Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Resistance 1 wlasnie przeszedlem i mi sie podobala. MGS4 skradanka no to nie wiem faktycznie czy to dla mnie. a oprócz Uncharted cos podobnego do TRU??

pozdro i dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a oprócz Uncharted cos podobnego do TRU??

Tylko Uncharted: 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie. czyli nie pozostaje mi nic jak czekac na Unch2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jest miejce na pytania "co wybrac", zapytam:

CO wybrac, kierownice Logitech G25 czy jakakolwiek inna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupno Far Cry 2 w polskiej edycji za 99 zł to zły pomysł? Słyszałem, że gra jest monotonna i przyrównywana do Assassin's Creeda którego ja przeszedłem i bardzo mi się podobał. Trochę się waham, ale nie mam pomysłu co lepszego można mieć za 99 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro to jest miejce na pytania "co wybrac", zapytam:

CO wybrac, kierownice Logitech G25 czy jakakolwiek inna?

Jak masz kasę i miejsce, żeby G25 rozstawić z dobrym ulokowaniem zmiany biegów to się opłaca. Ale jeśli ze sprzęgła i H shiftera nie będziesz korzystał nagminnie, moim zdaniem zwróć się w kierunku Driving Force GT - bo da tyle samo frajdy, a mniejsze pedały i zintegrowana gałka zmiany biegów, więcej przycisków na kierownicy okażą się sporymi plusami...

Czy kupno Far Cry 2 w polskiej edycji za 99 zł to zły pomysł? Słyszałem, że gra jest monotonna i przyrównywana do Assassin's Creeda którego ja przeszedłem i bardzo mi się podobał. Trochę się waham, ale nie mam pomysłu co lepszego można mieć za 99 zł...

nie grałem, ale z tego co słyszałem, jest to konwencja AC (masz zadania, jedziesz do tego miejsca, zabijasz kogoś albo wydobywasz informacje i idziesz do kolejnego zadania), tylko w innych realiach. Cena dobra, jeśli lubiłeś AC to FC2 też pewnie Ci się spodoba. A co lepszego - chociażby Burnout, Uncharted, LBP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć Mirror's Edge, Uncharted, GT5, Burnout, LBP(za 117 nówka na allegro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się na Mirror's Edge za 99 zł bo Far Cry 2 już nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziała. Gry z PSXa działają na każdej wersji PS3. Za to gry z PS2 zadziałają tylko na wersji 60gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy opłaca się dać ok. 40-70zł więcej za PL wersje Prince of Persia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To zalezy tylko od tego jak oceniasz swoja znajomosc angielskiego. Wg mnie kazdy, kto choc troche uwazal na lekcjach bedzie w stanie zrozumiec o co chodzi w wiekszosci gier. Oczywiscie nie mowie o grach RPG. :D Chociaz sam sobie poradzilem z Oblivion'em IV, a moja znajomosci angielskiego uwazam, ze jest mooocno przecietna. Osobiscie powiem Ci, ze ja bym nie doplacil za wersje PL.

Edytowane przez Jedrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jeszcze czy opłaca się dać ok. 40-70zł więcej za PL wersje Prince of Persia?

Ja bym wzial wersje ang

40-70 zl droga nie chodza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się, ta gra to najwiekszy gniot jaki widziałem. Poziom trudności jest na suuuuper easy, zadnej przyjemności z gry, przemyśl ten zakup, jeśli chcesz ją na maxa to nie kupuj nic poza angielską używką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady :/ gra jest swietna ale ja bym wybral ang wersje, byc moze dlatego ze znam angielski i mieszkam w UK :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dla naprawdę zatwardziałych fanów, mnie tam liniowe przeskakiwanie z drążka na drążek czy wspinanie się po jakimś słupie nie bawi, bez porównania do starymi tytułami.

Zaznaczam to jest tylko moje zdanie, miałem i sprzedałem szybciej niż się tego spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie na przyklad podobal Prince of Persia z pegasusa i Princew of Persia z PS3 reszta taka jakas nijaka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki za info. Chyba ją sobie kupię :) Pamiętam jak u wujka na PSX grałem w to z kuzynką. To była gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynka ma lepszy klimat i jak dla mnie fajniejsze poziomy - bardziej platformowe i klasyczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ok. 120 zł jaką grę kupić?:) Dodam jeszcze ze nie prędko będziie mi dane kupno następnej gry, bo pieniedzy brak, zastanawiam się nad:

Mirrors Edge

Little Big Planet

Dead Space

Co poleciacie? Chetnie zagralbym w nie wszystkie ale moge sobie pozwolic na jedna wiec nie chcialbym kupic zjebanej gry:P Polecano mi LBP ale kurde, nie znudzi mi sie za szybko? Ze screenow jakos tak pizdowato wyglada i bez akcji:P Pozdarwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kasy to poczekaj do 25 lutego, kiedy to wyjdzie najlepsza gra na PS3 EVER, czyli Killzone 2. Z tych co podałeś to najwięcej czasu spędziesz przy LBP, ale jeśli lubisz się bać to bierz Dead Space, jeśli wolisz parkour to bierz Mirror's Edge. Pod względem czasu to LBP wystarczy zdecydowanie na najwięcej. Możesz jeszcze kupić nowego PoPa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Mam ok. 120 zł jaką grę kupić?:) Dodam jeszcze ze nie prędko będziie mi dane kupno następnej gry, bo pieniedzy brak, zastanawiam się nad:

Mirrors Edge

Little Big Planet

Dead Space

Co poleciacie? Chetnie zagralbym w nie wszystkie ale moge sobie pozwolic na jedna wiec nie chcialbym kupic zjebanej gry:P Polecano mi LBP ale kurde, nie znudzi mi sie za szybko? Ze screenow jakos tak pizdowato wyglada i bez akcji:P Pozdarwiam

LBP Ci się nawet szybko nudzi, ale jak chcesz - nowa, folia z przesyłką za jakieś 80zł -

http://www.dvd.co.uk/Games/Little-Big-Plan...853/product.htm

Polecam Ci Eye Of Judgment (z kamera cena jakies 130zł z przesyłką)

http://www.game.co.uk/PS3/Strategy/~r33162...20of%20judgment

Piszę jakieś, ponieważ kurs funta zmienia się co dzień, polecam oba sklepy, sam z nich zamawiam, wszystko bez problemów.

Jeśli chcesz gre na długo, polecam Fallout 3 (jakies 95 zł z przesyłka)

http://www.game.co.uk/PS3/RolePlaying/~r33.../?s=fallout%203

Edytowane przez wach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam GTA4 - starcza na długo, zanim się przejdzie grę i zdobędzie trofea. A także Motorstorma nowego - bo po wymagającym singlu jest niezwykle grywalny multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×