Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czlowieku...

TO TYLKO KWESTIA KOLOROW !? Ustawie Sobie na TV takie kolory ze beda oczy wypalac, albo wogole ich nie bede mial i tez mi powiesz ze to kwestia kolorow ? Wez sie troche zastanow. Nie wiem czy Microsoft placi serwisa, ale widac na tych fotkach ze X generuje lepsze shadery i w kolorach tez jest roznica, na x'ie sa "zywsze", ale takie to Ja moge tez w opcjach TV ustawic.

Widze, ze to Ciebie tak bardzo zabolalo bo powiedzialem, ze kolejna gra wyglada lepiej na konsoli konkurencji. Grafika nie jest dla Mnie najwazniejsza i gre kupuje w dniu premiery.

chyba kolejna wypada gorzej, najpierw Tekken 6, potem MW2, a teraz AC2 ...

facet sprawdz sobie sam, porownaj niebo i tekstury :thumbsup: ... . http://www.videogameszone.de/aid,699613/Assassins-Creed-2-Grafikvergleich-PS3-vs-Xbox-360-Unterschiede-in-Texturen-und-Kamera/Special/?menu=browser&mode=article&article_id=699613&entity_id=219434,219433&image_id=1222404&page=1&order=

chyba kolejna wypada gorzej na xbox, najpierw Tekken 6, potem MW2, a teraz AC2 ...

facet sprawdz sobie sam, porownaj niebo i tekstury :thumbsup: ... .

golym okiem widac ze konsola Microsoftu ma wypalone niebo, dlatego na ps3 widać więcej :D ...

co do samej gamy kolorow, to na X360 jest bardziej niebieska i przez to zimna, na Ps3 natomiast jest odcień zieleni który ociepla i w odbiorze jest bardzie żywy :thumbsup: ...

post-16128-1258553227,7512_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku...

TO TYLKO KWESTIA KOLOROW !? Ustawie Sobie na TV takie kolory ze beda oczy wypalac, albo wogole ich nie bede mial i tez mi powiesz ze to kwestia kolorow ? Wez sie troche zastanow. Nie wiem czy Microsoft placi serwisa, ale widac na tych fotkach ze X generuje lepsze shadery i w kolorach tez jest roznica, na x'ie sa "zywsze", ale takie to Ja moge tez w opcjach TV ustawic.

Widze, ze to Ciebie tak bardzo zabolalo bo powiedzialem, ze kolejna gra wyglada lepiej na konsoli konkurencji. Grafika nie jest dla Mnie najwazniejsza i gre kupuje w dniu premiery.

EDIT: Dokładnie nie zrozumiałem o co ci chodzi bo w tym poście tak namieszałeś i pisałeś od rzeczy, że ciężko się połapać...

Nie specjalnie mnie zabolało bo od paru dni x360 stoi u mnie w domu z tym, że w innym pokoju. Zapewne niedługo za parę dni kupię AC2 na ps3 i mój brat na x360 (a raczej w tym wypadku ściągnie) i porównamy sobie.

W konsolach zawsze jest różnica, akurat na ps3 nie wygląda dużo gorzej (są niewielkie różnice) i jak sam widzisz jest jaśniej. Kwestia regulacji TV.

chyba kolejna wypada gorzej, najpierw Tekken 6, potem MW2, a teraz AC2 ...

Sporo osób jednak uważa, że teken jest lepszy graficznie na ps3.

MW2 nie wypadło gorzej. Porównywałem osobiście a także oglądałem gameplaye i screenshoty. Różnica jest praktycznie niezauważalna.

Mów co chcesz, ja tam nie jestem jakimś fanboyem i szczerze mówiąc mam w dupie czy na x360 wygląda lepiej czy gorzej. MS płaci takim serwisom by ludzie podniecali się xboxami.

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Dokładnie nie zrozumiałem o co ci chodzi bo w tym poście tak namieszałeś i pisałeś od rzeczy, że ciężko się połapać...

Nie specjalnie mnie zabolało bo od paru dni x360 stoi u mnie w domu z tym, że w innym pokoju. Zapewne niedługo za parę dni kupię AC2 na ps3 i mój brat na x360 (a raczej w tym wypadku ściągnie) i porównamy sobie.

W konsolach zawsze jest różnica, akurat na ps3 nie wygląda dużo gorzej (są niewielkie różnice) i jak sam widzisz jest jaśniej. Kwestia regulacji TV.

Sporo osób jednak uważa, że teken jest lepszy graficznie na ps3.

MW2 nie wypadło gorzej. Porównywałem osobiście a także oglądałem gameplaye i screenshoty. Różnica jest praktycznie niezauważalna.

Mów co chcesz, ja tam nie jestem jakimś fanboyem i szczerze mówiąc mam w dupie czy na x360 wygląda lepiej czy gorzej. MS płaci takim serwisom by ludzie podniecali się xboxami.

miałem na myśli ze kolejna wygląda gorzej ale na X360, ... mówcie co chcecie, to Sony ma jak do tej pory najładniejsze gry na nex geny U2 i K2 ... i niedługo GoW3 i Heavy R. :biggrin:

a xkloc co ma? same takie co też wychodzą na pc buahaha ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel na xboxie w grze NBa 2k10 tez ma duzo lepsza grafike niz ja na ps3;/ i to jeszcze ma konsole podlaczona componentem a ja hdmi ...parodia;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBox rulez, a PS3 to szajs.

PS3 rulez, a XBox to szajs.

Tak teraz wygląda ten temat zamiast dyskusji o grze.

Jak by nie wyglądał AC2 na PS3 to jeżeli posiadacie tylko tą konsolę nic nie zmienicie mówiąc, że tutaj grafika lepiej wygląda, a tam gorzej. Poza tym wcale nie musicie w nią grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBox rulez, a PS3 to szajs.

PS3 rulez, a XBox to szajs.

Tak teraz wygląda ten temat zamiast dyskusji o grze.

Jak by nie wyglądał AC2 na PS3 to jeżeli posiadacie tylko tą konsolę nic nie zmienicie mówiąc, że tutaj grafika lepiej wygląda, a tam gorzej. Poza tym wcale nie musicie w nią grać.

Deer, dobrze prawi - lać mu piwa.

Wracać mi tu zaraz do wątku bo Kill wpadnie i wam posty przetrzepie (co i tak nieuniknione :P ).

Póki co karmię się video recenzjami z różnych serwisów internetowych od ign, przez gt na gamespot skończywszy i najbardziej podobała mi się ta zamieszczona na portalu gamespot: Zobacz

Gra zapowiada się na kawał historii z jeszcze bardziej zaskakującym zakończeniem - o którym recenzent z przyczyn oczywistych nie wspomniał.

PS. Jutro wpadnie mi paczka z AC2: Black Edition i nie omieszkam podzielić się z Wami, drodzy forumowicze jej zawartością w postaci zdjęć. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBox rulez, a PS3 to szajs.

PS3 rulez, a XBox to szajs.

Tak teraz wygląda ten temat zamiast dyskusji o grze.

Jak by nie wyglądał AC2 na PS3 to jeżeli posiadacie tylko tą konsolę nic nie zmienicie mówiąc, że tutaj grafika lepiej wygląda, a tam gorzej. Poza tym wcale nie musicie w nią grać.

bojkot jednej platformy na drugą fakt bezsensowny, ale jakby nie ten artykuł w portalu to pewno by go nie było. Co by tutaj dużo nie mówić, AC2 najlepiej będzie wyglądał na pc, ale najlepiej się będzie grać na Sixaxisie ;) ...

wiecie co, nie ma sensu oglądać tych materiałów na gametrailers na godziny przed premierą, no chyba ze sobie chcemy spier .... zabawe, tak wracając jeszcze do samej oceny za fabułę, uwazam ze GT trochę zignorowało sprawę, zauważcie ze w tego typu grach, nastawionych na free running seria AC jest prekursorem w osadzeniu akcji w konkretnej epoce, z fabułą na tle historycznym. Czyli samo podejście do tematu jest tak o poziom wyżej od innych gier, trailer jak i sama ta animacja z pracami z epoki renesansu to mistrzostwo świata, ... AC2 to najambitniejszy projekt jaki ma premierę w tym roku, i trochę szkoda ze nie jest doceniany przez wsszystkie portale, tymbardziej szkoda ze wsszyscy rzucili się na MW2 i na U2, a nie czarujmy się, to gry na jeden raz ... i również odgrzewane kolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Jutro wpadnie mi paczka z AC2: Black Edition i nie omieszkam podzielić się z Wami, drodzy forumowicze jej zawartością w postaci zdjęć. :cool:

Oj bardzo miło, chętnie obejrzę !

Generalnie sam zacieram rączki na AC2. Wszystko zostało już tutaj powiedziane, gra zapowiada się na kawał dobrego kodu, z pięknymi lokacjami, muzyką, fabułą, bohaterami.

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, nie ma sensu oglądać tych materiałów na gametrailers na godziny przed premierą, no chyba ze sobie chcemy spier .... zabawe, tak wracając jeszcze do samej oceny za fabułę, uwazam ze GT trochę zignorowało sprawę, zauważcie ze w tego typu grach, nastawionych na free running seria AC jest prekursorem w osadzeniu akcji w konkretnej epoce, z fabułą na tle historycznym. Czyli samo podejście do tematu jest tak o poziom wyżej od innych gier, trailer jak i sama ta animacja z pracami z epoki renesansu to mistrzostwo świata, ... AC2 to najambitniejszy projekt jaki ma premierę w tym roku, i trochę szkoda ze nie jest doceniany przez wszystkie portale, tym bardziej szkoda ze wszyscy rzucili się na MW2 i na U2, a nie czarujmy się, to gry na jeden raz ... i również odgrzewane kolety.

I tu kolego masz 100% rację (no może nie co do U2, bo to było rly amaizing ; D). Kawału włoskiej historii można się z tej gry dowiedzieć, bo na przykład przebiegając obok jakiegoś ważniejszego budynku można wcisnąć select i wyświetli się nam info o tej budowli. Podobnie jest z postaciami które spotykamy na swojej drodze. Tymi które nam pomagają jak i te które mordujemy, wszystko to są postacie historyczne, a przynajmniej jako takie są przedstawiane. To samo tyczy się różnych profesji np. dziwki, czy złodzieje, na każdy temat jest tam info ;) Do tego dodajmy sporą liczbę obrazów i mamy małą wikipedię :P A sama gra jest naprawdę dobra. Wszystko to co ssało w jedynce zniknęło :) Póki co, grałem w to z 3 czy 4 godziny i zamordowałem chyba dwie osoby, a historia przez cały czas brnęła do przodu, więc nie ma takiej opcji, żeby zanudziła jak pierwsza część. Zaczęła się też o wiele lepiej niż jedynka i już na samym początku można zacząć się domyślać co będzie w części trzeciej ;)

Grafa też jest dużo, dużo lepsza niż w poprzedniczce, a taki niezależny Ezio cassanova, jest przyjemniejszy do prowadzenia od posłusznego psa Altaira.

Edytowane przez asd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się najbardziej podoba do tej pory (ok 5h grania) elementy platformowe (głównie w podziemiach). Bardzo fajne misje i bardzo łatwe walki - wystarczy Blokować i wyprowadzać cios. Na mnie osobiście grafika nie zrobiła jakiegoś wielkiego wrażenia - fakt wszystko wygląda ładnie ale nie cudownie (krew jest paskudna) - i to realistycznie odwzorowane miast(a)o. W ogóle na początku mało jest grania w nocy....mam nadzieję że później to się zmieni. A i jeszcze jedno - Cholernie WCIĄGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 2 dniach grania powiem ze : gra mi sie nie podoba!

Odrazu mowie ze nie gralem wczesniej w jedynke ale to chyba nie ma znaczenia.Najwiekszym problemem tej gry jest latwosc pokonywania wrogow i ucieczka, brakuje wskaznika "stamin'y" ktory zmuszalby nas do bardziej "taktycznych" zachowan a nie ucieczki w ciagu 5 sek bez zadnych emocji.

Gra jest bardzo rozbudowana i stara sie byc sandboxem pelna geba ale moim zdaniem slabo to jej wychodzi bo wszystko i tak sprowadza sie do biegania po dachach -zmienia sie tylko powod tego "biegu"

AC2 ma takze swoje zalety jak historiia rodzinny glownego bohatera, ale i tak mnie to nie przekonuje bo reszta slabo dopelnia calosc.

Gre napewno skoncze bo 69 euro droga nie chodzi , ale sama gra nie porywa mnie ani nie grzeje specjalnie.

ps.zapomnialem dodac ze tereny poza miastami wygladaja sterylnie do bolu ale to nie ma chyba wiekszego znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, nie ma sensu oglądać tych materiałów na gametrailers na godziny przed premierą, no chyba ze sobie chcemy spier .... zabawe

po recenzji na GT nie dowiedziałem się niczego, co mogłoby mi zepsuć zabawę. Nawet, jeśli były jakieś znaczące sceny dla fabuły, to nie znając kontekstu nie wiedziałem, że są znaczące i do momentu kupna gry o nich zapomnę :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem jest że grafika nie ma wiele tu do rzeczy gdyż najważniejszy jest fabuła, klimat gry i grywalność :D Ale z tego co zauważyłem to AC2 wygląda znacznie lepiej na PS3 niż na XBOXa. znacznie ładniej kolory się prezentują i tyle. Jak dla mnie gra jest godna uwagi. Chodź obejrzałem zaledwie tylko parę gameplayeów i Trailerów to już mogę stwierdzić że gra zapowiada się kapitalnie i dla fanów gier Akcji pozycja obowiązkowa to jest X3

Zgadzam się wzupełności z przedmówcami jeśli chodzi o sam klimat gry :D Osadzenie akcji w renesansie jest genialnym pomysłem. Dopracowana sceneria, architektura, budynki, otoczenie, znane miejsca w włoszech, złodzieje, rycerze, gwardziści, złodzieje, prostytutki, zwykli mieszkańcy, maskarada z maskami weneckimi. To jest coś pięknego *___* Jestem studentem Historii i uwielbiam osobiście gry kryminalne lub akcji na tle historycznym - po prostu AC2 trawił w moje gusta. A ta gra będzie największym osiągnięciem w tym roku ^^ Ma w sobie wszystko co każdemu fanowi gier Akcji powinno się spodobać: Ciekawą fabułę, Piękny klimat(w tym przypadku renesans), zabijanie i mordowanie jak prawdziwy skrytobójca, skakanie, bieganie, skradanie się. No i oczywiście niezła grafika X3 Ta gra na pewno wciągnie na długie godziny.

Bardzo ciekawi mnie jeszcze muzyka z tej gry. Mam nadzieje że utwory będą kapitalne i miłe dla ucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie, czy wy wersji angielskiej jest możliwość włączenia angielskich napisów? bo w 1 części chyba nie było takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie, czy wy wersji angielskiej jest możliwość włączenia angielskich napisów? bo w 1 części chyba nie było takiej opcji.

jest taka mozliwosc.

btw. przy okazji dla pewnosci ja spytam, czy w sklepach typu mm/saturn nie bedzie opcji kupna gry przed 4-tym (wersja ang.) ? :\

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka mozliwosc.

btw. przy okazji dla pewnosci ja spytam, czy w sklepach typu mm/saturn nie bedzie opcji kupna gry przed 4-tym (wersja ang.) ? :\

Wątpie, bo w końcu Cenega wydaje tylko polską wersje, więc skąd by się inne miały wziąć w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AS2 kupilem dzisiaj (w sumie jak patrze na zegarek to wczoraj) i muszę przyznać, że już od bardzo dawna czekałem na grę tej klasy. Jeśli chodzi o kwestie techniczne to moim zdaniem grafika jakoś nie wgniata w fotel, a muzyka mnie personalnie wręcz irytuje, ale nic to. AS2 posiada przede wszystkim kosmiczną grywalność i doskonały klimat, powiem szczerze, że ta gra nie przypadnie wszystkim do gustu, ale dla osób, które lubią tytuły niesztampowe, takie, w których czuć powiew świeżości, a jednocześnie zapewniające więcej niż tylko kilka godzin zabawy to obecnie na rynku nie ma lepszego wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie muzyka w tej grze jest czyms genialnym :) mam na swoich zajeciach Historie Sztuki (łącznie z muzyką) i bardzo milo sluchalo mi sie fragmentow muzycznych renesansowych polaczonych z troche nowsza muzyka :) a grafika tez nie jest taka slaba jak to opisujesz :P wyglad poszczegolnych miast i ich oddanie do tego co bylo faktycznie w renesansie zapiera dech w piersiach :) swietna robota i tyle :) MUST HAVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie muzyka w tej grze jest czyms genialnym :) mam na swoich zajeciach Historie Sztuki (łącznie z muzyką) i bardzo milo sluchalo mi sie fragmentow muzycznych renesansowych polaczonych z troche nowsza muzyka :) a grafika tez nie jest taka slaba jak to opisujesz :P wyglad poszczegolnych miast i ich oddanie do tego co bylo faktycznie w renesansie zapiera dech w piersiach :) swietna robota i tyle :) MUST HAVE

no ja wczoraj kupiłem, i dzisiaj skoro świt od 7dmej rano, penetruje ulice Florencji ... powiem tylko tyle, ta gra to kultura przez duże K ... również studiowałem historię sztuki, i naprawde potrafię docenić pracę grafików, architektóra Florencji odwzorowana jest mistrzowsko, a moment w grze w którym pojawia się tytuł ... ehh, przepiękny! ... coś mi się zdaje że Ezio wejdzie w kanon najbardziej charyzmatycznych bohaterów gier, obok Nico z GTA4, Solid Snakea, i mr 47 :D ...

parę słów o fabule, znowu jak dla mnie słabo wypada wątek w labolatorium, natomiast historia z Forencji to perełka, ...

aaa bo bym zapomniał, też wczesniej suchałem soundtracka, jednak dopiero w połączeniu z obrazem zaczyna działać prawidłowo, ... kimat 100%

grafika bazuje na tym samym enginie co cześć pierwsza, oczywiście odpowiednio podrasowanym, płynące niebo, zmiany pogodowe, i ogrom lokacji, po jakiej się poruszamy ... no wiadome ze to wszystko jest trochę kosztem wykonania postaci, a w zasadzie ich mimiki, co zresztą mogliśmy zaobserwować na filmikach, ale rekompensuje to wspaniała animacja!! Ezio rusza się z gracją szlachcica, podobnie sprawa ma się reszty postaci, nie stoją jak kołki, tylko wykonują codzienne prace, jest gestykulacja i wszystko jak należy, no czuć że miasto żyje. ahaha i dobry jest ten język, ogólnie w grze pojawiają się wulgarne słowa, padło PUTANA :D ... to czekam na Va fan culo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wczoraj kupiłem, i dzisiaj skoro świt od 7dmej rano, penetruje ulice Florencji ... powiem tylko tyle, ta gra to kultura przez duże K ... również studiowałem historię sztuki, i naprawde potrafię docenić pracę grafików, architektóra Florencji odwzorowana jest mistrzowsko, a moment w grze w którym pojawia się tytuł ... ehh, przepiękny! ... coś mi się zdaje że Ezio wejdzie w kanon najbardziej charyzmatycznych bohaterów gier, obok Nico z GTA4, Solid Snakea, i mr 47 :D ...

parę słów o fabule, znowu jak dla mnie słabo wypada wątek w labolatorium, natomiast historia z Forencji to perełka, ...

aaa bo bym zapomniał, też wczesniej suchałem soundtracka, jednak dopiero w połączeniu z obrazem zaczyna działać prawidłowo, ... kimat 100%

grafika bazuje na tym samym enginie co cześć pierwsza, oczywiście odpowiednio podrasowanym, płynące niebo, zmiany pogodowe, i ogrom lokacji, po jakiej się poruszamy ... no wiadome ze to wszystko jest trochę kosztem wykonania postaci, a w zasadzie ich mimiki, co zresztą mogliśmy zaobserwować na filmikach, ale rekompensuje to wspaniała animacja!! Ezio rusza się z gracją szlachcica, podobnie sprawa ma się reszty postaci, nie stoją jak kołki, tylko wykonują codzienne prace, jest gestykulacja i wszystko jak należy, no czuć że miasto żyje. ahaha i dobry jest ten język, ogólnie w grze pojawiają się wulgarne słowa, padło PUTANA :D ... to czekam na Va fan culo :)

ja bardzo doceniam ta gre poniewaz jestem studentem Architektury :P wiec o wiekszosci z tych budynkow uczylem sie na zajeciach i powiem wam, ze straszna frajde sprawia wspinanie sie na te znane z ksiazek budowle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie po drugim dniu grania w tą grę jestem nią coraz bardziej zachwycony, gdy myślałem, że już mnie niczym nie zaskoczy to nagle pojawiają się nowe wątki, fabuła prze naprzód, a do końca jeszcze baaardzo daleko, aż nie mogę się doczekać aż znowu siądę z padem w łapie i zanurzę się w renesansowe Włochy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos w koncu odpowie. Jest w tej grze online?

Tworcy cos przebakiwali, ale na czym stanelo, nie mam pojecia.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY:

Jak jest ta misja gdy kierujemy Altairem. Mam wejść na wierzę ale za cholerę nie chce wskoczyć na drewnianą belkę z lampą wiszącą - co robić?

Już mam - trzeba wcisnąć triger i skok bez kierunku

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos w koncu odpowie. Jest w tej grze online?

Tworcy cos przebakiwali, ale na czym stanelo, nie mam pojecia.

nie ma trybu wieloosobowego, ... jest niepotrzebny - bo singiel jest rewelacyjny!! ... obawiam się ze najlepsza gra roku, niżej na podium widzę Batmana i Uncharted 2, ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wyżej cenię Uncharted 2. Tam wszystko grało perfekcyjnie. Tu zaś za często skrypty nie działają tak jak potrzeba i człowiek zacina się bo dany skrypt nie zaskoczył. Ale w stosunku do 1 części to naprawdę ogromny postęp i gra się naprawdę fantastycznie.

PS. Gra to kąsek dla Trophy Whores. Platyna wydaje się być łatwa do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×