Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Black Ops było zawsze raczej wolne od oszustów. problem dotyczył i pewnie dotyczy nadal choć w mniejszym stopniu starszych gier CoD MW1, MW2 i WaW.

Choć istnieje spiskowa teoria dziejów, że Activi$ion specjalnie wpuściło cziterów aby promować swój nowszy produkt (wtedy było to Black Ops)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black ops czy MW3?

Kupuje Bf3 ale chce wiedziec co z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black ops czy MW3?

Kupuje Bf3 ale chce wiedziec co z tego

Obie gry bardzo dobre. Jeśli grałeś w MW1/2 to chyba lepszym wyborem będzie MW3, ale jeśli nie- to Black Ops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam do wydania na gry 120 zł. Interesują mnie gry sportowe, wyścigowe lub coś pokroju LBP. Doradźcie co teraz nowego chodzi w miarę tanio. Będę bardzo wdzięczny ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kierownice to może coś typu f1 2010,gran turismo 5.

Ze sportowych możesz wziąć np. Fife 11.Lepiej by było fife 12 wziąć,ale 120 zł nie starczy.Musiałbyś poczekać jeszcze z miesiąc (obecnie fifa 12 na allegro najtaniej 150 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyścigowych to bardzo SHIFT 2 mi się podoba. Jak nie grałeś to SHIFT 1 również na kierownicy się sprawdzi.

Obie te gry dają masę frajdy z jazdy. Gran Turismo jak najbardziej, tylko pamiętaj, że GT to czysta jazda samochodem.

Nie ma tam żadnych fajerwerków, rozlatujących się na kawałki wozów, itd.

SHIFT i GT i będziesz miał dwie różne, ale dające masę zabawy gry pod kierownice.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem Patricko, że coś dorzucisz z wyścigowek ;). To tak: Shifta 1 mam, myślałem nad 2 i kto wie może ją wezmę, ponadto widziałem na allegro w pakiecie z HP bardzo tanio ;). Fife 11 posiadam, tak samo jak GT5, które podoba mi się średniawo. Wedug was w F1 2010 ugrałbym coś na padzie i tak samo w Shifcie 2? Czy lepiej bez kiery się za to nie brać?

Edytowane przez Kamilovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ;p

jako że chciałbym coś w nowego zagrać, ale do przeznaczenie na gierke mam tylko gdzieś stówke narazie.... i kod na muve.pl ofc 50% taniej ;]

Zastanawiam się nad czymś z tych gier:

- L.A Noire

- Assasin Creed Revelations

- The Elder Scrolls 5 Skyrim

- RDR Goty

- GTA 4 Complete Edition

- Batman A. City

Ostatecznie jest jeszcze opcja kupna gry z empiku ;] nowa klasyka ea czy też jakieś używki

- Heavy Rain Move Edition Pl

- Shift 2

Co polecicie i dlaczego ;]

P.S Asssasin Creed Brotherhood grałem, więc fabuła mi jest +/- znana

Pod shifta 2 mam kiere od gt5

Głównie szukam gry na 20+ godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ;p

jako że chciałbym coś w nowego zagrać, ale do przeznaczenie na gierke mam tylko gdzieś stówke narazie.... i kod na muve.pl ofc 50% taniej ;]

Zastanawiam się nad czymś z tych gier:

- L.A Noire

- Assasin Creed Revelations

- The Elder Scrolls 5 Skyrim

- RDR Goty

- GTA 4 Complete Edition

- Batman A. City

Ostatecznie jest jeszcze opcja kupna gry z empiku ;] nowa klasyka ea czy też jakieś używki

- Heavy Rain Move Edition Pl

- Shift 2

Co polecicie i dlaczego ;]

P.S Asssasin Creed Brotherhood grałem, więc fabuła mi jest +/- znana

Pod shifta 2 mam kiere od gt5

Głównie szukam gry na 20+ godzin...

wszystkie z wymienionych gier sa swietne i wczesniej czy pozniej warto zagrac, ale jezeli chodzi o znizke to wybralbym Batmana AC lub RDR GOTY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ;p

jako że chciałbym coś w nowego zagrać, ale do przeznaczenie na gierke mam tylko gdzieś stówke narazie.... i kod na muve.pl ofc 50% taniej ;]

Zastanawiam się nad czymś z tych gier:

- L.A Noire

- Assasin Creed Revelations

- The Elder Scrolls 5 Skyrim

- RDR Goty

- GTA 4 Complete Edition

- Batman A. City

Ostatecznie jest jeszcze opcja kupna gry z empiku ;] nowa klasyka ea czy też jakieś używki

- Heavy Rain Move Edition Pl

- Shift 2

Co polecicie i dlaczego ;]

P.S Asssasin Creed Brotherhood grałem, więc fabuła mi jest +/- znana

Pod shifta 2 mam kiere od gt5

Głównie szukam gry na 20+ godzin...

Jeśli powyżej 20 godzin to odpuść AC: Revelations.

Najdłużej pograsz chyba w Skyrim. Z tego co grałem to na pewno RDR GotY warto w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługo kupuje konsolke i bede miał około 200zł na gry, co polecicie ? moga być starsze gry, exclusive dla ps3 (uncharted 1,2, god of war, gt5 itp) jak możecie podajcie średnia cene, z góry dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooralesko

U1, U2 oraz U3 najlepsze wg mnie tytuły na ps3

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Hot Pursuit

NFS The Run

Władca Pierścieni Wojna na Północy

LBP 2

zastanawiam się nad jedną z tych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługo kupuje konsolke i bede miał około 200zł na gry, co polecicie ? moga być starsze gry, exclusive dla ps3 (uncharted 1,2, god of war, gt5 itp) jak możecie podajcie średnia cene, z góry dzieki :)

Przecież odpowiedź, podałeś sobie w nawiasie :D Za 200 zł, kupisz U2 i U1 oraz God of War Collection(lub samą trójkę) a jeśli się uda, to i z GT5 powinieneś się w 200zł zmieścić. Lub coś z nowszych tytułów: Battlefield 3 lub Modern Warfare 3,Batman Arkham City, L.A Noire i oczywiście wiele innych.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam pytanie są jakieś gry, które uczą, bawią i nadają się dla 3-4 letnich dzieci? Może być z wykorzystaniem playstation move

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że EYEpet move edition, mam siostrzeńca koło tego wieku i sprawia mu to radość i go nie nudzi (oczywiście woli pograć w Drivera: Sf czy motorstorma ale go nudzą bo mam dema ;p). Może zadań sam nie wykona, ale z pomocą tatusia zabawa na pewno bd, zawsze można się pobawić w łapanie ryb, rysowanie w szkicowniku, sadzenie kwiatków oraz wiele różnych zabawek za pomocą move, nawet można nauczyć zwierzaka śpiewać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Buzz? Mój brat ma trochę więcej co prawda(8 lat), ale też lubi tą gre :)

Jest jakaś gra rpg z coopem? Dobrem coopem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad: Deus Ex - BL i Fallout: New Vegas, ewentualnie: TES V: Skyrim

Modern Warfare 3 vs Battlefield 3 vs Uncharted 3 - głownie do multi (zwłaszcza te dwa pierwsze)

Edytowane przez Jeremy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługo kupuje konsolke i bede miał około 200zł na gry, co polecicie ? moga być starsze gry, exclusive dla ps3 (uncharted 1,2, god of war, gt5 itp) jak możecie podajcie średnia cene, z góry dzieki :)

Uncharted 1 - do 49zł Allegro nówka

Uncharted 2 - do 49zł Allegro nówka

God of War Collection (1&2) - ok. 100 zł

God of War III - ok. 85 zł

i jak na razie, to masz w co grać! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje wszystkie :Dchyba wezmę na start Uncharted 1, 2 + Red Dead Redemption, a w styczniu dokupie nowe uncharted i coś taniego wychacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 3 czy Resistance 3 ? Na żadną nie mam szczególnego hype'u ale w coś chętnie bym pograł.

Dodam że nie grałem w rzadną poprzednia odsłone obu tych gier.

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 3 czy Resistance 3 ? Na żadną nie mam szczególnego hype'u ale w coś chętnie bym pograł.

Dodam że nie grałem w rzadną poprzednia odsłone obu tych gier.

to bez sensu tak brać. Kup obie dwójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi polecacie na dwóch graczy ? Taka typowa gra dla dwóch graczy ? Wykluczam Army of Two obie cześci , ponieważ obie posiadam :D

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC , SVR dowolna część lecz to są bijatyki a nie jakieś gry z fabułą. Jednak obie dostarczają mnóstwo rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×