie cieszyć się chwilą..... znaczy być w tym świecie naszego bohatera... i te widoki....

kto nie kupił- nie czekaj, warto . wieczory lecą tak szybko jak nigdy.

w pierwszy dzień gdy kupiłem siadłem ot tak " na chwile" i już było 7% - zaznaczam że się nie spieszę. dla porównania GTA4 mam od 14 dni i mam 8% stanu gry........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem, tak. zagrałem w demo i kupiłem grę. i tak powinno być. same demo ma wywrzeć takie wrażenie na osobie grającej by po 12 min grania wiedzieć że to jest to!

tak samo miałem z Condemned2. demo i od razu przypomniało m się jak na ps1 grałem w Silent Hill..... mniam !!!! więc zagrałem w demo i ( tu się przyznam - było po 23 i po paru atakach na mnie pojawił się dreszcz strachu- mimo że to gra !) grę kupiłem i zaczynam grać....

wracając jednak do Uncharted:

w tą grę nie chce się grać szybko. ją trzeba konsumować i cieszyć się że po wygranej strzelaninie można sobie cieszyć się chwilą..... znaczy być w tym świecie naszego bohatera... i te widoki....

kto nie kupił- nie czekaj, warto . wieczory lecą tak szybko jak nigdy.

w pierwszy dzień gdy kupiłem siadłem ot tak " na chwile" i już było 7% - zaznaczam że się nie spieszę. dla porównania GTA4 mam od 14 dni i mam 8% stanu gry........

Prawdopodobnie pomyliłeś części gry bo z tego co mi się wydaje nie ma demo uncharted 2 (dobrze mówie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pomyliłeś części gry bo z tego co mi się wydaje nie ma demo uncharted 2 (dobrze mówie?)

Może chodziło o demo/betę online?

A swoją drogą jak ktoś gra online może dodać mnie do znajomych :)

Skończyłem grę w sp (moja ocena to 8+) i teraz gram tylko online (9+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło o demo/betę online?

A swoją drogą jak ktoś gra online może dodać mnie do znajomych smile.gif

Skończyłem grę w sp (moja ocena to 8+) i teraz gram tylko online (9+)

Gram na crashing 4 raz ja przechodze ,ale wszystkie skarby itd mam, i nie powiem że chłopaki lepszej gry nie mogli zrobic bo ta wymiata wszystkie stereotypy ,że sequel to juz nie to,w tym przypadku to 2 razy to samo co jedynka( w sensie lepiej ,ładniej, cool), i 10 to ocena tylko tu pasująca(-:sam miód. zapraszam do online jak ktos chętny w tym tyg od rana do 13.pozdrawiam speed1-BOSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pomyliłeś części gry bo z tego co mi się wydaje nie ma demo uncharted 2 (dobrze mówie?)

myślałem że pisze w temacie o 1 części gry.

Twoja racja.

ale wiadomo o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem grę na HARD`zie, tym razem po polsku. Jestem na początku 3 rozdziału i jestem powalony na łopatki idiotycznymi błędami i poziomem tłumaczenia, że o grze aktorów nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W.g mnie U:2.A.T - jak grywalna fabuła - superos - postacie graficznie dopracowane animacje mega -ale czasami widac skaczace piksele - generalnie grafa mnie roppzier... - :) - i poelcam ta gierke co tu duzo pisac!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam mały problem z grą (puki co) mianowicie, w czasie odpalania gry w dolnym rogu kręci się sztylet, dodatkowo przygrywała mu muzyka po chwili pojawia się tekst "sony computer e...." i wciśnij start, od wczoraj po zawiasie konsoli w momencie właśnie kręcenia się tego sztyletu sytuacja powtarzała się aż do restartu, teraz gra się uruchamia ale muzyczki już nie ma:(

To drobnostka, ale jestem nowy posiadaczem PS 3 i nie wiem czy takie rzeczy są normalne, spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas samej gry jest wszystko ok? Muza, dźwięk i grafika?

Mnie dziś spotkała wątpliwa przyjemność zareagwania na zwiechę gry. Jeden raz tylko tak miałem, ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×