Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też ostatnio była za 109zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety już niema w takiej cenie :(

150zł i to z okładką w innym języku prawdopodobnie.....

Ale nieważne, podjąłem decyzję- kupię Resistance 1 i 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD:WaW jak dla mnie to gra warta tej ceny. Poza tym na różnych forach znalazłbyś ten tytuł w znacznie mniejszej cenie. Resistance to podobno b.dobra gra, ale nie starczy Ci na długo, bo multi jest beznadziejne. Co innego CoD, który jest dla mnie teraz jednym z najlepszych shooterów na rynku. Ale to moje zdanie i niekoniecznie musisz podzielać moją opinię :)

Edytowane przez Seba1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

red faction, prototype, wolverine czy call of juarez?a moze jakis inny nowy tytul gdzie sie cos dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
red faction, prototype, wolverine czy call of juarez?a moze jakis inny nowy tytul gdzie sie cos dzieje?

Red Faction

Czy opłaca się CoJ'a kupić za ok.150-160zł?

Jak nowy to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
red faction, prototype, wolverine czy call of juarez?a moze jakis inny nowy tytul gdzie sie cos dzieje?

Sacred 2 lub Red Faction

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
red faction, prototype, wolverine czy call of juarez?a moze jakis inny nowy tytul gdzie sie cos dzieje?

Call of Juarez

Czy opłaca się CoJ'a kupić za ok.150-160zł?

Jak w folii to jak najbardziej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uważacie, Buzz polska edycja to dobry pomysł? Jest z kim grać online? Bo głównie o to mi chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie na sierpień zakupić jakiś "zapychacz" na ostatni miesiąc wakacji i mam dylemat : Resident Evil 5 czy Call of Juarez. Gry są teraz w podobnych cenach choć ta druga jest tańsza. Wiem, że CoJ starczy mi na dłużej ale czy multi w tej grze jest wciągające ?

EDIT : W grę wchodzi jeszcze Prototype i CoD:WaW

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat, tyle że obydwa te tytuły przeszedłem wcześniej. Może jakieś inne propozycje ?

Co do Twojego postu- obydwie pozycje są bardzo dobre, RE starczy na dłużej, bo kampanię w CoJ przejdziesz w 5 godzin (oczywiście bez żadnych znajdziek itp.) Co do multi to niewiem :D

Brałbym Residenta- bardziej mi się podobał

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę sobie na sierpień zakupić jakiś "zapychacz" na ostatni miesiąc wakacji i mam dylemat : Resident Evil 5 czy Call of Juarez.

ja bym brał CoJ. Co prawda w żadną z w/w nie grałem, ale jednak gier na dzikim zachodzie jest mało i warto pograć, bo kolejny tytuł tego typu pewnie szybko się nie pojawi. Tak samo multi - może nie być super wciągające, ale lepiej mieć, niż nie mieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nikt nie odpowiedział ;( A co do Wronatora brałbym COJ, grałem u kolegi i mi się podoba ;) A Adrianek... hmm... zależy co lubisz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem co na koncowke wakacji: Prototype, Resident Evil 5 czy Call Of Juarez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem co na koncowke wakacji: Prototype, Resident Evil 5 czy Call Of Juarez?

Trzy różne gry... Może byś tak napisał co lubisz, obejrzał jakieś filmiki, podpowiedział czego oczekujesz? Czy może chcesz żeby Ci wymienić wszystkie plusy i minusy każdej gry, krótko zrecenzować, potem pójść do sklepu, kupić za Ciebie i przejść na sam koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patyk weź się odchrzań :D Rozwiązałem problem - na razie nic nie kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patyk weź się odchrzań :D Rozwiązałem problem - na razie nic nie kupuje

Odchrzań? Chyba sobie żartujesz... Poza tym zastanawiasz się co wybrać z pomiędzy trzech tytułów i po dwóch godzinach dochodzisz do wniosku, że nic!? Po co ten post? Najpierw myśl a później działaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę że może nie chodzi o gatunki gier, dlaczego mamy podawać tylko gry jednego gatunku, może chodzi o to też która gra niezależnie od tego z jakiego jest gatunku/typu daje najwięcej frajdy?

ty chyba tego nie zauważyłeś - :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, ja mam dość dziwne pyanie. Za ile kupilybyście teraz FUELa? Proszę nie pisać "nie kupuj, bo so szit itd" Ograłem demko i moim zdaniem jest ok (gra średnia tylko i aż). Oba MotorStormy kocham i ciągle mi mało, więc chcę kupić tylko za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moi Drodzy, ja mam dość dziwne pyanie. Za ile kupilybyście teraz FUELa? Proszę nie pisać "nie kupuj, bo so szit itd" Ograłem demko i moim zdaniem jest ok (gra średnia tylko i aż). Oba MotorStormy kocham i ciągle mi mało, więc chcę kupić tylko za ile?

Ja bym więcej niż 110 nie dał <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel to kabel, taki sam kawałek drutu i taki sam plastik, oba produkowane w Chinach. Krótko mówiąc będzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×