Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

1. Uncharted 2 (nie ma split-screen, ale i tak MUST HAVE)

2. Call of Duty Black Ops (multi w split-screen dla NAWET 4 OSÓB, rewelacyjny tryb zombie)

3. Dead Nation

4. Borderlands (fajny co-op split-screen)

5. Little Big Planet 2 (fajna zabawa)

EDIT:

Wyżej post. O tym, kto pierwszy zamieścił posta decydowały sekundy :pardon:

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim czy dark souls? Nie moge sie zdecydowac, a pieniadzy mam na 1 gre. Dodam ze gram teraz w demon souls. Jestem po okolo 30h gryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się serią Ratchet & Clank, pooglądałem kilka filmików i wygląda na naprawdę przyjemną grę. Chciałbym sobie kupić pierwszą część na PS3 "Tools Of Destruction" razem z "Crack In Time" za 129 zł na ultimie w platinium pack'u - myślę, że to dość rozsądna cena. Przeczytałem jednak też, że pomiędzy TOD, a CIT jest jeszcze jedna część - Quest For Booty, która jest bardzo krótka i dlatego chodzi w niższej cenie. Tu moje pytanie: lepiej opłaci mi się kupienie tego platinium pack'a i ominięcie Quest For Booty, czy jednak ten "dodatek" jest waty kupienia i kolekcjonowałbym części serii osobno? XD Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim czy dark souls? Nie moge sie zdecydowac, a pieniadzy mam na 1 gre. Dodam ze gram teraz w demon souls. Jestem po okolo 30h gryz

Skyrim chyba najlepszy RPG jaki wyjdzie na czarnulkę - fantastyczny świat, gra, która zapewnia mnóstwo godzin grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim czy dark souls? Nie moge sie zdecydowac, a pieniadzy mam na 1 gre. Dodam ze gram teraz w demon souls. Jestem po okolo 30h gryz

Dark Souls kupiłem przeszedłem i sprzedałem.

Nie miałem ochoty przechodzić gry drugi raz, jednak brak fabuły robi swoje.

Gra jest genialna, ale mnie nie wciągnęła jak Demon's Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim czy dark souls? Nie moge sie zdecydowac, a pieniadzy mam na 1 gre. Dodam ze gram teraz w demon souls. Jestem po okolo 30h gryz

Skyrim oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Grałeś w jedynkę inFamous? Jeśli tak, i Ci się spodobała, to brałbym, zwłaszcza jeśli chcesz poznać dalsze losy Cole'a. Jeśli nie bardzo - to Deus Ex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous świetna gra tak samo jak 2 część. Jest dużo misji pobocznych a dodatkowo jest też Kuo (która pomaga Ci w dobrych misjach) oraz Nix (pomaga w tych złych). Możesz dokonywać wyborów pomiędzy dobrem a złem więc jest dużo grania dodatkowo jak się przejdzie grę 2 razy (jako dobry i zły). Tak jak napisał UP, jeśli grałeś w jedynkę i Ci się spodobała to i dwójka Ci przypadnie do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Call of duty: mw 3 czy Battlefield 3?

Wiem, wiem te pytanie juz tyle razy bylo nasuwane no ale teraz gdy są już oby dwie gry to moje pytanie brzmi na jest lepsze?

Jako ze mam pieniadze na jedną z tych gier to bardzo bym prosil o jakąś konretną radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na ps3, to mw3. Jeśli na pieca, to bf3. Posiadam obie gry, i jednak przyjemniej gralo mi się w mw3. Singl lepszy, survival i spec opsy, do tego multi. MW3 to kompletny produkt, bf3 nie koniecznie. To moja opinia, i gdybym był na Twoim miejscu, brałbym mw3.

BF3 broni się tylko grafiką, która i tak nie powala, szczególnie na konsoli. Zniszczyć chyba się nie da nic (ściany tylko bodajże). W BF3 szyby nie istnieją. Niby jak patrzymy to jest szyba, spróbuj w nią strzlić. Pociski przelatują przez szybe, robią dziure w ścianie, a szyba nadal stoi. Żenada...

BIerz MW3, nie będziesz żałować, nie będziesz się wkurwiać za marny singl, grafikę w niektórych miejsach, mase bugów i błędów (patrz szyby), i stałe 60 fps.

Jeśli masz jakies pytania, to pisz.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Call of duty: mw 3 czy Battlefield 3?

Wiem, wiem te pytanie juz tyle razy bylo nasuwane no ale teraz gdy są już oby dwie gry to moje pytanie brzmi na jest lepsze?

Jako ze mam pieniadze na jedną z tych gier to bardzo bym prosil o jakąś konretną radę.

pooglądaj sobie filmiki 'gramy' na tvgry.pl i sam zobaczysz która Ci bardziej przypadnie do gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Call of duty: mw 3 czy Battlefield 3?

Wiem, wiem te pytanie juz tyle razy bylo nasuwane no ale teraz gdy są już oby dwie gry to moje pytanie brzmi na jest lepsze?

Jako ze mam pieniadze na jedną z tych gier to bardzo bym prosil o jakąś konretną radę.

To są zupełnie inne gry, mimo że obie FPS.

Pytanie która lepsza jest nie na miejscu.

To tak samo jak zapytać jaki samochód jest lepszy sportowy czy terenowy.

Nikt nie siedzi w twojej głowie i nie domyśli się jaki rodzaj rozgrywki bardziej ci będzie pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpowiem , może jeszcze w ten sposób - Lubisz szybką akcję i fragowanie - bierz CODA , Lubisz Taktyczne podejście , rozległe mapy i pojazdy bierz BFA.

PS: ja wybrałem COD MW3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się może czy w BF3 lub w MW3 będzie możliwość split screen dla dwóch graczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się może czy w BF3 lub w MW3 będzie możliwość split screen dla dwóch graczy ?

W MW3 jak najbardziej , w BF3 - nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz już pytałem ale nikt mi nie odpowiedział. Teraz zapytam inaczej. Czy warto zagrać w następujące gry: Lost Planet 2, Super Street Fighter IV, Hevenly Sword? Z tego co słyszałem... nie warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W MW3 jak najbardziej , w BF3 - nie mam pojęcia

A będzie to split screen offline, tzn. na jednej konsoli dwóch graczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz już pytałem ale nikt mi nie odpowiedział. Teraz zapytam inaczej. Czy warto zagrać w następujące gry: Lost Planet 2, Super Street Fighter IV, Hevenly Sword? Z tego co słyszałem... nie warto ;)

Z tych gier ukończyłem HS(co prawda już kilka lat temu) i moja opinia jest taka: gra jest super. Zapamiętałem ją sobie jako ciekawą, wciągającą, fajna fabuła i ogólnie bardzo dobrze :) Jeśli lubisz gowa to może się spodobać bo podobny system ^^ Z tym, że tu masz kobitke ^ Jedna z moich pierwszych gier na ps3 i zdecydowanie stoi dość wysoko w moim osobistym rankingu :D

Lost Planet 2 grałem, ale niedługo i z tego co pamiętam źle nie było, lataliśmy z kolegą po dżungli i zabijaliśmy masę potworów ^^ Było trochę frajdy, ale o grze ogólnie nie piszę bo właściwie graliśmy 3-4 misje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko: Demon's Souls czy Dark Souls...? dla gracza który : wku%#$wia się gdy mu nie idzie, w grach bierze łatwiejsze poziomy trudności by nie męczyć się za bardzo, a jednak recenzje obydwu gier nie pozostawiają mu wyboru i musi spróbować swoich sił w którymś z tytułów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie to split screen offline, tzn. na jednej konsoli dwóch graczy ?

MW3 ma split-screen offline i online. Można grać w split-screen + reszta graczy online.

BF3 nie ma split-screena. Jaka szkoda :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko: Demon's Souls czy Dark Souls...? dla gracza który : wku%#$wia się gdy mu nie idzie, w grach bierze łatwiejsze poziomy trudności by nie męczyć się za bardzo, a jednak recenzje obydwu gier nie pozostawiają mu wyboru i musi spróbować swoich sił w którymś z tytułów?

zadna :) obie gry sprzedasz tak szybko jak kupiles :) albo rozwalisz playke jakims kopniakiem, tutaj naprawde trzeba miec spoooory zapas cierpliwosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle zadawanie pytania COD czy BF to takie trochę prowokacyjne z Twojej strony. Nawet na forum było już kilka słownych wojenek na ten temat :)

Ja osobiście wybrałem BF'a, na konsolę, i w sumie nie żałuję. Zagrywam się w multi. :)

Ale na COD'a też mam chęć, ze względu na sentyment, jaki mam do całej serii, począwszy od klasycznych CODów, do Modern Warfarów. Na pieca nawet mam COD4 Modern Warfare :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×