Skocz do zawartości
DaraS

Street Fighter IV

Rekomendowane odpowiedzi

i pomyslec ze ja chialem pociupac goukenem a nie zobacze go chyba nigdy :o

Top akurat nie jest takie trudne. Najniższy poziom, jedna runda, wybierz Ryu i zrób taką tanioche:

kopniak z wyskoku-podcinka-odskok-kopniak z wyskoku-podcinka-odskok

I tak bez problemu można uzyskać perfect round

Potem to samo tylko musisz dać się troche pobić co by wykonać ultrasy pod koniec rundy

Najwiekszy poblem to Seth i to chyba jedyne miejsce które można zawalić (nie można przegrać ani jednej rundy)

Jeśli to ci nie pomoże to jest jedna BARDZO TANIA ZAGRYWKA którą znalazłem na pewnym forum:

wystarczy mieć drugiego pada i jeśli ci nie idzie w jakiejś walce (brak perfecta czy ultras zablokowany albo ktoś cie bije i boisz sie ze przegrasz runde i bedziesz musial robic wszystko od nowa) to podłącz drugiego pada i włącz START co spowoduje ovczywiscie włączenie walki na dwóch graczy wystarczy teraz wygrac ta walke co oczywiscie jest niemozliwe do przegrania :tongue: i poprzednia walka zostanie rozegrana jeszcze raz bez żadnych konsekwencji. Można tak robić na okrągło jak coś nie idzie. Problem to tylko potrzeba posiadania drugiego pada :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to ci nie pomoże to jest jedna BARDZO TANIA ZAGRYWKA którą znalazłem na pewnym forum:

Toż to sposób znany z Amigi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i do odblokowania zostali mi tylko DAN (wciaz nei wiem ktorym charem, zostal mi Balrog i Dhalsim) Akuma i Gouken. I faktycznei najlepszy sposobem jest jump+HK, HK, podciecie i tak wkolko. Perfecty dosc latwo wchodza, nawet seth jak bedziecie meic szczescie. Jedna wada ktora ejst zauwazalna przy dluzszej grze, continuach itd. to dluuugi czas loadingu :/ a wersja PS3 miala sie instalowac na dysk i jakos tego nei widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
a wersja PS3 miala sie instalowac na dysk i jakos tego nei widze...

options -> system settings -> install

Edytowane przez duzyBYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile instalka zajmuje?

Instalka zajmuje 2106MB

Ciekawe kiedy w europie bedzie DLC. Hamburgery już coś mają ale to chyba jakieś kostiumy dla kilku postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile instalka zajmuje?

tego juz nie wiem bo nie instalowalem. mi nie przeszkadza czas ladowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka instalka? :D ja nic nie instalowałem w dodatku gra ładuje się w miare szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach systemowych bodajrze jest opcja instaluj, bedzie Ci działać jeszcze szybciej ;) aż miło

jednak się skusiłem wczoraj i łykłem za te 250pln z media, gre meczylem pol nocy i ide walczyc dalej a dluga droga mnie czeka bo kompletnie nie umie grac :D

stad moje pytanie: jak robi sie ciosy z napisem CHARGE?? i udalo sie komus zrobic te ultra ciosy? ja umie zrobic super kombo, w ultra trza zrobic np to smao + 2 ciosy łapą ale jakos nie wychodzi. o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol patyk, przepłaciłeś o jakieś 70zł :D interes życia jak widzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
w opcjach systemowych bodajrze jest opcja instaluj, bedzie Ci działać jeszcze szybciej ;) aż miło

jednak się skusiłem wczoraj i łykłem za te 250pln z media, gre meczylem pol nocy i ide walczyc dalej a dluga droga mnie czeka bo kompletnie nie umie grac :D

stad moje pytanie: jak robi sie ciosy z napisem CHARGE?? i udalo sie komus zrobic te ultra ciosy? ja umie zrobic super kombo, w ultra trza zrobic np to smao + 2 ciosy łapą ale jakos nie wychodzi. o co kaman?

Chargowanie to trzymanie danego kierunku przez 2 sekundy. Np ultras chun li to tył(charge),przód, tył, przód +LK,MK,HK (czyli przy standardowym ustawieniu pod L2). Na początku troche trudno to wykonać ale to już kwestia praktyki. Powiem tylko że mi lepiej się wykonuje takie kombinacje na gałce.

Nie wiem o co chodzi z tymi dwoma łapami;. wszystkie ultra combosy kończy się używając trzech rąk albo trzech nóg (wyjątek to Akuma który ma banalne ultra combo ale ciezko jes posadzić na żywym przeciwniku chyba tylko po Focus atack lub jak ktoś przyśnie podczas walki) które są skonfigurowane pod L1 i L2

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chargowanie to trzymanie danego kierunku przez 2 sekundy. Np ultras chun li to tył(charge),przód, tył, przód +LK,MK,HK (czyli przy standardowym ustawieniu pod L2). Na początku troche trudno to wykonać ale to już kwestia praktyki. Powiem tylko że mi lepiej się wykonuje takie kombinacje na gałce.

Nie wiem o co chodzi z tymi dwoma łapami;. wszystkie ultra combosy kończy się używając trzech rąk albo trzech nóg (wyjątek to Akuma który ma banalne ultra combo ale ciezko jes posadzić na żywym przeciwniku chyba tylko po Focus atack lub jak ktoś przyśnie podczas walki) które są skonfigurowane pod L1 i L2

Ucz mnie! Mistrzu :ninja:

Powaznie chce z Toba pograc online. Masz mikrofon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka instalka?

Ta opcjonalna. Cuś jak w SCIV. A na pudełku nie napisali nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ucz mnie! Mistrzu :ninja:

Powaznie chce z Toba pograc online. Masz mikrofon?

Poważnie mówiąc to ja nie umiem grać :tongue: . znajomość ciosów nie oznacza że ktoś jest dobry :ninja: Na razie jestem w trakcie challenge mode i szukania odpowiedniej postaci. Ale spox dodaj mnie do listy to możemy posparować. Nie mam mikrofonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz sprobuje zainstalowac, hmmm troche dlugo sie laduje bez tego IMHO. dawajcie jakies PSN ID to pociupiemy na necie, wspoln trening ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poważnie mówiąc to ja nie umiem grać :tongue: . znajomość ciosów nie oznacza że ktoś jest dobry :ninja: Na razie jestem w trakcie challenge mode i szukania odpowiedniej postaci. Ale spox dodaj mnie do listy to możemy posparować. Nie mam mikrofonu

Szkoda ze nie masz bo bys mi mogl wszytko wyjasniac bo jestem bardzo poczatkujacy ninja :P

Mamy juz temat online wiec wpisujcie tam swoje id bo tutaj niedlugo bedzie jak w temacie o kz2. Troche nie bardzo bedzie szukanie ludzi przez pomad 100 stron :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta opcjonalna. Cuś jak w SCIV. A na pudełku nie napisali nic?

Jest napisane "54MB minimum" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały apel do wszystkich którzy grają online - ZAINSTALUJCIE GRĘ NA DYSKU! to chyba nie boli, a różnica w loadingach znacząca :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis maly tip jak to zainstalowac? bo jak naciskam opcje na plycie to nie ma takiej, a sama z siebie chyab tego nie zrobila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakis maly tip jak to zainstalowac? bo jak naciskam opcje na plycie to nie ma takiej, a sama z siebie chyab tego nie zrobila?

W opcjach masz możliwość instalacji. Grałem dziś trochę online i powiem że 90% ludzi to Keny i ciągły shoryuken. Zresztą na około 20 walk nie grałem z nikim kto by nie grał Ryu, Ken, Akuma. Mało jest na razie grających albo to ja trafiłem na złą porę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W opcjach masz możliwość instalacji. Grałem dziś trochę online i powiem że 90% ludzi to Keny i ciągły shoryuken. Zresztą na około 20 walk nie grałem z nikim kto by nie grał Ryu, Ken, Akuma. Mało jest na razie grających albo to ja trafiłem na złą porę

uh uh... w opcjach plytky? bo tam nie ma -.- chyba ze gdzies indziej :/ a jest mozliwe ze samo sie zainstalowalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za....a giera ale trudna jak cholera. Uwielbiam takie gry w których trzeba nabyć odpowiedniego skilla żeby je ukończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×