Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy kto nawet nie ma gry wie iż w grze są tylko NAPISY POLSKIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu z tą wersją PL ? Jest ten polski dubbing czy tylko napisy ? Bo nie mogę znaleźć precyzyjnej odpowiedzi :]

Nie gadaj... Ja przeczytałem TYLKO 3 strony wstecz i znalazłem kilka bardzo precyzyjnych odpowiedzi :]

Swoją drogą :) Mnie się podoba,fakt pograłem może 2 h (nie można zaniedbywać MW2 MP ;) ) i jestem mile zaskoczony :) Ale,pogramy,zobaczymy ;p

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważa ktoś przycinki podczas skakania po dachach i biegania uliczkami Florencji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do empiku i pytałem się kiedy będą dokładnie przychodziły zamówienia i miła pani powiedziała że zamówienia White edition przyjdą NIE DŁUŻEJ niż do 9 grudnia więc możliwe że jutro albo w niedzielę (chyba że korzystają z poczty pl) biała wersja assasyna zagości w moim domku XD

Miejmy nadzieję że pani się nie myliła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważa ktoś przycinki podczas skakania po dachach i biegania uliczkami Florencji?

No ja też u siebie zauważam spadki framerate'u. Jak pływam to przy krzaczkach też zaczyna zwalniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też u siebie zauważam spadki framerate'u. Jak pływam to przy krzaczkach też zaczyna zwalniać.

Na rany nooba! Przestańcie pierdasić o takich duperelach. Gra jest wyśmienita pod każdym względem, a jak komuś chrupnie podczas przeskakiwania z dachu na dach, lub zwolni przy 'krzakach' to niech odeśle kopię gry do UbiSoftu bo ja grałem i jakoś tych 'niedociągnięć nie zauważyłem, Ba! Gra śmiga mi płynnie, ale ja gram na ps3 - może na xbocie jest inaczej :P Sue me.

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rany nooba! Przestańcie pierdasić o takich duperelach. Gra jest wyśmienita pod każdym względem, a jak komuś chrupnie podczas przeskakiwania z dachu na dach, lub zwolni przy 'krzakach' to niech odeśle kopię gry do UbiSoftu bo ja grałem i jakoś tych 'niedociągnięć nie zauważyłem, Ba! Gra śmiga mi płynnie, ale ja gram na ps3 - może na xbocie jest inaczej :P Sue me.

To już złego słowa o AC2 nie można napisać? U kolegi szymuRa gra się tnie i ja podobne zjawisko zaobserwowałem u siebie. Jak byś przeczytał kilka postów wyżej to wspomniany kolega szymuR jest zaniepokojony całą sytuacją, ponieważ martwi się czy to wina gry czy konsoli, bo przez takich jak Ty, niewidzących "niedociągnięć" można się na początku przestraszyć, że trefna kopia, albo coś. Ja swoją kopię nabyłem dzisiaj i też się zastanowiłem czy to wina gry czy konsola mi się sypie, bo nikt nie wspominał o żadnych spadkach animacji.

Edytowane przez look4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już złego słowa o AC2 nie można napisać? U kolegi szymuRa gra się tnie i ja podobne zjawisko zaobserwowałem u siebie. Jak byś przeczytał kilka postów wyżej to wspomniany kolega szymuR jest zaniepokojony całą sytuacją, ponieważ martwi się czy to wina gry czy konsoli, bo przez takich jak Ty, niewidzących "niedociągnięć" można się na początku przestraszyć, że trefna kopia, albo coś. Ja swoją kopię nabyłem dzisiaj i też się zastanowiłem czy to wina gry czy konsola mi się sypie, bo nikt nie wspominał o żadnych spadkach animacji.

Po waszych postach sprawdziłem u siebie czy coś takiego się dzieje. Nie wiem czemu ale jakoś nie wpadło mi to w oko chociaż zwracałem na to uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem tylko chyba raz podczas gry spadek a tak to wszysciutko dziala plynnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mam AC2 w wersji polskiej, mimo pewnych obaw ze to cenega wydala i bedzie problem z DLC pozniej, zobaczymy

ogolnie gra sie miodzio, przycinek zadnych nie mam, tlumaczenie zrobione z jajem i w porownaniu do jedynki wypada duuzo lepiej.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze tlumaczenie jest dobre :) Milo mnie zaskoczylo juz na poczatku gry "Kurwa mać!" napisy czasem za szybko skacza i nie da sie przeczytac albo troche nie spojne ale tak to wszystko midzio :D

Mam kilka pytanek

1. Jak mam wejsc w uplay bo w instrukcji pisze ze mam nacisnac trojkat w menu startowym, naciskalem wszedzie i tam gdzie jest "Assassin's Creed II Naciśnij START" zmienia sie tylko animacja za napisem ;/?

2. Jak mam byc nie zauwazony bo normalnie sobie chodze a nagle straz mnie atakuje jak jestem za blisko?

Mialem jeszcze jakies pytanie ale nie pamitam juz jakie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do płynności samej gry, trochę port skopali... Jednak same wrażenia z gry bardzo podbudowują :] Jeśli komuś chodzi tylko o grafike i smiaganie bez chrupania, to szkoda mi tage człowieka. Jednak wiadomo, że za konsole się płaciło swoje i powinna to uciągnąc, ale cuż Developer się nie popisał. Szkoda a ta gra mogłaby być idealna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja widzę, że nie jesteśmy sami, bo ludzie na całym świecie mają problemy z dropami :/ Można o tym poczytać na forum Ubisoftu, ale jak wy nie macie problemów to może płyta źle wypalona czy coś. W poniedziałek zadzwonię do Ubi i zapytam co mam zrobić z tym fantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byles srednio nastawiony na ta gre, kupilem wczoraj i........... gra wciaga, po 3-4godzinach mam ochote na wiecej, tlumaczenie dobre, Szymur u mnie w miare ok z plynnoscia, czasami mam wrazenie ze spada liczba klatek ale nie jakos drastycznie, fajna grafika, klimat i narazie potrafi wciagnac , jestem mile zaskoczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do płynności samej gry, trochę port skopali... Jednak same wrażenia z gry bardzo podbudowują :] Jeśli komuś chodzi tylko o grafike i smiaganie bez chrupania, to szkoda mi tage człowieka. Jednak wiadomo, że za konsole się płaciło swoje i powinna to uciągnąc, ale cuż Developer się nie popisał. Szkoda a ta gra mogłaby być idealna :D

Mi nie chodzi tylko o płynność i grafikę, bo gra się super. Tu chodzi o inny problem: czy tylko mi gra przycina czy ogólnie zdarzają się dropy, bo wcześniej nikt o tym nie wspominał. Ja nie podważam tego, że AC2 to gra zacna. Tu bardziej chodzi o to czy konsola mi pada czy po prostu dropy są na porządku dziennym, co dotyka wielu gier (czasu ultrapłynnej animacji skończyły się z odejściem PSOne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy te zwolnienia w grze podobne są do tych, które można zaobserwować w GTA 4 gdy dochodzi do jakiejś konkretnej akcji ( duża strzelanina, pościgi ) czy są mniej zauważalne i psujące rozgrywkę ?

Pozdrawiam Koniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam.Raz czy dwa razy też miałem takie zwolnienie przy "assasinate" skacząc z dachu na dwóch strażników i więcej się nie powtórzyły. Według mojej oceny gra jest rewelacyjna a końcówka naprawdę zaskakująca. Polecam Angielską wersją tłumaczenie w polskiej jest niestety lekko ocenzurowane :). Pozdrawiam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy te zwolnienia w grze podobne są do tych, które można zaobserwować w GTA 4 gdy dochodzi do jakiejś konkretnej akcji ( duża strzelanina, pościgi ) czy są mniej zauważalne i psujące rozgrywkę ?

Pozdrawiam Koniu.

ja sadze ze bedzie z tym tematem tak jak bylo z gta4, jedni widzieli skoki animacji inni nie , ja uwazam ze spadki sa w obu grach ale nie sa na tyle drastyczne zeby przeszkadzaly, sadze ze troche tez zalezy takze od tv, bo np grajac w fife09 strzelajac mocniej pilka mialem smuge i wydawalo mi sie ze poprostu brakuje klatek animacji, po zmianie tv bylo ok i tego problemu nie bylo, dziwne ale prawdziwe. Pisze tutaj tylko o moich spostrzezeniach moze rzeczywiscie wypuscili kopie ktore sa walniete :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy te zwolnienia w grze podobne są do tych, które można zaobserwować w GTA 4 gdy dochodzi do jakiejś konkretnej akcji ( duża strzelanina, pościgi ) czy są mniej zauważalne i psujące rozgrywkę ?

Pozdrawiam Koniu.

U mnie są to raczej drobne spadki framerate'u. Nie przeszkadza to w grze i jak możesz przeczytać wiele osób nawet tego nie zauważyło. Tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10h grania mam dopiero 40% synchronizacji. Jest świetnie, grafika bardzo dobra, najlepsza jaką widziałem w multiplatformowych grach, przepiękna animacja, żyjący świat, urozmaicony gameplay względem jedynki, klimat renesansowej Italii daje radę, do tego Leonardo Da Vinci i jego wynalazki, przeróżne znajdzki, piórka nie piórka, przyjemne trofea (10h gry - 54%) i gdyby nie spadki framerate'u to gra otrzymałaby 10/10, a tak 9/10. Gra w którą trzeba zagrać, miód, cud, orzeszki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy nie wytrzymali i olali Edycję Białą bo nie chcieli czekać do 9 grudnia ;) Nie wiem skąd wziął się wam ten 9 bo od 4 grudnia była już ta wersja w Gdańskim empiku za 249 zł. Jak wziąłem do ręki to bielutkie pudełko to aż miałem ochotę pójść z nim do kasy, ale w tym momencie leciała już do mnie angielska wersja kupiona na allegro ;) Obawa przed Cenegą wzięła górę :P Nie mam figurki, ale chociaż mogę spać spokojnie nie martwiąc się, że być może nie będę mógł ściągnąć DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ukonczylem i powiem wam, ze zakonczenie bylo jak dla mnie znakomite :D momentami przesadzone, ale to ocenicie po przejsciu :)

a za 2-3 dni moze wpadnie platynka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mi nic nie przycina, może czas zmiennić ddyski , ja mam 250 GB , lub usuncie zbędne dema itp, a co do samej gry 1 kupiłem w premiere sprzedałem 3 dni potem , a tu wpadnie platynka :)

Edytowane przez DYMDYMUDYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DYMUDYMUDYM, ja cały czas mam 80GB dysk, demek nie mam za wiele, co do ma dysk do dropów ;>, bo nie rozumiem.

P.S. Najlepsza w tej grze jest Willa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×