Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, nie wiedzialem, ze ktos mi zrobil zdjecie :P ale cos mi sie wydaje, ze tak wygladalem jak sobie przypomnialem o tej Cenedze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze na jakiejś polskiej stronce wyhaczyć black edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyny robić nie zamierzam pomimo iż zostało mi do zrobienia ze 4 trofea. W tym jedno którego nie zrobie na pewno. Pióra. Znaleźć i zebrać 100 piór. Nie ma mowy ;)

Samo zakończenie jest mocno rozczarowujące bo to w pierwszej części było dużo ciekawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze apropo tłumaczenia mam pytanie do posiadaczy ang wersjii. Jak dużo jest przekleństw i jak mocnych? 

Aktualny mistrz świata w tej kategorii: Killzone 2

"Die you Fuckin bastard" = "cholercia umrzyj" :shok: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze apropo tłumaczenia mam pytanie do posiadaczy ang wersjii. Jak dużo jest przekleństw i jak mocnych? 

Aktualny mistrz świata w tej kategorii: Killzone 2

"Die you Fuckin bastard" = "cholercia umrzyj" :shok: :biggrin:

W oryginalnej wersji jest trochę fucków, bo jednak zabijanie to nie jest robienie zakupów i mordercy puszczają nerwy, więc troch poprzeklina. Tak to jest z Ezio i nie oczekiwałbym od polskiego tłumaczenia niczego więcej niż tego co usłyszeliśmy w K2, tym bardziej, że AC2 jest z ratingiem "od 15 lat".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnej wersji jest trochę fucków, bo jednak zabijanie to nie jest robienie zakupów i mordercy puszczają nerwy, więc troch poprzeklina. Tak to jest z Ezio i nie oczekiwałbym od polskiego tłumaczenia niczego więcej niż tego co usłyszeliśmy w K2, tym bardziej, że AC2 jest z ratingiem "od 15 lat".

Polska wersja jest od 15 lat ? Angielska jest od 18 według PEGI i dziwi mnie czemu mieli by to zmieniać w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze apropo tłumaczenia mam pytanie do posiadaczy ang wersjii. Jak dużo jest przekleństw i jak mocnych? 

Aktualny mistrz świata w tej kategorii: Killzone 2

"Die you Fuckin bastard" = "cholercia umrzyj" :shok: :biggrin:

W sumie co za roznica skoro to tylko napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnej wersji jest trochę fucków, bo jednak zabijanie to nie jest robienie zakupów i mordercy puszczają nerwy, więc troch poprzeklina. Tak to jest z Ezio i nie oczekiwałbym od polskiego tłumaczenia niczego więcej niż tego co usłyszeliśmy w K2, tym bardziej, że AC2 jest z ratingiem "od 15 lat".

Na Empik.com jest napisane ,że polska wersja również jest od lat 18, chyba,że Pegi umieszczone na stronie Empiku jest z wersji Anglojęzycznej

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: czy są jakieś trofea które należy zdobyć przed ukończeniem gry?

Fly Swatter - te trofeum musisz zaliczyć w konkretnej misji, gdyż po przejściu gry właściwej nie będzie do tego powrotu. Reszta jest do wymaksowania po zaliczeniu wątku głównego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PEGI to nie wiem co gdzie piszą ale ja mam grę w wersji angielskiej i na niej jest ewidentnie 15

MJXc6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grę kupioną w Anglii, USA nie ma liczb wiekowych typu 15 czy 18 tylko literki jak "M" (Mature) itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fly Swatter - te trofeum musisz zaliczyć w konkretnej misji, gdyż po przejściu gry właściwej nie będzie do tego powrotu. Reszta jest do wymaksowania po zaliczeniu wątku głównego.

Dzięki. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok na poczatku sie przyznam ze wieszalem psy na tej grze, pierwsza czesc zawiodla maksymalnie, druga czesc czekalem umiarkowanie, nastepnie zobaczylem kolesia jak gra przez jakies 1-2h i gra mnie zawiodla maksymalnie, dalej wydawalo mi sie ze wieje nuda. No ale kupilem dla sprawdzenia i nie zaluje. gra o wiele ciekawsza od 1, ciekawsze zadania, fajniejsza fabula, wszystko elegancko. pierwsza sprawa za ktora bije brawa dla tworcow i uklony dla nich, to architektura i odwzorowanie lokacji, jak dla mnie praktycznie perfekcja, kazde miasto sie rozni, typowa architektura tamtych lat, multum szczegolow, nawet na murach wyryte ze szczegolowoscia plaskorzezby, swiatynie wspaniale ozdobione obrazami i malowidlami, normalnie cud miod malina. druga sprawa za ktore kolejne gromkie brawa to lekcja historii, kurcze nie pamietam kiedy gra by mnie tyle nauczyla z jakiejs dziedziny, kazdy budynek historyczny i kazda postac prawdziwa historyczna jest opisana, krotka historia i najwazniejsze fakty, no rewelacja, dzieki tej grze wiem co sie dzialo we wloszech w tamtych latach. kolejna fajna sprawa to kolekcjonowanie roznych nowych broni i zbroi, kolekcjonowanie takze znanych dziel sztuki, masakra ile mozna sie z tej gry nauczyc. moglbym wymienic jeszcze pare zalet ale jakos nie przychodzi mi teraz do glowy. mam za to 2 male zastrzezenia, nie sa to duze rzeczy ale dodalyby realizmu i jeszcze lepszego klimatu, mianowicie pierwsza rzecz, czemu tylko my jezdzimy na koniach? inni nie mogli? troszke glupio to wyglada. Druga sprawa, super, ze zrobili zmiane por dnia, dzien i noc, ale jesli by dalej podazyc realizmowi to czemu w nocy dalej duzo ludzi chodzi po ulicach, w tamtych czasach bano sie ciemnosci, ludzie nie szwedali sie po nocach, o wiele lepiej by bylo gdyby np w nocy w miastach byla totalna cisza, tylko jakies patrole chodzace, sporadycznie jakies pijaczki wracajace z imprezki, oraz np kurtyzany w niektorych miejscach, niestety nie ma tak i noc az takiego mocnego klimatu nie ma. jestem prawie przy koncu gry, mam juz ponad 60% trofeum, platyny raczej nie zrobie bo nie chce mi sie szukac piorek. do minusow bym dodal jeszcze niski poziom trudnosci i schematyczne walki, ale juz nie marudze, trzeba sie cieszyc ze gra jest o wiele bardziej ciekawsza niz pierwsza czesc i chwala za to.

moge z reka na sercu wystawic mocne 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czym się różni wersja ang od tej która wyjdzie pl oprócz polskich napisów??

Pytam bo nie wiem czy kupić preorder pl czy od razu eng

Czy polska wersja jak niektóre gry nie bedzie mogła mieć dlc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawcą o ile się nie mylę jest Cenega, więc mogą być różne cyrki. Ja wersji PL nawet za 100 zł bym nie wziął wiedząc, że jest wydana przez Cenegę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wezmę właśnie tą pl ale czytałem na cenedze że u nich w sklepiku za 209 jest assasyn + dodatkowe 2 miejsca

WTF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jest napisane, ale.. to jest CENEGA :P gry nie zobaczysz przez 2 miesiace, a jak juz przyjdzie do ciebie to bez tych 2 dodatkowych misji ;] lepiej zainwestowac w white lub black edition :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie opłaca się brać wersji PL?? Btw co z dlc?? jak myślicie bd działać z polską wersją gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Uncharted 2 to druga najlepsza gra w jaką grałem w tym roku. Niestety finałowa potyczka i samo zakończenie jest strasznie słabe i bardzo odstaje od reszty gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre order Assassin's Creed 2 White edition złożony na empik.com (cena nawet znośna bo 250zł razem z figurką i kodem do dodatkowego zadania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×