Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

weź 2 za cene 1 :) Zobacz na portalu promocja

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PATRICKO dzięki za opis sytuacji ;-)

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o odpowiedź co będzie dla mnie lepsze guitar hero czy rock band? chodzi mi w szczególności o utwory- takie wpadające w ucho no i żeby wybór był:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Guitar Hero 5. Bardzo fajna setlist'a. Praktycznie każdy rodzaj muzyki (prócz popu xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką grę brać, jeżeli chcę zagrać z qmplem na jednej konsoli w strzelankę z botami? CoD MW mam, ale tam nie znalazłem botów, w mw2 są? Jakie tytuły polecacie, jeśli mam:

fifa 10

LPB

Cod MW

Burnout paradise

ratchet & clank

Assassins Creed 2

mam ochotę na GoW, Uncharted, lub właśnie Cod MW2.

A no i w MW2 mogę liczyć na dobry multiplayer? (około 5 osób w teamie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fyjo: nie grałeś w Uncharted? Gdzieś Ty się uchował? Obie części tej gry to pozycja obowiązkowa dla posiadacza ps3. Nie będziesz zawiedziony.

GoW to kwintesencja slasherów - jeśli szukasz krwistej rozgrywki i dużej dawki button-masha to warto w GoW zainwestować, oczywiście we wszystkie części.

MW2 - grałem tylko w singla bo nie trawię multi, więc nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz.. PS3 mam od zeszłego piątku a więc kolekcja gier i tak niezła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fyjo: nie grałeś w Uncharted? Gdzieś Ty się uchował? Obie części tej gry to pozycja obowiązkowa dla posiadacza ps3. Nie będziesz zawiedziony.

GoW to kwintesencja slasherów - jeśli szukasz krwistej rozgrywki i dużej dawki button-masha to warto w GoW zainwestować, oczywiście we wszystkie części.

MW2 - grałem tylko w singla bo nie trawię multi, więc nie pomogę.

Azrael ma rację. Ale ja bym ci też polecał zakup GTA:4 - to też podstawa dla posiadacza PS3 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walkowane kilka razy, wystarczy pare stron wstecz przeczytac :)

moim zdaniem bf:bc2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać MW2 czy BF:BC ?

oczywiscie, ze BF:BC2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam! Co wybrać COD 4 czy Stimulus Package do MW2??? Czy w COD 4 można spokojnie pograć czy ludzie odeszli do MW2??

Edytowane przez Sibeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grałes to bierz COD4. Online może tak wiele osób nie gra ale gra sama w sobie jest dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak nie grałes to bierz COD4. Online może tak wiele osób nie gra ale gra sama w sobie jest dobra

Grałem już w COD4:) Chodzi mi tylko o multi czy da sie normalnie pograć, mam na myśli ilość graczy.

Edytowane przez Sibeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co wybrać COD 4 czy Stimulus Package do MW2??? Czy w COD 4 można spokojnie pograć czy ludzie odeszli do MW2??

Stimulus Package do MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem

Mam do wyboru 2 gry, a moge kupić tylko 1

1. B:BC2

2. GTA:EFLC

I tak nie mogę się zdecydować z jednej strony jestem wielkim fanem GTA z drugiej strony Bad Company. ( miałem demo i było super )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Bad Company 2 bo jest promocja, możesz wybrac 2 grę gratis z oferty EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post dotyczy Guitar Hero, Rock Band itp.. - cwir

Witam!

Jestem nowy w świecie ps3(jeszcze nie mam ps3, ale w tym tyg. zakupie) i mam pare pytan,

1. Czy da się naraz grac na gitarze, perkusji i uzywac mikrofonu do tych gier?

2. czy jest jakas gra, ktora ma taka opcje i wykorzystuje te elementy?

3. czy polecacie mi taki zakup?

4. i czy da sie w ogole podlaczyc te gadzety do ps3, bo nie wiem czy starczy wejść usb (ewentualnie innych); )

5. wiem, ze na pc da sie zmieniac piosenki- dodawac swoje. PS# tez ma taka opcje?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Po dłuższym na myśle stwierdziłem, że ps3 to chyba lepszy kierunek(granie z kumplami przy piwku itd.) niż pecet i co 2-3 letnia modernizacja jego. Obecnie nie mam jeszcze pokaźnego dochodu więc kupno pełną gotówką tv/ps3 odpada, dlatego planuje wziąść na kogoś z rodziny na raty i tu mam dylemat. Podłączanie ps3 pod mój stary tv sd 26' raczej niema większego sensu, więc zastanawiam się cały czas, czy wpierw wziąć telewizor lcd hd na raty do 2k (10 miesięcy) i po roku zakupić ps3,, czy może wpierw kupić ps3 na raty (powiedzmy, że spłace go w 6 miesięcy) i męczyć sie na tv sd/monitorze, a po spłaceniu dopiero tv hd? Jest jeszcze opcja, żeby grać na moim monitorze LG W2253TQ 21,5' 1920x1080 i tu pytanie, czy grafika będzie na nim przyzwoicie wyglądać? Troche głupie było by też to bo właściwie monitor w domu mam jeden i jest on podłączony do kompa, a w takim wypadk musiałbym go na czas grania odłączać od kompa. Nie mam pojęcia jak to wpierw zorganizować, licze na wasze pomocne opinie :)

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj PS3 i podłącz go do tego monitora za pomocą HDMI -DVI a kompa za pomoca VGA. Obraz będzie bardzo dobry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu kupiłbym PS3 nawet jakbym musiał przez jakiś czas grać na słabym telewizorze :biggrin:

A monitor to dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to by troche mijało się z celem, bo ps3 zazwyczaj kupuje się żeby podłączyć pod porządny lcd, a nie pod monitor od kompa :) No i musiałbym monitor non stop podłączać, albo do ps3 albo do kompa co by było troche dziwne, bo kto tak robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci że podłączysz oba urządzenia (PC, PS3) do jednego monitora.

Ja owszem mam TV HD 32" ale ze żona za dużo ogląda seriali <_< więc aktualnie gram na monitorze 22" LCD (Samsung T220) obraz ustawiony na 720p i jest po prostu pysznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×