Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie GTA4 - to gra legenda, a G2 jest tylko w porządku (no i ma łatwe trofea jeśli to Cię kręci)

czy legenda... ? Na pewno gra lepsza niż Godfather.

Co do bijatyk to nie gustuję, ale jeśli miałbym kupować to raczej Street Fighter - bardziej podoba mi się charakter tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Street Fighter - Jest trudny do opanowania, ale radość jaką (przynajmniej mi) sprawia jest przeogromna. Codziennie gram pare walk, przeważnie przegranych, ale mój entuzjazm nie znika  :thumbsup: a umiejętności rosną

Co do mortala, to wiem tylko, że jest o wiele mniej brutalny niż poprzednie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GTA 4 czy The Godfather 2 ?
A moze jakas pomoc w wybraniu bijatyki?

Mortal Kombat VS DC Universe czy Street Fighter 4? :P

Bierz GTA 4 bo to dopracowana i długa gra a multiplayer da ci jeszcze więcej godzin zabawy.

Zdecydowanie Street Fighter. Moim zdaniem lepszy klimat i choć wymaga skilla to jak go wymasterujesz to granie będzie ci sprawiało niesamowitą przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! potrzebuję porady na temat kupna gierki na psp, którą można dostać przez psstore. Chodzi mi o jakąś małą, grywalną (potrzebuję tylko na tydzień) typu echohrome, little big planet itp. ale tych wymienionych akurat nie chcę!

Pomyślałem o flow... co mi doradzacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Crasha Bandicoota można kupić w wersji na PSP - ja bym Ci właśnie tą grę polecał. Obojętnie jaką część - wszystkie wymiatają, chociaż dla mnie jedynka jest najlepsza z trylogii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej CB3:Warped. Sa tez takie smakolyki jak LocoRoco i Patapomy, ale sa to typowo japonskie gry :) a tego nie wszyscy trawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wyjdzie PSP2 to pewnie będzie się różniło od obecnej wersji tylko bajerami, bo raczej osiągów mu tak znacząco nie poprawią. Jeśli kupujesz konsolę dla gier, to ja bym brał teraz. Jeśli dla Skype'ów i innych dodatków to lepiej się wstrzymać...chociaż do E3, bo tam może coś powiedzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupić PSP 3000 czy czekać na rozwój sytuacji w sprawie plotek o PSP2 ?

ja bym brał już, nawet jeśli coś powiedzoną na E3 to pewnie lada dzień konsola nie ujrzy światła dziennego... w przypadku gdyby tak było to psp jest bardzo łatwo odsprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupić PSP 3000 czy czekać na rozwój sytuacji w sprawie plotek o PSP2 ?

Na twoim miejscu również byłbym brał teraz, bo PSP2 tak szybko sie nie doczekamy... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym flow na psp? Kupować? Crasha już kupiłem. Niestety flow na ps3 jest tańszy od tego na psp o 10 zł! POtrzebuję na wycieczkę, wiec na PS3 na razie nie chcę. Warto kupić? Odpowiedzi potrzebuję do 23:00.

Jakby komuś nie chciało się patrzeć, to flow kosztuje chyba 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się flow podoba :) Prosta gierka i wciągająca. Na PS3 podobno okrojona :/ Ja bym brał jak tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

The Club or Haze ?

Edytowane przez Duvel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The Club or Haze ?

Obie gry nie są hitami ale ja brałbym The Club. Jest bardziej nastawiona na multi niż Haze, któremu moim zdaniem czegoś brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 5 czy SoulCalibur ? [bede w nie gral na PS3 :) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The Club or Haze ?

Ja polecam Ci Haze. Jest spoko kampania, z co-opem na splitscreenie i w sieci aż do czterech graczy! Multi też ok. Dwie strony konfliktu sporo się od siebie różnią, i co ważne jeszcze mi się nie zdarzyło żeby nie było z kim grać online. Są też mapki do multi DLC: darmowe i płatne. No i jak się już zdecydujesz to szykuj wolne 4GB miejsca na dysku :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta 4

Killzone 2

Colin Dirt

NFS Undercover

Fifa 2009

Fallout 3 pl

Little Big Planet

Co wybrać ? Głównie chodzi mi o to żeby gra była także na dwóch graczy i może lecz nie musi mieć multiplayera.

Może jakaś propozycja gry rpg w której niema typowych pistoletów tylko same bronie ze średniowiecza itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gta 4

Killzone 2

Colin Dirt

NFS Undercover

Fifa 2009

Fallout 3 pl

Little Big Planet

Co wybrać ? Głównie chodzi mi o to żeby gra była także na dwóch graczy i może lecz nie musi mieć multiplayera.

Może jakaś propozycja gry rpg w której niema typowych pistoletów tylko same bronie ze średniowiecza itd.

Z tych gier, które podałeś poleciłbym ci GTA IV i KZ2 ale one nie mają co-opa jeżeli o to ci chodzi. RPG w klimatach średniowiecza ? Uderz w UNTOLD LEGENDS DARK KINGDOM choć tutuł jest niszowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla dwóch graczy moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie FIFA09 i LBP - gry piłkarskie jak ma się dobrego rywala praktycznie nigdy się nie nudzą, w LBP bieganie we dwóch też sprawia sporą frajdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wakacje co raz bliżej więc czas się uzbroić w jakąś porządną grę "na 2 pady".

A tak do rzeczy to zastanawiam się nad kupnem jakieś porządnej piłkarskiej gry, jednak jest bardzo dużo kontrowersji i komentarzy o tym jak to jedna ma złe to a druga tamto. Wybór dotyczy oczywiście PES'a i Fify. Zależy mi też na w miarę przyzwoitej cenie. Niektórzy mówią żeby kupić PES'a 2008 bo jest bardzo tani i podobno nawet bardziej dopracowany jak 2009. Z drugiej strony kusi mnie ten tryb gwiazdy czy tam legendy bo fajnie byloby dopracować i grać swoim własnym zawodnikiem.

Co sądzicie? Fifa 2009, PES 2009 czy PES 2008?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie pes 2008. A z pozostalych pozycji musisz juz wybrac sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifę '09 i PESa '09 masz demka w PSN Store. PES'a 2008 omijaj szerokim łukiem. Reszta wedle preferencji własnych na podstawie demek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poleciłbym FIFĘ09. Jest obecnie tańsza niż PES2009, ma trofea, więcej drużyn, więcej trybów, dobrze działający tryb online. Obie gry zapewnią dużą frajdę podczas gry we dwóch, ale FIFA ma więcej atutów niż PES jeśli chodzi o edycje 2009..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×