Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pewien dylemat dotyczący tego, którą grę zakupić w pierwszej kolejności.

Zastanawiam się pomiędzy Battlefield'em: Bad Company 2, a Uncharted 2.

Moglibyście coś doradzić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pewien dylemat dotyczący tego, którą grę zakupić w pierwszej kolejności.

Zastanawiam się pomiędzy Battlefield'em: Bad Company 2, a Uncharted 2.

Moglibyście coś doradzić? ;)

IMO polecam na początek Uncharted 2. Świetny exclusive, przy którym gwarantuję, że będziesz się świetnie bawił. No i cena nie jest już tak wysoka. Przejdziesz U2 i zabierzesz się za BC2.

Teraz ja mam dylemat. Opłaca się brać Dirt'a 2? Grałem w pierwszą część i naprawdę mi się podobało, ale teraz nie jestem pewien..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO polecam na początek Uncharted 2. Świetny exclusive, przy którym gwarantuję, że będziesz się świetnie bawił. No i cena nie jest już tak wysoka. Przejdziesz U2 i zabierzesz się za BC2.

Teraz ja mam dylemat. Opłaca się brać Dirt'a 2? Grałem w pierwszą część i naprawdę mi się podobało, ale teraz nie jestem pewien..

Niby tak, z tym, że kończę Uncharted: Drake's Fortune, więc nie chcę, żeby mi się znudziła ;-)

Chociaż szczerze powiem, że kusi mnie kupić gitarkę + GH III/V ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO polecam na początek Uncharted 2. Świetny exclusive, przy którym gwarantuję, że będziesz się świetnie bawił. No i cena nie jest już tak wysoka. Przejdziesz U2 i zabierzesz się za BC2.

Teraz ja mam dylemat. Opłaca się brać Dirt'a 2? Grałem w pierwszą część i naprawdę mi się podobało, ale teraz nie jestem pewien..

Dirta 2 opłaca się brać bo to bardzo dobra gra :) Jest jednak jeden minus - mało tras jest i przez to często się powtarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie moge się zdecydować którą grę wybrać MAG czy BF Bad Company 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie moge się zdecydować którą grę wybrać MAG czy BF Bad Company 2.

Nie grałem w MAGa, ale BF:BC2 jest genialny.Są to całkiem podobne gry, z tym że w BF masz jeszcze Singla (średni, ale można przejść). wybrałbym Battlefielda. Poogladaj filmiki na Youtubie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także poleciłbym BF:BC2, jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie moge się zdecydować którą grę wybrać MAG czy BF Bad Company 2.

Wybrałem Bad Company i nie żałuje .

Problem MAG jest taki , że gra nie do każdego trafi . Jednak niektórzy z moich znajomych uważają MAG za świetny tytuł pod multi , a Bad Company omijają szerokim łukiem . Dlatego trudno jest jednoznacznie oceniać .

Przy zakupie Battlefield'a że gra ma większe szanse by się Tobie spodobać - dla przykładu pooglądaj filmiki zamieszone na youtube,chociaż i tak nie oddaje one pełnego uroku rozgrywki .

Pamiętaj też , że prawdziwy potencjał obu gier zauważysz podczas gry zespołowej , a tutaj jest potrzebny headset . Póki co gram w BC bez hs , wziąłem się za kampanie , ale już powoli przymierzam się do zakupu .

Z moich osobistych odczuć , pomimo że nie spotkałem się z pełną wersja Mag to battlefield daje większe poczucie pola bitwy mimo że czasem zdarzało się grać 7v7 , ale jest to już kwestia zgrania gdyż jak całą siódemkę graczy łączy wspólny cel , skupiają się na nim to odbija się to na całokształcie gameplayu . W Magu gdy trafi się odpowiedni dowódca oddziału to możesz liczyć na świetną zabawę

Jestem w połowie kampanii i nie żałuje poświęconego czasu . Co prawda trudno jest porównywać rozmach singla z produkcją Activision ,ale jest wiele ciekawych pomysłów na misje które tylko umilają pierwsze kroki z bad company

Poleciłbym Battlefield , chociaż ze swojego doświadczenia . Dostałem to na co czekałem , od początku zawzięcie brałem udział w becie . Mag ma swój styl , charakter gry który nie każdemu podejdzie choć nie jest powiedziane że w Twoim przypadku nie będzie inaczej ;)

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie moge się zdecydować którą grę wybrać MAG czy BF Bad Company 2.

Zdecydowanie Bad Company 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Bad Company 2.

dlaczego BBC2, a nie MAG?:ninja:

Uzasadnij tą odpowiedz tak jak kolega poniżej :)

Wybrałem Bad Company i nie żałuje .

Problem MAG jest taki , że gra nie do każdego trafi . Jednak niektórzy z moich znajomych uważają MAG za świetny tytuł pod multi , a Bad Company omijają szerokim łukiem . Dlatego trudno jest jednoznacznie oceniać .

Przy zakupie Battlefield'a że gra ma większe szanse by się Tobie spodobać - dla przykładu pooglądaj filmiki zamieszone na youtube,chociaż i tak nie oddaje one pełnego uroku rozgrywki .

Pamiętaj też , że prawdziwy potencjał obu gier zauważysz podczas gry zespołowej , a tutaj jest potrzebny headset . Póki co gram w BC bez hs , wziąłem się za kampanie , ale już powoli przymierzam się do zakupu .

Z moich osobistych odczuć , pomimo że nie spotkałem się z pełną wersja Mag to battlefield daje większe poczucie pola bitwy mimo że czasem zdarzało się grać 7v7 , ale jest to już kwestia zgrania gdyż jak całą siódemkę graczy łączy wspólny cel , skupiają się na nim to odbija się to na całokształcie gameplayu . W Magu gdy trafi się odpowiedni dowódca oddziału to możesz liczyć na świetną zabawę

Jestem w połowie kampanii i nie żałuje poświęconego czasu . Co prawda trudno jest porównywać rozmach singla z produkcją Activision ,ale jest wiele ciekawych pomysłów na misje które tylko umilają pierwsze kroki z bad company

Poleciłbym Battlefield , chociaż ze swojego doświadczenia . Dostałem to na co czekałem , od początku zawzięcie brałem udział w becie . Mag ma swój styl , charakter gry który nie każdemu podejdzie choć nie jest powiedziane że w Twoim przypadku nie będzie inaczej ;)

:) Musze uzbierać trochę kaski i sobie kupię ta grę i HS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wybrac NBA live 2010 czy NBA 2k10? i Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam gier o tematyce podobnej do Demon's Soul. Chcę rozbudować swoją postać od zera , zdobyć ekwipunek , walczyć z lepszymi potworkami itp. Czy znacie jakieś inne tytuły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebek zależy co lubisz. Nie grałem w FF. Mogę Ci z czystym sumieniem polecić AC2 - jest to jedna z lepszych gier w jakie grałem. Ładna grafika, ciekawsze misje niż w jedynce, klimat, prosta walka dająca mnóstwo zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w AC2 ile zajmuje przejsce gry ?

ja mam ok 24h jestem po wątku głównym i mam jakieś 86%. Gra ma wiele misji pobocznych a i wątek główny nie jest krótki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam dylemat .Che kupić gre długą z dobrą fabułą.

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego BBC2, a nie MAG?:ninja:

Uzasadnij tą odpowiedz tak jak kolega poniżej :)

:) Musze uzbierać trochę kaski i sobie kupię ta grę i HS :)

Kolega poniżej napisał całą prawdę. Nic dodać nic ująć.

Ale nie każdemu podejdzie ta gra, podobnie jak MAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam dylemat .Che kupić gre długą z dobrą fabułą.

Mnie się fabuła AC II bardzo podobała. Gra ma też wiele nawiązań do historii co moim zdaniem jest to zdecydowany plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie

co wybrac NBA live 2010 czy NBA 2k10? i Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co wybrać. Zastanawiam się co może być najlepszym wyborem jeśli chodzi o niekonwencjonalną oraz długą rozrywkę.

Singstar z którym świetne się bawiłem jeszcze za czasów PS2, Eye of the Judgement tutaj dodam że grałem w Magic the Gathering więc takie karciane klimaty lubię, czy może Eye Pet. Brałbym od razu Singstara ale chodzi mi również o rozgrywkę jednoosobową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo ja nowy uzytkownik PS3 slim, gra IŁ-2 Sturmovik: Birds of Prey jest do kupienia w sklepie internetowym ale takze moge kupic w Playstation store wersje elektroniczna ale tam pisze ze kompatybilne PSP only, i zgłupiałem czy zadziałą na ps3 slim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz singstara. EyePet szybko sie nudzi i ma duzo bugow. A to kamerka czegos niewidzi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×