Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie jeszcze warto kupic gry do 40zl

a ta gra Uncharted to ktora czesc lepsza 1 czy 2??

Obie swietne. Wg mnie 2 lepsza ale to tylko moja opinia.

@hubert23- ja bym bral AC2. Dluzej sie nacieszysz niz gowem. W ac2 jakies 30h mialem, tak sie wkrecilem ze platyne wbilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko.Kupiłem nie dawno Playstation3,puste bez gier.Mam do wydania jakąs sumkę(powiedzmy ze 200-250 zł,i to nie jedno razowo) na gry.Chciałbym żeby to był dobry wybór,ponieważ nie sądzę że będę miał kasę,aby co chwile kupywać gry.Chciałbym żeby starczyły mi na dużo czasu(multi).Najrozsądniejsze chyba jest póki co kupić jakieś dwie gry,chodzi mi po mysli połączenie strzelanka+wyscigówka.

Gran turismo 5 + Black ops(wersja bardziej kasożerna) lub zamiast Black ops'a Killzone2.

Może macie jakieś inne propozycje?

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam!

W jaką grę warto teraz grać przez neta jeśli chodzi o strzelanki?

Edytowane przez Bartek Majer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koniecznie musi byś : wyścigówka-FPS to GT5 i Black Ops chyba będą najrozsądniejsze turned.gifew. BF: Bad comapany 2 , ale to tylko moje zdanie.

Możesz też zrobić tak:

-GT5-Assassin's Creed 2 ( koniecznie dwójkę bo nie będziesz wiedział o co chodzi w brotherhood, a jak będziesz miał kasę na następnje gry to możesz to właśnie na AC:B przeznaczyć, masz tam super multi ) :)

-CoD:Black Ops- AC 2 rolleyes.gif

To tylko moje zdanie happy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko.Kupiłem nie dawno Playstation3,puste bez gier.Mam do wydania jakąs sumkę(powiedzmy ze 200-250 zł,i to nie jedno razowo) na gry.Chciałbym żeby to był dobry wybór,ponieważ nie sądzę że będę miał kasę,aby co chwile kupywać gry.Chciałbym żeby starczyły mi na dużo czasu(multi).Najrozsądniejsze chyba jest póki co kupić jakieś dwie gry,chodzi mi po mysli połączenie strzelanka+wyscigówka.

Gran turismo 5 + Black ops(wersja bardziej kasożerna) lub zamiast Black ops'a Killzone2.

Może macie jakieś inne propozycje?

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam!

W jaką grę warto teraz grać przez neta jeśli chodzi o strzelanki?

Kupuj używki przez allegro.pl lub gametrade.pl - są o wiele tańsze niż oryginały, a mają tą samą zawartość. (Bad Comapny 2 kup oryginalny, bo warto mieć Vip Code; chyba że ktoś sprzedaje z nietkniętym kodem)

Nie opłaca się przepłacać (:D) za folię na pudełku; A i więcej gier kupisz ;).

Polecam Black Ops'a. Sam posiadam i polecam.

Assassin's Creed 2 mam na komputerze; Jest super, więc również polecam.

Zastanów się jeszcze nad Red Dead Redemption ;)

Edytowane przez Pawlq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast black opsa wez Bad Company 2 ale tym razem zamiast vip code ja bym proponowal dlc. Po 22 grudnia moze by ciezko o znalezienie ludzi do grania na podstawowych mapach. Kolega wyzej ma racje. Lepiej kupowac uzywane niz nowe. Czasem mozna trafic na niezla cene (gowa 3 za 29zl z wysylka ostatnio mi sie trafil)

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie w sprawie NBA? Zastanawiam się nad NBA 2k10, a 2k11. Nie wiem czy wprowadzono aż tak wiele zmian, żeby napalać się na nr. 11. Chodzi też w pewnym sensie o pieniądze. Wolę zaoszczędzić kosztem grafiki, a nienaruszonym gameplayem. Prosiłbym o rady, z góry dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Ile kosztuje/będzie kosztował DLC?

Na czym polega Multi w assasin creed'zie?Czy multi jest rozbudowane,i pozwoli na wiele godzin zabawy?

Edytowane przez Bartek Majer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Ile kosztuje/będzie kosztował DLC?

Na czym polega Multi w assasin creed'zie?Czy multi jest rozbudowane,i pozwoli na wiele godzin zabawy?

DLC do BC2 to koszt 47zl jesli dobrze pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką gre okolo 100 zł wybrać;Assasin Creed 2 Goty pl,Batman AA czy Gow Collecion ? Która z tych gier jest najciekawsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sa baardzo wciagajace. Zalezy co lubis. Slasher czy pol przygodowki. Ja bym bral batmana bo dawno nie gralem a to jedna z najlepszych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem odpowiedniego tematu ale tutaj się doradza co wybrać więc mam takie pytanie: Czy znacie jakieś ciekawe gry przygodowe, coś w stylu Uncharted czy Tomb Raider, ostatnia cześć Underworld jest ciekawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sprawić sobie na święta:

- Assassin's Creed II

- Castlevania: Lords of Shadow

Grałem w Assassin's Creed 1 i troszkę wiało powtarzalnością.... Z Castlevanią nie miałem wcześniej do czynienia, ale splatynowałem z przyjemnością wszystkie części God of Wara, a i demko Castlevanii bardzo mi podeszło. Cenowo wychodzi niemal identycznie. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Assassin's Creed 1 i troszkę wiało powtarzalnością....

Mam ten sam problem co ty, ta gra kompletnie do mnie nie przemawia, ale mogę ci powiedzieć, że w przeciągu 1-2dni sam kupuje Castlevania, po filmikach na YT oraz dzięki opiniom o tej grze na tym forum gra może być naprawdę ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sprawić sobie na święta:

- Assassin's Creed II

- Castlevania: Lords of Shadow

Grałem w Assassin's Creed 1 i troszkę wiało powtarzalnością.... Z Castlevanią nie miałem wcześniej do czynienia, ale splatynowałem z przyjemnością wszystkie części God of Wara, a i demko Castlevanii bardzo mi podeszło. Cenowo wychodzi niemal identycznie. Co polecacie?

Uwierz ze AC2 jest o wiele ciekawsze niz jedynka. Duza roznorodnosc zadan, bardzo dlugi czas gry. Ja polecam AC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się święta i nie wiem co wybrać. Doradźcie:

CoD:Bo

Fifa 11

PES 11

Ea MMA

God of war 3

Castelaniva

The Fight

Gran Turismo 5

Assassins Cread: Brotherhood

NFS: Hot Pursuit

Dróga różdżka move

LBP: GOTY

Proszę o szybka odp.

Zależy jakie gry lubisz, bo tu jest z 5 różnych gatunków gier ;). Osobiście polecam God of War III, Gran Turismo 5, AC: Brotherhood i LBP bo tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemek tak jak napisał kolega patrykos najpierw u2 ale we wszystkie opłaca sie pograć/zainwestować bo są świetne każda na swój sposób choć akurat wszystkie mają klimat SUPER! PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tez mam problem z grami,mianowicie sprzedalem PSP i mam na wykorzystanie ok. 400 zl.

Wpadlem na pomysl zeby kupic Red dead Redemption(kupuje na 100%) i Call of Duty Black Ops,ale slyszałem ze CoD strasznie szybko się nudzi(nie chce wydac 200 zl na marne).

Wiec chce się was zapytać,czy lepiej kupić CoDa BO,czy zamiast tego jakas inną grę lub dwie.Oczywiscie przy kupnie dwóch gier zamiast Coda,chociaz jedna musi być strzelanką do multiplayera(posiadam juz BC2 i KZ2 z multiplayerowych strzelanek).

Licze też na posty osób które nie mają Coda,lecz mają jakąś inną dobrą strzelanke do multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×