Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie się odblokowuje pistolet ????

W pozniejszym stadium gry robiac glowny watek.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem stronę internetową Uplay i w dziale "Rewards" widnieje info że do odblokowania stroju Altaira wymagana jest 30 pkt. ubi. Dziwne to trochę, bo podczas mojej pierwszej wizyty u krawca w Monteriggioni miałem możliwość założenia tego stroju. To samo dotyczy ulepszonego pasa na noże do rzucania. Także możliwe jest że dodatki z uplay zostały bezpośrednio do gry wprowadzone... (choć raczej w to wątpie <_<) Mam oczywiście wersje PL bez Uplay.

Co Ty za bzdury piszesz @_@. Żeby odblokować strój Altaira trzeba odblokawać Special Locations i zebrać wszystkie dyski Assasynów @_@. I dostajeesz go w Monterigioni . Fajnie jak masz mozliwość założenia stroju jak jest zablokowany xDDD Pozdrawiam xDDD. Nie ma to jak "fafowcy" ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem to te uplay to to samo co upgrades w wersji na PSP (na razie tylko taką mam)? Jeśli tak to ciekawe co z kompatybilnością AC:Bloodlines i AC2 która jest niby możliwa, ale w wersji PL to wątpię, skoro wychodzi co raz więcej błędów <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za bzdury piszesz @_@. Żeby odblokować strój Altaira trzeba odblokawać Special Locations i zebrać wszystkie dyski Assasynów @_@. I dostajeesz go w Monterigioni . Fajnie jak masz mozliwość założenia stroju jak jest zablokowany xDDD Pozdrawiam xDDD. Nie ma to jak "fafowcy" ;p.

Nie piszę żadnych bzdur. To o czym piszesz to nie strój a zbroja. W grze wejdź sobie w Wyposażenie --> Ubrania --> Altair. Fachowiec. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za bzdury piszesz @_@. Żeby odblokować strój Altaira trzeba odblokawać Special Locations i zebrać wszystkie dyski Assasynów @_@. I dostajeesz go w Monterigioni . Fajnie jak masz mozliwość założenia stroju jak jest zablokowany xDDD Pozdrawiam xDDD. Nie ma to jak "fafowcy" ;p.

Chodzi mu o strój Altaira(taki jak w AC) fafowcu xd a nie o jego zbroje z Willi. Wejdź sobie Pulpit Animusa -> wyposażenie -> Ubrania -> na samym dole jest ciuch altaira(klikasz kwadrat i go ubierasz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj mówił coś o prawniku. Może nie aż takie środki, ale zamiast płakać na forum to do sklepu po zwrot kasy i dziękuje. Towar jest nie zgodny z tym, co sprzedają i muszą oddać kasę bez pierdnięcia. Więc jak się komuś nie podoba to może zawsze oddać. To, co zrobił wydawca jest ofc poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Nie kupiłem tej gry po tym, co pokazała jedynka, którą przechodziłem chyba przez pół roku, bo dłużej niż pół godziny nie mogłem wysiedzieć na raz przy tym :P. Po pozytywnych recenzjach powoli się przymierzałem do zakupu, ale teraz wyszło to....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa lokacja jaką można wykupić przez Uplay (Auditore Family Crypt) w polskiej wersji AC2 automatycznie odblokowuje się wraz z rozpoczęciem sekwencji 5 i znajduje się w Monteriggioni...

Edytowane przez K4mpain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze że lokacja auditore się sama odblokowuje ale co z tymi co mają kolekcjonerską...

jeżeli nic się nie będzie dało zrobić oddaję grę do empiku z wytłumaczeniem że towar niezgodny z opisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale chyba zrobili cos w ten desen - odblokowali lokacje z poszczegolnych edycji grzebiac w plikach gry przed tloczeniem, karty z kodami zatrzymali dla siebie zeby sprzedawac je razem ze zwyklymi edycjami (zeby byly bardziej atrakcyjne niz angielskie wersje na allegro i inny sklepach ktore juz zaczely sprzedaz) a przy okazji wywalil UPlay bo:

a- juz nie potrzebny byl

b- musieli wywalic zeby mozna bylo automatycznie odblokowac lokacje

c- cos poszlo nie tak

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszem bogom dziękuję, że kupiłem angielską wersję na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie:jak wejść do grobowca assasynów w wenecji?, ten obszar musi byc odblokowany? ja sobie chodze po tym pałacu ale za holere niewiem jak tam wejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu o strój Altaira(taki jak w AC) fafowcu xd a nie o jego zbroje z Willi. Wejdź sobie Pulpit Animusa -> wyposażenie -> Ubrania -> na samym dole jest ciuch altaira(klikasz kwadrat i go ubierasz)

hmmm ja mam Polska wersje gry, nie mam zadnych ikonek UPlay i stroj wpadl :] cos mi sie wydaje, ze grzebanie w plikach i to, ze kazdy z nas ma wersje rozszerzona ze wszystkimi misjami i lokacjami jest prawda :]

wlasnie wpadla Platynka :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie:jak wejść do grobowca assasynów w wenecji?, ten obszar musi byc odblokowany? ja sobie chodze po tym pałacu ale za holere niewiem jak tam wejsc

Chodzi ci o ten który jest na zakazanym terenie? Jeżeli o ten to wejście jest na dachu.

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Macie może pomysł jak rozwiązać zagadkę obiektu 16 we Florencji, która polega na wybraniu 5 mitycznych obrazów z 10 ??

Nie mam pojęcia co może je łączyć. <_<

edit: Nieważne, już sobie poradziłem. :D

Edytowane przez woko27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO skończeniu wątku głuwnego można wejść do animusa i zbierać pióra ?? CZy trzabędzie zbierać przed skończeniem gry

Po skończeniu gry normalnie biegasz sobie Ezzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie:jak wejść do grobowca assasynów w wenecji?, ten obszar musi byc odblokowany? ja sobie chodze po tym pałacu ale za holere niewiem jak tam wejsc

To jest na dachu. Właśnie tam wlazłem zapisałem grę i wyłączyłem. Na dziś starczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz cierpliwy to w czasie watku glownego bedziesz mial pokazane jak tam dojsc (chyba najbardziej wymagajaca przeprawa do zdobycia skarbu czasowka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już przeszedłem ;) teraz mam ostatni "talerz" do zdobycia w Wenecji, teraz jestem w zamku i musze się dostać do wyjścia i chyba mam parę dróg do wybrania, w jednej z nich dochodzę do momentu i pisze mi żebym zrobił tak ze gość się schyli maximalnie i chyba ma wykonać jakiś skok? ale on nic nie robi i cały czas ląduje do wody zamiast na barierkę.. pomorze ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz cierpliwy to w czasie watku glownego bedziesz mial pokazane jak tam dojsc (chyba najbardziej wymagajaca przeprawa do zdobycia skarbu czasowka)

mnie strasznie irytowaly te czasowki i ostro sie wkurzalem czasami :P ale jaka jest teraz satysfakcja po przejsciu wszystkiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super gierka. Cholernie się wciągnąłem w nią. Jak najłatwiej nabijać sobie kasę ? Macie jakiś dobry sposób ?

Edytowane przez panek1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super gierka. Cholernie się wciągnąłem w nią. Jak najłatwiej nabijać sobie kasę ? Macie jakiś dobry sposób ?

zupgraduj wille na maxa u architekta, kupuj obrazy w kazdym miescie wszystkie oraz bronie - w skrocie, inwestycja ktora potem na 20 minut bedzie ci 15.000 do kieszeni wkladac.

Mozesz tez zbierac skarby itp.

okradanie ludzi jest nieoplacalne.

btw. czy tylko mnie smieszy fakt ze polskie napisy w grze sa fabrycznie wylaczone :D ?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możecie do dopiszcie swoje subiektywne opinie nt. firmy Cenega w wątku nt. praktyk tej firmy:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/25361-moze-napiszecie-jak-cenega-olewa-swoich-klientow-na-glownej-stronie/page__p__262227entry262227

Może to skłoni redaktorów tego serwisu do podsumowania osiągnięć w.w. firmy t.j. m.in. brak wsparcia dla Fallout 3 PL, niekończące się obsuwy premiery Sacred 3 PL na PS3, teraz AC2!

A kupowanie gier w UK to żadne rozwiązanie, w ten sposób w najlepszym wypadku w ogóle nie będzie wydawców w naszym kraju, lepiej pisać do producentów w.w. gier żeby zmienili wydawcę na innego niż Cenega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×