Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee to raczej nie problem tylko po prostu masz edycje Angielska gdzie jest tylko jeden jezyk do wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się tak dało - to każdy cwaniak odpina sobie kabel od netu od konsoli i już ma "problem sieciowy" za który nie powinno się karać.

Ciuu to juz niezle ktos musilal by byc zryty zeby leciec do konsoli wyciagac kabel i podlaczac spowrotem, czekac az sie konsola poalczy z netowork potem uncharted znow nowa gra i wszystko przez to ze sie zginelo w jakiejs grze i nie chcialo sie czekac na nowa tia ? <olaboga>

A nawet mimo to ludzi rozlaca z roznych przyczyn a wszyscy sa kwalifikowani przez to jak to napisales jako CFANIACY a to nie FAIR i tyle. System kar tak samo nie dopracowany jak ten caly multi matchmaking. PADAK :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, czy warto kupić U2, polecam obejrzeć tą recenzję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie skończyłem grę na poziomie normal i teraz mogę np. daną misje przechodzić wybierając rozdziały czy muszę zacząć od samego początku i tak przechodzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie skończyłem grę na poziomie normal i teraz mogę np. daną misje przechodzić wybierając rozdziały czy muszę zacząć od samego początku i tak przechodzić ?

Ehhh... wystarczy było zobaczyć kilka stron wcześniej i znalazł byś odpowiedź... tak możesz wybrać sobie dowolny etap, nie musisz grać od początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Kilka tematów ? tutaj jest 101 więc przeglądałem kilka możliwe , że nie zauważyłem ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moją aktywność na forum rozpocznę od Uncharted 2 - chciałbym wyrazić własną opinię :)

Uważam, że ta gra jest świetna, ale coś jednak mi w tej serii nie leży przez co zawsze nie zgadzam się z ogólnym hurra-optymizmem.

Oczywiście grafa i technikalia są najwyższych lotów, ale mimo wszystko nie przekonuje mnie U2. Podoba mi się bardzo online za to! TO dla mnie największe zaskoczenie (na plus) przy drugiej części.

Grę roku obstawiam w takim razie MW 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dość dziwnych okolicznościach dziś w mojej ps3 zagościł po raz pierwszy U2, jestem po jakiejś godzinie grania i o grze moge mówic w samych superlatywach.Grafika jedna z lepszych jakie moje patrzałki widziały bardzo fajne zaskrypotowane rożnego rodzaju "akcje" ale co najbardziej podoba mi sie to niby nie idealny ale za to dający dużo radości system strzelania, gram w pl i przyznaje że mogłoby być lepiej ale ważne że coś robią dla nas i nie zawsze polska = w oczach sony 3 świat.elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie skończyłem grę na poziomie normal i teraz mogę np. daną misje przechodzić wybierając rozdziały czy muszę zacząć od samego początku i tak przechodzić ?

Możesz wybierać rozdziały i grać (nawet na poziomie Very Easy), ale nie możesz tym sposobem ukończyć gry na poziomie Hard i wyższym. Aby grać na Hard, musisz użyć opcji Nowa gra (możesz oczywiście stworzyć do tego nowy save).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wybierać rozdziały i grać (nawet na poziomie Very Easy), ale nie możesz tym sposobem ukończyć gry na poziomie Hard i wyższym. Aby grać na Hard, musisz użyć opcji Nowa gra (możesz oczywiście stworzyć do tego nowy save).

No , ale jak ukończę dany poziom na np. Wymagającym(Hard) to w rozdziałach mam napisane , że pierwsza misja (Młot i Kowadło) ukończono na poziomie wymagający i tak ukończyłem właśnie 7 poziomów i te 7 poziomów mam (Ukończone na poziomie wymagający) , a te rozdziały od 8 do 26 mam napisane (ukończono na poziomie normalny) . Więc wydaje mi się , że jak przejdę tak wszystkie poziomy wybierając dany rozdział to odblokuje mi się (Miażdżący) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , ale jak ukończę dany poziom na np. Wymagającym(Hard) to w rozdziałach mam napisane , że pierwsza misja (Młot i Kowadło) ukończono na poziomie wymagający i tak ukończyłem właśnie 7 poziomów i te 7 poziomów mam (Ukończone na poziomie wymagający) , a te rozdziały od 8 do 26 mam napisane (ukończono na poziomie normalny) . Więc wydaje mi się , że jak przejdę tak wszystkie poziomy wybierając dany rozdział to odblokuje mi się (Miażdżący) .

U mnie było inaczej... Ukończyłem grę na Normalnym, potem przeszedłem kilka rozdziałów na wymagającym, ale nadal było napisane "Ukończony na Normalny". Dopiero teraz jak gram na Wymagającym (od nowa) jest napisane "Ukończony na Wymagającym". Nie wiem, dlaczego u mnie jest inaczej niż u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było inaczej... Ukończyłem grę na Normalnym, potem przeszedłem kilka rozdziałów na wymagającym, ale nadal było napisane "Ukończony na Normalny". Dopiero teraz jak gram na Wymagającym (od nowa) jest napisane "Ukończony na Wymagającym". Nie wiem, dlaczego u mnie jest inaczej niż u Ciebie.

No właśnie sam się zastanawiam , może ktoś inny by się wypowiedział jak powinno być czy tak jak ja mam czy jak ma kolega hapnik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz brać nowej gry na hard... wystarczy, że włączysz dany etap na poziom hard i po przejściu go zostaje on zaliczony... i takim sposobem możesz przejść każdy etap (nawet w różnej kolejności) i gra zaliczy Ci wtedy przejście na hardzie (Oczywiście jak ukończysz wszystkie 26 etapów)... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, moja kopia niebawem będzie w mojej konsoli :) Mam tylko pytanko, czy dużo osób gra na multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dośyć dużo ludzi jest. Ale najbardziej wkurzające są te kary, co musisz czekać ileś tam sekund jak opuścisz grę, moim zdaniem w ogóle to bez sensu... :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym najlepiej rozwalać te dziwne stwoty co tam pod koniec są??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym najlepiej rozwalać te dziwne stwoty co tam pod koniec są??

Wystarczy jak zabijesz jednego i zabierzesz kusze po nim... kusza zabija ich nawet z jednego strzału... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jesli zabijac wrogow w ostatnich chapterach, to tylko kusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jesli zabijac wrogow w ostatnich chapterach, to tylko kusza.

Tia, zeby jeszcze bylo do niej duzo amonicji.. Na straznikow SZAMBALI starzczy ale na wiecej koszenia nie specjalnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jedno niedociągnięcie w misji z muzeum. Drake nie chce uzywać pistoletów bo strażnicy muzealni to w końcu niewinni ludzie (a nie złoczyńcy Lazarevica). Mimo to podczas tej misji niektórych przeciwników można udusić od tyłu, a jednego zrzucić z dachu prosto do oceanu. i gdzie tu sens gdzie logika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jedno niedociągnięcie w misji z muzeum. Drake nie chce uzywać pistoletów bo strażnicy muzealni to w końcu niewinni ludzie (a nie złoczyńcy Lazarevica). Mimo to podczas tej misji niektórych przeciwników można udusić od tyłu, a jednego zrzucić z dachu prosto do oceanu. i gdzie tu sens gdzie logika?

To samo myślałem podaczas pierwszego przechodzenia gry. :) Bez sensu, ale cóż poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jedno niedociągnięcie w misji z muzeum. Drake nie chce uzywać pistoletów bo strażnicy muzealni to w końcu niewinni ludzie (a nie złoczyńcy Lazarevica). Mimo to podczas tej misji niektórych przeciwników można udusić od tyłu, a jednego zrzucić z dachu prosto do oceanu. i gdzie tu sens gdzie logika?

nie wiem czy kolega sie orientuje ale przyduszanie przeciwnikow nie powoduje smierci tylko utrate przytomnosci. po drugie - owy straznik ktorego sie zrzucilo z dachu wpada jak sam stwierdziles do oceanu/morza a jezeli spojzysz na niego jeszcze chwile to zobaczysz ze plynie do brzegu w wodzie. no i gdzie tu sens? gdzie logika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jedno niedociągnięcie w misji z muzeum. Drake nie chce uzywać pistoletów bo strażnicy muzealni to w końcu niewinni ludzie (a nie złoczyńcy Lazarevica). Mimo to podczas tej misji niektórych przeciwników można udusić od tyłu, a jednego zrzucić z dachu prosto do oceanu. i gdzie tu sens gdzie logika?

Tego gościa co wpadł do oceanu można by wytłumaczyć (Bo może przeżył ; D , co nie zmienia faktu , że i tak go zrzucił ) no , ale tych co można udusić od tyłu to fakt trochę to dziwnie i bez sensu lekko .

afwi - napisaliśmy w tym samym czasie ; D

Edytowane przez swiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jak kupie angielska wersje to bede mogl sciagnac polski jezyk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×