Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz ja: Call of Juarez czy Call of Duty: WaW ?

CoD WaW

Call of Juarez :D

Hmm chyba się skuszę. 160 to nie tak źle biorąc pod uwagę, że na giełdzie była jedna sztuka za 80zł+inFAMOUS...

Rzeczywiście cena okazyjna. I do tego w folii :biggrin:

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak gierka dojdzie, czy fajna, jak z grafa i w ogóle.... :)

PS. Sory, że nie na temat, ale musiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry temat ale czy jest podobna gra do Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no podaj jakiś link z filmikiem o tej grze albo screeny czy coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gierka o Graffiti i mazaniu po scianach Urzędu Miasta :) Nie ma czegos takiego na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :).... Midnight Club Los Angeles czy Far Cry 2? Dodam że te gatunki gier pasjonują mnie w takim samym stopniu, przez co trudno dokonać trafnego wyboru. Każda z rych gier reprezentuje wysoki poziom... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) .... Midnight Club Los Angeles czy Far Cry 2? Dodam że te gatunki gier pasjonują mnie w takim samym stopniu, przez co trudno dokonać trafnego wyboru. Każda z rych gier reprezentuje wysoki poziom... :P

Ja bym brał Midnight Club. Far Cry 2 jest moim zdaniem strasznie nużący a jego kolorystyka powoduje u mnie odruch wymiotny :sick:

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) .... Midnight Club Los Angeles czy Far Cry 2? Dodam że te gatunki gier pasjonują mnie w takim samym stopniu, przez co trudno dokonać trafnego wyboru. Każda z rych gier reprezentuje wysoki poziom... :P

Far Cry 2 jest strasznie długi i nieprzeciętnie nudny!

Ja bym brał Midnight Club. Far Cry 2 jest moim zdaniem strasznie nużący a jego kolorystyka powoduje u mnie odruch wymiotny :sick:

Haha! Z tym odruchem wymiotnym to Ci się udało! :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bad company ma co-op-a???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Midnight Club Los Angeles co prawda nie grałem...

Ale mogę Ci powiedzieć że mam FC2... I właśnie dziś albo jutro go wymieniam... Ze screenów wyglądała fajnie, z recenzji którą przeczytałem też odebrałem ją na "+", a nie było czasu żeby na forach o niej poczytać (wyrwałem ją po taniości z "kończących się" na Allegro) i teraz trochę żałuję... mogłem coś innego wziąść....

Fakt, otwarte przestrzenie są... Ale poza tym monotonia, monotonia, monotonia....

FC2 i AC Ubisoft zraził mnie do siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja FarCry2 sobie chwale :D Fajny sandboxik trochę nudnawy, ale wciągający i do tego w ładnej oprawie graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdyby fabule podciągnęli to gra była by znacznie lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to raczej padnie na Midnight'a, aczkolwiek jest on trudno dostępny... Sam już nie wiem :/ Mnie także kuszą recenzje ku Far Cry... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy bad company ma co-op????????????????????????????????????????????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tomb Raider Underworld" czy "The Godfather II" ??

Czy Ojciec Chrzestny w wersji PL ma trofea? (pytam na wszelki wypadek bo z Falloutem była kicha)

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tomb Raider Underworld" czy "The Godfather II" ??

Jak lubisz TR, to ta część jest naprawdę bardzo fajna. Stawiam ją zaraz za Anniversary i Czwórką. Poza tym... banalna platynka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć podobają mi się klimaty "Gofather'a", to zakupem tej gry osobiście się wstrzymałem... Czekam na Mafię II :teehee:

Ale TR: U mogę Ci polecić, choć "kamerka" czasem denerwuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski Ojciec Chrzestny 2 ma trofea. Co prawda, recenzje pokazują, że nie warto jej kupić, ale za 50zł czemu nie, trzeba czekać, podobno platyna łatwiutka.

Teraz totalna posucha więc chciałbym zagrać w jakis starszy tytuł, ale nie wiem w jaki i dlatego zwracam się do was. Nie lubię się bać więc Res2, RE5 odpadają, nie lubię RPG. Czy jest jakas gra która spełni moje wymagania, chciałbym się zmiescić w budżecie ok.130zł :)

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tomb Raider Underworld" czy "The Godfather II" ??

Ja bym brał TR : U. The Godfather jest strasznie prosty i przez to nudny więc Tomb Raider jest moim daniem lepszym pomysłem. No i podobno w tej części nawet zagadki logiczne dają radę...

Teraz totalna posucha więc chciałbym zagrać w jakis starszy tytuł, ale nie wiem w jaki i dlatego zwracam się do was. Nie lubię się bać więc Res2, RE5 odpadają, nie lubię RPG. Czy jest jakas gra która spełni moje wymagania, chciałbym się zmiescić w budżecie ok.130zł :)

RE5 nie jest wcale straszny więc nie wiem czy nie jest to taki zły pomysł. Jeśli jeszcze nie posiadasz to wziąłbym na twoim miejscu Prototype lub właśnie RE5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×